Jump to content

Helena Mang

Kasutajad
  • Sisu loend

    132
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    66

Koik Helena Mang postitused

  1. Tänased, reedesed, tulemused: 2018-EBFF-SantaSusanna-FridayResults.pdf
  2. ESTA KULD Raske ja järjepidev töö on nüüd kullatud- Palju Palju õnne!
  3. Esta elu parimas vormis ja 1. väljakutses (kokku oli väljakutses 4 naist).
  4. Esimesed tulemused- kahjuks napilt finaalist väljas Lilian siiski nagu ikka - mega ilus ja töö käib edasi järgmiseks stardiks
  5. Palju palju õnne Siim! Lõplik osalejate nimekiri ja kategooriad: 2018-SantaSusanna-list (3).pdf 1. päeva ametlikud tulemused: 2018-EBFF-SantaSusanna-results.pdf Täna, reedesed võistlejad: 2018-SantaSusanna-FridayList.pdf Eesti tiimist võistlevad: Egert Oiov - Men's physique -176cmLilian Rannu - Wellness fitness +163cmÕnnela Raudsepp - Wellness fitness +163cmEsta Pilt - Bodyfitness masters 45+ Hoiame pöidlaid
  6. Vaatasin ka et games nimekirjas 2 kati peale 4 meest- väga naljakas
  7. LIVE peaks tekkima siis IFBB lehele: http://tv.ifbb.com/live-broadcasting Täna võistlevad: Rain Kuusnõmm - Klassikaline kulturism -168cmPeep Reinart - Klassikaline kulturism -171cmSiim Savisaar - Klassikaline kulturism -180cm
  8. Korralik mass ei tea kas osalejate kohuarv teeb ka hüppe kui nüüd piiranguid pole?! venemaalt tuli ilmselt eraldi tšarter
  9. Protokoll: http://www.kulturism.ee/wp-content/uploads/2018/04/ekv_2018_protokoll-1.pdf
  10. 2018 Diamond Cup MALTA

    Vägev medalisadu Palju õnne kõikidele tublidele sportlastele!
  11. IFBB President Santonja Cup

    Hea saak Kuidas naistel?
  12. HelenaMangFitness.com

    Huhh- jälle üks suur asi tehtud - Fitness Masterclass See mõte tuli meil Eleriga juba 3-4-5 kuud tagasi, mõeldes uuele hooajale ja uutele võistlejatele. Saame päevast-päeva suhteliselt sarnaseid küsimusi erinevatelt inimestelt ja siis mõtlesimegi, et mis oleks kui teeks ühe sellise päeva pikkuse seminari, kus saaks kõik fitnessiga seoses läbi arutada. Infot võistlemise kohta liigub ka nii palju erinevat ja kohati vastukäivat ning kohe oli tahtmine mõningaid müüte kummutada. Etteruttavalt võiks vist kohe öelda, et KÕIK ära rääkida, kuluks ilmselt 2... 3 päeva- ehk kuigi päev oli väga pikk (9.30-18.30) ei suutnud me ikka kõike ja võibolla nii põhjalikult kui oleks tahtnud, ära rääkida. Samas läbitud teemasid oli üksjagu ja loodan siiralt, et osalejad said siiski enda jaoks kasuliku informatsiooni ning mis peamine- tunnevad ennast võistlustele vastu minnes kindlamalt. Igaljuhul tuba täis vingeid naisi, kelle kõikide südamed tuksuvad fitnessi rütmis- vägev vägev! Aitähh naised tulemast! Tahaks aga väga tänada kõiki meie koostööpartnereid- kõik meie lemmikud tooted/teenused. Kinkekotid olid kuhjaga nänni täis ning lisaks palju ülihäid pakkumisi flaieritel- Aitähh aitähh Sparta spordiklubi, Oivaline, Kafo, Tere, Fazer, Vita Liberata, Decoris showroom, Olimp, Fast, Leader, Fitshop, FatBurner, Dava foods ja white pro, minutoit.eu, Corny Free ja Rollstudio! Rollstudiol on lisaks Masterclassil osalejatele ka kõikidele 2018. aastal litsentsi omavatele fitness sportlastele eripakkumine: - 20% allahindlust kõigile Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidule 2018 a. litsentsi esitanud sportlastele! Tegemist on ülimõnusa lihashooldusega ja julgen kõigile soovitada! Eelmisel nädalal käisin ka kahes koolis tervislikust toitumisest ja eluviisidest rääkimas- Järveosta Gümnaasiumi 9. klassidele ja Tabasalu Gümnassiumi 8. klassidele- kahjuks kooliprogrammis on toitumise osa ikkagi päris õhuke ja kui võimalust on siis aegajalt ikka käin esinemas. Tihti küll võtab täiskohaga töö ja oma treeningud enamuse ajast ja muudeks projektideks hullult üleliigset aega pole. Muudest projektidest rääkides.... kui oma järgmine võistlusettevalmistus kõrvale jätta siis on selleks aastaks veel paar päris suurt asja plaanis- aga sellest juba siis, kui aeg küps
  13. HelenaMangFitness.com

    Tore, kui informatsioon aitab Nibusid lõigatakse minu teada kui rindu vaja tõsta, esimesed paigaldati mul rinna alt (arm on rinna voldis peidus) ja seekord kasutati sama kohta. Mul polnud vaja tõsta ka. Mul üks sõbranna käis ka seal konsultatsioonis ja tal vaja tõsta- arm pidi jooksma ümber nibuvälja, ehk kokkuvõttes peale paranemist suht märkamatu. Koledat risti üle rinna armi pidid vältima.
  14. HelenaMangFitness.com

    Hei hei! Seekord vähem spordi ja rohkem muud juttu- kirjutan pikemalt oma implantaatide vahetamise operatsioonist- miks, kus, kuidas ja mille jaoks. 
Kaudselt on implantaatide teema fitnessmaailmas pidevalt kirgi kütmas- kas need on (häda) vajalikud ning kas ilma ei saa?! Algaljatele tahaks esialgu öelda, et tehke mõni hea võistlusvorm ning tulemus ja alles siis hakkake implantaatide peale mõtlema- otseselt nende puudumine küll võsitlemist ei sega. Mis seal aga salata- rasvaprotsendi langedes on need kahjuks ühed esimesed kehaosad, mis silmmärgatavalt kahanema hakkavad. Ning lõpuks on see juba iga naise enesetunde küsimus- kui väga teda ennast igapäevaselt häirib vähenenud partii. Mina paigaldasin esimesed implantaadid Christinas Clinicus juba rohkem kui 10 aastat tagasi- enne igasuguseid võistlemisplaane. Lihtsal põhjusel, et parandada oma proportsioone ning tunda ennast naiselikumalt. Kuna vanema generatsiooni implantaatide puhul pidin igal juhul 10-15 aasta möödudes kordusoperatsiooni ette võtma, otsisin juba mõnda aega antud protseduuri ning taastumise jaoks sobivat hetke oma tihedas töö- ja treeninggraafikus. Esimesel operatsioonil paigaldati mulle Christinas Clinicus Eurosilicone implantaadid (350 ja 325 CC) rinnalihase ette. Ühtegi komplikatsiooni või probleemi mul rindadega kõikide nende aastate jooksul ei tekkinud ja aastad möödusid muretult. Vahepeal on aga võimalused palju edasi arenenud ning seekord oli soov implantaadid kindlasti rinnalihase eest lihase taha asetada. Suuruse osas märgatavat muutust ei soovinud- kui siis ainult näpuotsaga suuremaks- mida laiem on selg ja ülakeha, seda väiksemad tunduvad rinnad visuaalselt. Enne operatsiooni käisin erinevates kliinikutes konsultatsioonides ning tutvusin põhjalikult võimalustega. 10 aastat on pikk aeg ja tahtsin ennast kurssi viia, mida pakuvad erinevad kliinikud, kirurgid ning implantaatide tootjad. Lõpuks on see ikkagi suur otsus ja tahtsin olla kindel, et teen parima võimaliku valiku. Christinas Clinicu (edaspidi CC) konsultatsioon oli järjekorras viimane ning kui teistel sarnastelt kohtumistelt lahkudes jäid õhku mitmed küsimused, siis peale CC konsultatsiooni valdas mind täielik selgus ja rahulolu. On selge, et kliiniku juhataja Brit-Carmen on kõik need 10 aastat päevast-päeva minusuguseid naisi nõustanud ning ennast selles vallas pidevalt täiendanud- tema professionaalsus oli muljetavaldav. Minu kõige suuremaks hirmuks oli peale operatsiooni “liiga suurte” rindadega ärkamine - sellistega, mis minu kehaga proportsioonis enam ei ole. Bikiinifitnessis on üldine keha proportsioon väga oluline, ei saa ma endale sellist möödalaskmist lubada. Üldpildil võib olla miinuseks “liiga väikse” rinna kõrval ka “liiga suur” partii… Samas ei soovinud ma ka kindlasti väiksemate rindadega ärgata- ehk siis suuruse valiku planeerimine oli minu jaoks väga oluline. Kuna plaanis oli muuta nii implantaadi asetust (rinnalihase eest taha), implantaatide tootjat ning ka veidikene suurust, oli faktoreid mitmeid, mida kõiki korraga arvesse võtta. Kõige rohkem ajab naist segadusse, kui konsultatsioonis räägitakse hüpoteetilistest rinnakorvi suurustest (C, D, DD)- kokkuvõttes ei anna see minu hinnangul mingit kindlat orjentiiri. Iga naine, kes on pesu kunagi ostnud, teab, kuidas need suurused seinast-seina võivad erinevatel tootjatel varieeruda. Kuidas siis ikkagi teade, et konsultatsioonis endale “tellitud” C korv vastab ka kirurgi visioonile C korvist? Siinkohal tuleb appi 3D simulatsioon- CC on üks väheseid kliinikuid, kus operatsioonijärgset tulemust saab näha juba enne operatsiooni just tänu 3D simulatsioonidele. Ega niisama ei öelda, et oma silm on kuningas 
Kui aga on juba varasemalt rinnaimplantaadid pandud, nii nagu minul oli, ning soovid suurust muuta, siis on CC olemas lahendus – selleks kasutavad nad spetsiaalseid väliseid sizereid, millega saab reaalselt näha uut tulemust ja tulemuste vahet. Konsultatsiooni ajal proovisimegi rinnahoidja sisse erinevaid sizereid, seejuures arvestas konsultatsiooni läbi viinud Brit-Carmen väga professionaalselt ka visuaalset “kadu” mis tekib kui implantaadi asetsus lihase suhtes muutub. Kusjuures üheski teises kliinikus mulle seda ei räägitud. 
Hiljem sain aru, et ühes varasemalt konsultatsioonis teises kliinikus kirurgi poolt pakutud implantaatide suurused oleksid peale rinnalihase taha asetamist olemasolevast tegelikult lausa väiksema rinnapartii kokku andnud. Vahel mõtlen õudusega, mis tunne oleks ärgata hoopis teistsuguse tulemusega kui eelnevalt ette kujutatud.... Viisiidil arvutasime ja proovisime päris pikalt erinevaid suuruseid ning profiile ning jõudsime selgele arusaamale, millist suurust kasutama peaks, et visuaalne suurus vastaks minu ootustele. Sizereid kasutades olin kindel, et oleme kõik ühel lainel. Samuti selgitati mulle detailselt kõike operatsiooni ja taastumisega seotut- kliinikust lahkudes ei jäänud mul õhku ühtegi küsimust või ebakindlust ning võisin rahuga operatsiooni oodata. CC on üks väheseid kliinikuid, kes ei ole n-ö vahenduskliinik ega vahendusega tegelev agentuur. Nad pakuvad kompleksset lahendust- olemas on kindel meeskond, kes osutab täisteenust kliiniku enda mugavates ruumides. Ka peal 10 aastat oli seal mulle palju tuttavaid nägusid- kliiniku juhataja, kirurg, anestesioloog ning isegi operatsiooniõde- kui see ei ole kvaliteedi märk, siis ma ei tea mis see on?! Kui mul peaks muresid või küsimusi tekkima, siis tean täpselt kuhu, kelle poole pöörduda. Samuti on järelravi visiidid kõik hinnapaketi sees. Üks mis oli aga viimase 10 aastaga väga palju muutunud oli kliiniku interjöör- see on äärmiselt kaasaegne, puhas, vaikne ning privaatne. Operatsioonipäeval ootas mind kõikide mugavustega üksikpalat ja voodile oli valmis pandud isegi siidist pidžaama. Siinkohal võiks tuua võrdluse hotelliga- viimases pole ainult nii mugavat puldiga reguleeritavat voodit ja abilisi 1 nupuvajutuse kaugusel 
 Kuigi võis aimata, et kliinikus oli tol päeval ka teisigi patsiente, siis ühtegi neist ma ei kohanud- kõik on mõnusalt diskreetne. Kogu personal oli väga abivalmis ja jäigi mulje, et olengi ainus patsient. Hooliv ja soe suhtumine jättis mulje nagu oleksid koduses pereringis. Sellest tulenevalt ei tekkinud ka enne operatsiooni mingisugust ärevust. Operatsiooni käigus asetati Motiva rinnaimplantaadid (450CC) rinnalihase taha ning selleks, et tagada täielik ohutus, kasutati uuenduslikku “Motiva Sleeve”’I – abivahendit, mis aitab kirurgidel sisestada implantaat kehasse nii, et implantaat patsiendi naha ega kirurgi kinnastega kokku ei puutuks. Selline “no-touch” tehnika vähendab veelgi erinevate komplikatsioonide riski. 
Enne kui arugi sain, oli operatsioon tehtud ja toibusin ärkamispalatis, kust mind enda palatisse voodiga sõidutati. Kuigi kell oli juba hiline serveeriti mulle veel ka õhtusöök- see oli positiive üllatus, sest teatavasti enne operatsiooni peab olema päris pikalt söömata ja peale ärkamist oli kõige suuremaks mureks suur näljatunne- fitness sportlased mõistavad #alatinäljane 
Hommikul vaadati õmblused üle, eemaldati rõhkside ning aidati selga spetsiaalne krõpsuga rinnahoidja. Sain kaasa juhendid järgmisteks päevadeks, haavahoolduseks ning samuti uue aja kontrolli tulekuks ning võisingi koju minna. 
Järelkontrollides hoiti paranemisel silma teravalt peal- et implantaadid vajuksid õigesse kohta ning tulemus saaks maksimaalselt hea. 

Ootasin siia postitamisega päris pikalt, sest ikka öeldakse, et ära hõiska enne õhtut. Tänaseks on aga möödas rohkem kui 1 kuu, kõikides järelvisiitides käidud ning tulemus heaks kiidetud- nii spetsialistide, elukaaslase ja iseenda poolt Olen vaikselt asunud tagasi jõusaali ja algselt treenisin vaid istuvate trenažööride peal alakeha siis nüüd olen juba paaril korral väikseid hantleid kätte võtnud. 

 Võin öelda, et olen 100% kliiniku valiku ning mulle paigaldatud Motiva ergonoomiliste implantaatidega rahul- rinnad on väga ilusa ja loomuliku kujuga ning konsultatsioonis koos välja valitud suurus vastab täpselt minu ootustele ning sobib ideaalselt minu kehaga- võib äelda isegi et puusa ümbermõõt vastab rinnale 1:1-le Klassikalisi enne-pärast pilte ma teinud ei ole sest suuruse vahe on minimaalne. Kui ükskord jälle lavavormis, saab näha, kui palju bikiinides välimuselt erineb. Esimesed, rinnalihase ees, kippusid lavavormi madala rasvaprotsendiga ikka läbi kumama (ülemised ääred) ja ootan huviga, et näha uusi, sarnases vormis- nüüd ei tohiks seda mure enam ollla. Sain juba väga palju küsimusi teemal ka miks Motiva, miks mitte mõni teine tootja kes jõuliselt Eesti turul reklaami teeb.
 Nagu juba mainisin, enne operatsiooni käisin erinevates kliinikutes konsultatsioonides ning tutvusin põhjalikult implantaatide valikuga. Olles töötanud varem meditsiinisektoris, uurisin, kaua erinevad implantaadid on kasutuses olnud, palju on neid paigaldatud ning millised on olnud kliiniliste uuringute tulemused. Kõige olulisem on ikkagi turvatunne- näiteks ei ole Motiva implantaadid üle kogu maailma ühtegi topeltkapslit tekitanud. Kuna peamiseks sooviks oli vanad implantaadid uue generatsiooni mudeli vastu vahetada ja mitte nii väga suuruses üles liikuda, siis erinevate implantaatide kaaluvahe valikut tehes rolli ei mänginud. Pigem sai määravaks see, et implantaatidel oleks uuenduslik pealispind, mis on otseses kontaktis rinnakoega ja mis sobiks suurepäraselt minu aktiivse eluviisiga – treenin jõusaalis ju keskmiselt 5-7 korda nädalas ning implantaat peaks seda võimaldama nii elastsuse kui pinnatöötluse osas. 
Katsusin erinevaid kergemaid ja raskemaid implantaate ning Motiva implantaatide kergelt nanotehnoloogiline siledam pind, mille töötlemisel polnud kasutatud võõrmaterjale, tundus õige valik. Selgus, et tegemist on hetkel kõige kehasõbralikuma ja loomuliku variandiga rinnasuurenduses. Agressiivse karestusega pinnakattega implantaadid on varasemalt põhjustanud mitmeid kõrvaltoimeid ja seda just eriti aktiivse eluviisiga naiste puhul ning sellest soovisin hoiduda. Konsultatsioonis sain valida erineva suuruse, kuju, diameetri ja profiiliga Motiva implantaatide vahel. Selline lai valik ajas esialgu silmeeest kirjuks aga kokkuvõttes tegi elu palju lihtsamaks- sooviks oli, et lõplik tulemus vastaks minu ootustele ning rinnad oleksid kehaga kenasti proportsioonis, säilitades samal ajal oma loomuliku väljanägemise. Koostöös spetsialistiga valisin Motiva ergonoomilised rinnaimplantaadid, mis andsid rindadele väga ilusa ja loomuliku kuju. Ergonoomilised implantaadid teebki eriliseks see, et need kohandavad oma kuju vastaval keha asendile – implantaat käitub täpselt sama moodi kui minu enda rind. Kuna eelmisest rinnasuurendusoperatsioonist oli möödunud 10 aastat, olid selle ajaga võimalused palju edasi arenenud ning selgus, et Motiva rinnaimplantaadid pakuvad maailmas ainsana lisakindlustust ja kiipi. Kiibi olemasolu või selle puudumine võib emaspilgul tunduda mitte väga olulise lisaväärtusega 
Kuniks jõuab kätte päev, kui on vaja kordusoperatsioonile minna. Just nii juhtus minuga. 10+ aastat on piisavalt pikk aeg, et paberformaadis implantaatide “pass” saaks ära kaduda. Kuna kordusoperatsiooni planeerimise faasis on väga oluline teada täpselt, mis firma, suuruse, profiiliga implantaat esialgu paigaldati, on kiip siinkohal väga mugav abimees. Motiva implantaadid on esimesed rinnaimplantaadid maailmas, mis pakuvad kiipi, mis võimaldab tuvastada implantaate spetsiaalse lugeri abil lähidistantsilt. Samuti ei pea tänu kiibile enam implantaadi garantiidokumente alles hoidma, mis kipuvad samuti kaduma. Ka on hea teada, et minu implantaatidel on lisaks tavapärasele garantiile, mida pakuvad kõik implantaatide tootjad, laiendatud kindlustusprogramm, mis vajadusel hüvitab korduvoperatsiooni kulud. Selline garantiiprogramm on samuti selge märk, et Motiva rinnaimplantaate seostatakse äärmiselt väikse riskiga- vastupidisel juhul selliseid kindlustusi ju ei pakutaks No ja juba eelnevalt nimetatud “Motiva Sleeve”’i tehnoloogia mis vähendades veelgi kapsli ja muude komplikatsioonide tekkimise riski. 
Kokkuvõttes peale uurimist sai neid plusse Motiva kasuks nii palju ritta, et valiku tegemine ei olnud minu jaoks üldse keeruline. 
Samuti oli kordusoperatsioonist vastupidiselt eelarvamusele oluliselt kergem taastuda- arvasin esialgu, et tuleb raskem taastumine kuna seekord paigaldati rinnalihase taha. Kokkuvõttes pääsesin aga 3x lihtsamalt- ei olnud hetke, kui ei oleks millegagi hakkama saanud (käte tõstmine, juuste kammimine, riiete vahetamine jne). Küll aga tuleb esimesed nädalad väga rahulikult võtta ja käed rahulikult rippu lasta- mida kauem anda kehale aega taastumiseks, seda parem tulemus Olin kodus nädala ja teise nädala liikusin ja liigutasin minimaalselt. Olen aastate jooksul niiiii palju küsimusi sellele teemal saanud ja eriti suur laviin küsimusi tuli peale seda, kui paar postitust tagasi mainisin, et käisin kordus operatsioonil. Loodetavasti said nüüd kõik siit hiigelpostitusest oma küsimustele vastused, kui ei, siis võib alati privaatselt või avalikult neid saata- teate kus mind leida. Pole kunagi sellest saladust teinud, et mul implantaadid on ja tundub et ühiskond hakkab ka vaikselt sellega ära harjuma- et see ei ole midagi tabu või erilist kui üks naine ISE tahab ENDA kehas ennast hästi tunda. See mida keegi teine asjast arvab, on minu jaoks juba teisejärguline.
  15. HelenaMangFitness.com

    Hei hei Tundub, et olen Masterclassi täpsema infoga natukene hiljaks jäänud, üritus on juba nädalakene olnud välja reklaamitud ja hetke seisuga põhimõtteliselt ka kohe-kohe välja müüdud. Klass ei ole kummist ja kohti jagub vaid kiirematele. Kuna soovijaid on rohkem kui kohti saavad kohad need, kes kiiremini osalustasu maksavad. Oleme Eleriga väga-väga elevil, see on küll esimene kord midagi sellist korraldada, ettevalmistused käivad täie hooga ning usun, et tuleb informatiivne ja meeleolukas päev kõigile asjaosalistele Täpsemat kava näeb siit: http://www.fitness.ee/uudis/7313/fitness-masterclass--koik-mida-pead-fitnessist-teadma Ja kes juba FB üritusega liitunud pole, siis tasub seda teha, plaanis on veel paar loosimist seal läbi viia https://www.facebook.com/events/171265300150452/ Täna aga tegelen hoopis ühe varasema seminari ettevalmistamisega. Nimelt on mind palutud külalislektoriks Corney Free kinoõhtule mis toimub tuleval reedel. Kui kedagi peaks huvitama siis pileteid veel on saadaval, samuti on Corny instagrammis piletite loosimäng käimas. Juttu tuleb ikka tervislikus toitumisest, elustiili muutmisest ning jätkusuutlikuse tagamisest. https://www.forumcinemas.ee/Events/corny_seminar_kinoohtu/ Mis trennidesse puutub siis olen vaikselt operatsioonist taastumas ja juba 2 nädalat järjest saanud 3x trennis käia. Kuna treenin hetkel vaid alakeha ja peamiselt istuvate trenažööride peal, siis tihedama intervalliga veel käia ei saa. Ei taha operatsiooni tulemust ära ka käkerada ja liiga vara rapsima hakata., samuti ei taastu lihased piisavalt kiirelt, et neid iga päev treenida. Kuna jala- ja tuharalihased ongi pidevalt valusad sai ära proovitud lõpuks ka rullmassaaž-olen sinna ammu tahtnud minna. Roll Studio on väga armas ja rullimine mõjus väga hästi, ei pidanud pettuma ning ootan juba, et uuest minna! Nii et kui keegi tahab trennide vahele midagi uut ja huvitavat lihashoolduseks katsetada siis soovitan soojalt. Hetkel on neil ka kampaania, et sõbranädalal saab kahekesti ühe hinna eest minna- kuna masinad on kõrvuti, saab mõnusalt ka juttu ajada Täna aga mõtlesin, et prooviks õhtuses trennis üle pika aja ka väiksemad hantlid kätte võtta ja õlad talveunest üles äratada. Õnneks on sügiseni päris palju aega veel ja olen saanud südame rahuga taastuda, puhata ja aja maha võtta. Täpselt see mida vaja, enne kui täistuuridel jälle ettevalmistus algab.
  16. HelenaMangFitness.com

    Hetkel vaid väike teadaanne, peagi ka täpsem info
  17. HelenaMangFitness.com

    Kurb, kurb. Saaks hääletada oleks 2 käega poolt! Mis puudutab tulemusi- elame näeme, lihtne ei saa open classis kindlasti olema aga ongi rohkem põhjust pingutada! Töö käib ja sügiseni üksjagu aega lõpptulemust voolida
  18. HelenaMangFitness.com

    Seda oskavad vist kulturistis ise paremini kommenteerida, näiteks @Ott Kiivikas kuidas viimastel aegadel olnud on. MM ja EM ikka nagu nägin, et läksid 85 või 90 kg, kuidas ülespoole....? Kõiki kindlasti ei testita, tavaliselt on loosiga top 6 üks läinud.
  19. HelenaMangFitness.com

    Katsusin su küsimusele vastust leida reeglitest- seal on kirjas, et sportlane peab nõustuma dopingu proovide andmisega- võttes veel arvesse kuhu poole amatööride ifbb liiga liigub siis ma ei usu, et Elite Pros kaoks dopingu kontroll ära. Seniks kuni ise veel ühelgi Elite Pro võistlusel osalenud ei ole, ei oska muidugi kirjeldada, kuidas või mis kohapeal toimub. Sportlased hetkel liiguvad just vanast pro liigast üle just sellel põhjusel, et Elite Pros on tegemist spordiga, kus on reeglid, koolitatud kohtunikud ning dopingukontroll.
  20. HelenaMangFitness.com

    Hei-hei! Märkamatult on juba pool Jaanuarit möödas- kas kõik kes suure hooga alustasid, on veel reel? Tahaks loota küll! Uus aasta on käes ja nõnda hiilivad ligi ka 2018. aasta võistlushooajad- kevadel võistlevad sportlased juba enamus dieedile suundunud- avalikustatud on ka Eesti võistluste kalendri mille siia informatsiooni mõttes ka lisas. Tore näha, et Pärnus toimub jälle ka algajatele mõeldud võistlus, palju jõudu korraldajatele, eelmisest aastast on meeles väga hea korraldus ja üli palju publikut. Loodan, et seekord ka nii võistlejaid kui ka pealtvaatajaid jagub. Olen juba korduvalt kirjutanud, et ise kevadel puhkan aga lähen kindlasti publikusse kaasa elama- või noh, ka sügisel pean ju profi-sportlasena Eesti võistlustel pealtvaatajaks jääma- aga omadele on sellegipoolest tore kaasa elada! Ka teine teadaanne ilmus Kulturismi ja Fitnessi liidu lehel- et MM võetud dopinguproovid olid negatiivsed. Eesti sportlaseid käis (loosi tahtel) dopingus 2- mina ja Arida- ei tea kas see tulemus nüüd kellelegi mingit üllatusmomenti pakub aga igaljuhul tore puhast sporti propageerida! Kuulun ise ka sellesse koolkonda, kes arvab, et paarikümne aasta tagune kulturism oli ilusam, kui tänane (eriti mis puudutab pro mehi). Ilusad V-kehad olid, nüüd aga paksud punnis kõhud ja ühtlaselt jämedad jäsemed. Loodan väga, et Elite Pro's hakkatakse erinevalt vanast pro liigast ilusat (atleetliku) keha "suurest kollist" kõrgemale hindama.... Nüüd on minu võistlustest nii palju möödas, et olen saanud puhata ja uus "tuhin" on sisse tulnud. Okei, dieedile veel minna ei tahaks, nagu kevadel võistlevad sportlased (lõpetasin ju sellega alles vähem kui 2 kuud tagasi) aga plaane on küll väga mõnus juba teha. Istusin eile booking.com-s ja panin kõik hotellid sügiseks kinni, samuti kasutasin võimalust, et AirBalticul on palju soodsaid pileteid ja ostsin lennupileteid. Parem oleks nüüd, kui võistluste kuupäevad, mis on välja reklaamitud, enam ei muutuks. Hetkel on plaanis kindlasti teha järgmised võistlused: Septembris: Alustan ilmselt Austriaga kui just MM etepoole ei panda. Eelistaksin muidugi et nad oleksid sellises järjestuses nagu siin, sest kohe hooaja esimese (elu esimese pro võistlusena) MM teha, ei tundu just kõige ideaalsem- nii tahaks enne kuskil "proovistarti" teha Aga MM kuupäev ja koht veel lahtine- on vaid kirjas "September"... Oktoobris: Novembris: "Soovide nimekirjas" on veel paar võistlust, näiteks Septembris toimuv Arnold Classic Europe Elite Pro- aga see on kutsetega võistlus, mis tähendab, et korraldajad ise valivad sooviavalduste seast võistlejad- ehk siis kindlasti avaldan soovi aga kas ka valitakse- jääb veel lahtiseks.... Korteri panin bronni aga pleteid ostma ei hakanud.... Samuti olen vaatadnud minu hooaja sisse jäävat Venemaal toimuvat võistlust- Grand Prix Russia, seal toimub kohapeal ka amatööride võsitlus. Aga olen natukene kahevahel, sinna ei ole üleliia mugavat (ja soodsat) lendu ja no see on Venemaa ma ei tea miks mulle seal võistlemine tundub veits selline... ?! Aga võibolla mõtlen üle.... Ühesõnaga hotelli panin kinni aga lennupiletitega veel ootan. Nojaaa siis kõige soojem, magusam ja kõige suurema küsimärgiga oleks hooaja absoluutne viimane CANCUN! Kas ei oleks tore mitte sellises kohas hooaega lõpetada ja pikemaks ajaks varbaid liiva sisse lükata? Ilmselgelt on aga reisimine sinna väga kulukas ja praegu, aasta alguses teadmata, vormi, tulemusi, konkurentsi ei hakka midagi paika panema. Pigem on see hetkel selline soovunelm Aega veel on eks paistab! Dieediga hakkan pihta ilmselt mai kuus, seni veel naudin kõrgemat kaloraazi ja raskemaid raskuseid jõusaalis. Hetkel aga trennidest paus- taastun kodus operatsioonist. Käisin eelmine nädal ChristinasClinic'us oma rinnaimplantaate vahetamas ja vaja natukene rahulikumalt võtta, enne kui saan tavalise rütmi juurde tagasi. Miks, kuidas, kus, milleks- selle postituse teen ka kindlasti peagi, sest see rindade teema on alati naistele väga huvipakkuv. Kogemust on mul ka juba omajagu ja kui natukene rohkem taastunud, saan teha kokkuvõtteid ja võrrelda esimese korraga. Seniks aga, kui on küsimusi sellel teemal, võite küsida, kes siia ei julge kirjutada, pange instas sõnumitesse või Facebooki, küll teate kust mind leida Siis saan korraga kõikidele küsimustele vastused anda. Kodus olles on positiivne see- et kuskile pole kiiret ja saab rohkem aega köögis veeta, täna näiteks tegin endale hommikusöögiks kolmekordse pannkoogi tordi mille vahele panin Pudixi šokolaadimaitselist pudingut ja kirsse, sai hea küll. Retsepti leiab minu instagramist. Kirjutamiseni!
×