Jump to content

-webplix-

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-webplix-

  • Tase
    Algaja
  1. Mida süüa?

    millest võiks omlett koosneda? ja mul pole teflonpanni ning siis tuleb see üsna rasvane :S
  2. Mida süüa?

    Minu eesmärk on kaalu alandada, teen küll trenni , aga toituda ei oska , mida nt hommikuks süüa ? tavaliselt ostan poest õunu ja söön neid , väga palju mul raha pole, aga kui raha on , lähen poodi ja lõpuks ostan ikka õunad, kuna ei oska endale hommikuks midagi osta :S
  3. Mida ma valesti teen?

    aga räägike sellist asja , et kas sinna kava peale läheb nagu palju raha , sesmõttes , et toitude peale , või on nagu tavalised toidud , ja kas seal on nagu mingi retseptid , et jahm , ei tea sellest suurt midagi:S?
  4. Mida ma valesti teen?

    aga kui ma seda toitumis kava jälgin , siis nagu peangi terve elu seda jälgima?
  5. Mida ma valesti teen?

    kui ma võtan mingi täpse toitumis kava endale ette , või dieedi või mingi värgi , kas ma pean siis seda terve oma elu jälgima?? või võtan alla ära nii palju kui tahan , ja edasi teen lihtsalt trenni , ja toitun enam-vähem tervislikult?
  6. Mida ma valesti teen?

    ma arvan , et asi on toitumises , aga ma ei suuda seda kuidagi paika panna:S ja rase ma ka kindlasti pole:D et siis oli nii , et selle aasta jaanuaris kaalusin 83kg , läksin hip-hop trenni , suvel alguses kaalusin 69 kg kuskil , oktoobri kuu keskel kaalusin 66 kg , aga nüüd ei taha kaal enam kuidagi mooodi alla minna:(
  7. Mida ma valesti teen?

    nii on lood , et teen trenni , hip-hoppi , 2xnädalas , kehaline 2xnädalas ja ja iga päev jooksu ja kõhu- ning seljalihaseid . aga mulle tundub , et mu kõht läheb koguaeg üha suuremaks , kas ma teen liiga palju kõhulihaseid? peaksin rohkem aeroobset trenni tegema? selgitage nüüd lollile , kuidas see asi käis , kuidas see seal kõhus toimub? teen oma pekki kõhulihasteks?
  8. Aitab või ei ?

    Lõppide lõpuks , kas see aitab või eii ??
  9. ARMID

    selline mure , et siss mul on tulnud reite väliskülgedele ( puusakondi juures ka)ja sisekülgedele armid , (vist sellest , et liiga kiiresti läksin paksuks ja keha ei jõudnud sellele järgi areneda ) nüüd , aga olen maha võtnud , aga armid on ikka alles , mida ma tegema peaks , kuidas neist lahti saada.?? lühikeste pükstega ei saa üldse käija , armid näha:S:S:S
  10. jooksmine- rasva põletus ja söömine

    ma lugesin selle läbi ning ma pole üldse teadlik organismis toimuvate protsessidega , aga ma tahaks siss teada , et kas on hommikul kasulik joosta või eii??
  11. jooksmine- rasva põletus ja söömine

    ma lugesin selle läbi ning ma pole üldse teadlik organismis toimuvate protsessidega , aga ma tahaks siss teada , et kas on hommikul kasulik joosta või eii??
  12. Halb või heaa?

    pikkus 168cm ja kaal oli kolmapäeval 69.7kg aga pilte kahjuks pole , sest mulle ei meeldinud üldse kui mind pildistati ja preagu ka ei meeldi
  13. Halb või heaa?

    enesetunne on küll heaa , aga seda , et ma pole oma kaalulangetamisega alguses , ma olen alla võtnud 10 kg , mingi 2 kuuga või vähem , mul läheb see kaal suht aeglaselt nüüd
  14. Halb või heaa?

    tere , niisiss võtsin nädala ja kolme päevaga alla 1,8 kg , kas seda on liiga palju? igal pool on kirjas , et 1kg on normaalne , aga samas ma ei nälgi ega oksenda toitu välja , ma lihtsalt teen trenni et kas see on ebatervislik või mitte??
  15. Kõhupekk

    aga seda , et kuidas teha kodus aeroobset trenni , ja millised harjutused sinna hulka kuuluvad? aeroobikas ma käima ei saa hakata , käin juba tantsimas , aga sooviksin kodus teha aeroobset trenni ,
×