Jump to content

Helena Mang

Kasutajad
  • Sisu loend

    132
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    66

Koik Helena Mang postitused

  1. HelenaMangFitness.com

    Hei-Hei! Head uut aastat Kõigile! Peale kodulehe sündi on see blogi siin foorumis "veits" välja surnud Nagu ka see foorum aga igaksjuhuks jätan märgi maha Aja jooksul muutub kõik, k.a. erinevad väljudid mille abil sotsiaalselt suhelda. Mida aeg edasi seda vähem on inimestel aega (ja ka viitsimist) pikka teksti süveneda- mis seletab ka Instagrami ühe tõusvat positsiooni sotsiaalmeedia maastikul- pilt ja pildi allkiri on piisavalt lühike aga samas ka informatiivne, et sõnumit edastada. Üritan vaikselt oma kahte erinevat liini lahku lüüa: minu senine instagram ja FB kajastasid minu kui bikinifitnessi sportlase tegevusi, koduleht on keskendunud aga toitumisalasele nõustamisele ja teiste abistamisele ja ei ole minu keskne. Tundsin senini puudust kohas kus avalikult rohkem ja vahetult treeningutest ja toitumisest kirjutada ja seda just eesti keeles, oma praegustele, endistele ja tulevastele klientidele ja muidu huvilistele. Jätan siinkohal maha lingid kust mida leiab sest muidu võib tunduda orienteerumine keeruline Kuna tean, et on veel osa inimesi, kes kasutavad Facebooki aga mitte Instagrami või vastupidi, olen olemas mõlemal lehel- kes kust lugeda soovib Toitumine, treening, toitumiskavad, tervislik eluviis ja sellega seotud mõtted ja tunded, eesti keeles: www.HelenaMangFitness.com --- Peagi lisan lehele ka treeningavad, kasutajale ilma igasuguse lisatasuta IG: https://www.instagram.com/helenamang.fitness/ FB: https://www.facebook.com/HelenaMangFitness/ Ja endiselt minu kui sportlase lehed (inglise keeles): IG: https://www.instagram.com/helena.mang/ FB: https://www.facebook.com/Bikini.HelenaMang/ Soovin Teile kõigile edukat uut alanud 2019. aastat, ei ole mingit põhjust, miks sellest ei võiks saada Teie kõige edukam! Heade soovidega Helena
  2. HelenaMangFitness.com

    Tere Fitness.ee foorumi pere, saame tuttavaks, mina olen Helena ja alustan siin oma blogi pidamisega. Siiani olen pidanud Instagramis oma "pildiblogi" aga siin on võimalus asjadest natukene pikemalt ja põhjalikumalt kirjutada. Kõigepealt natukene minust endast ka: Olen 29-aastane eluaegne pealinna tüdruk:. .). Mul on 9-aastane tütar ja päevatööna tegelen ravimifirmas müügi ja reklaamiga. Vaba aega jagan oma pere ja loomulikult spordiga. Armastan oma tervisliku ja aktiivset eluviisi ja siinkohal tahangi seda jagada ka teistega. Spordist- rõhuasetsus on ajajooksul muutunud, aga mind võib leida nii rühmatreeningust, jõusaalist, jooksurajalt, (maantee)ratta seljast kui ka talvel suusatamast. Viimasel ajal on küll esikohale tõusnud ülekaalukalt jõutreening ja sellega seoses seatud ka järgmised eesmärgid- osaleda sügisel 2016 oma esimestel bikiini fitnessi võistlustel! Jõusaali olen aastate jooksul varemgi sattunud aga alustasin tõsisemat treeningut 2015. aasta septembri keskel peale ühte pikemat (ja vormile laastavalt mõjunud) puhkust Itaalias. Ehk siis hetkel olen kangi aktiivsemalt tõstnud 11 kuud. Mulle pakub väga huvi üldisem toitumise&treeningu temaatika, plaanin peagi minna ka jõusaalitreeneri koolitusele ning tuleviku plaanidesse kuuluvad peale fitnessis võistlemise kindlasti ka hobikorras personaaltreeningud ja toitumisalane nõustamine. Näen igapäevaselt, et paljud on just kahe viimasega kimpus ja "maailma parandamise" geen lööb minus välja- mulle teeb vaid rõõmu, kui minu jagatud kogemused nii siin kui ka mujal on teisele abiks ja/või motivatsiooniks. Loetud päevad tagasi täitsin oma võistleja litsentsi avalduse ära ja saatsin teele. Olen ennast nüüd ametlikult kirja pannud Eesti Meistrivõistlustele, mis toimuvad 29. oktoobril. Igapäevaselt teen trenni Spartas, treenerit mul pole ja kogu trenni/toitumise poolega tegelen hetkel iseseisvalt. Poseerimist hakkan õppima aga Eleri Õisma käe all ja esimene tund ongi kokku lepitud juba järgmise nädala algusesse. Pärast seda otsustame koos, kas on mõtet ka mõnele välisvõistlusele minna, mis Oktoobris lähiriikides toimuvad (Rootsi, Soome, Läti)... Kaal hetkel 55,5 kg (pikkus 165,5cm) ja suuremahulist dieeti veel ei pea aga tasapisi korjan oma kaloraazi kokupoole...olen viimase paari nädalaga tagasi maintenance tasemele liikunud ja sellest nädalast võtsin veel lisaks 50 kalorit maha. Ehk siis 2400 pealt 1900 peale ja hetkel siis juba 1850. Toidukordasid sisestan igapäevaselt MyFitnessPalis ja kaalun kõik koostisosad köögikaaluga- ütleme nii, et see on minu (haiglane?)hobi ja mulle meeldib, kui mul on selge pilt sellest, mida ja kui palju tarbin. Toidukordasid on mul kokku 5 (hommik, lõuna, õhtu ja 2 erinevat vahepala), lisaks veel trennijärgne taastusjook. Lõppu mõned pildid minust endast ka, esimesed kolm on tehtud umbes kuu tagasi Spartas järgmised, mitte nii glamuursed, niisama klõpsud siin-seal. Üks pilt bikiinides ka, mis tehtud eelmisel nädalal ja mis peaks siis näitama hetkevormi ja "stardipositsiooni". Aga kõigest lähemalt juba järgmistes postitustes... ja küsida võib (peaagu) kõike Helena .
  3. HelenaMangFitness.com

    Lisain oma lehele järgmise, järjekorras 5. päevamenüü- kel huvi, saab uurida Artiklite rubriigis arutlen teemal miks kaal ei pruugi hommikul just kõige sõbralikum olla ning tutvustan uut äsja turule saabunud Tere FIT! sarja
  4. HelenaMangFitness.com

    Ühe ajastu lõpp on järgmise algus! Olen valmis saanud täiesti OMA pesaga ja edaspidi kolin oma asjadega sinna: http://www.HelenaMangFitness.com Lehelt leiab minu sulest erinevad kirjatükid toitumise, treeningu ja üleüldise tervisliku eluviisi teemal, loomulikult jätkan ka blogiga kus kajastan oma esimese PRO hooaja ettevalmistust. Kasutajatele on kättesaadavad minupoolt koostatud erinevad päevamenüüd, toimib ka väike jutunurk. Kes igatseb, see teab kust mind leida Kniks!
  5. Eesti kokkuvõttes riikide arvestuses 10. kohal Tulemused: 2018-EBFF-SantaSusanna-Fitness-Results.pdf
  6. Pikkadest ka keegi finaali ei saanud, selleks korraks võistlus läbi. Samas rõõmustamiseks rohkem kui küll põhjust: 7 medalit- 1 pronks, 4 hõbedat ja 2 kulda
  7. Kadri poolfinaali 2. Ja Kaisa 3. Väljakutses. Ootab infot finaali osas
  8. Agne ja Andra kahjuks finaali ei pääsenud, jääme pikkade esitluse ootele
  9. Täna on lavataga tööl meikarina Lilian- Kaisaga täitsa ühte nägu Pikad ka valmis lahinguks
  10. Eleri läks ka paneeli hindama ja info ei liigu aga praegu Kaisa kirjutas et Merili ei saanud kahjuks poolfinaali, Mia ei saanud kahjuks finaali, Aridal hõbemedal!!! Palju palju õnne Aridale!
  11. Tuuli 2. Väljakutses, võimalus on Jana 1. Väljakutse- väga ilus!
  12. Nüüd alustavad juuniorid, esimesena Karina kord (keskel türkiissinises) Kahjuks 2. väljakutses aga kuna esimeses oli 5 naist, siis võimalus finaaliks on. Ksenia paremalt neljas, kahjuks alles 3. Väljakutses
  13. tänased tulemused: 2018-EBFF-SantaSusanna-Saturday-Results.pdf Ja homsed nimekirjad: 2018-EBFF-SantaSusanna-List of competitors - Sunday.pdf Kategooriate järjekord: 2018 Europeans - Running Order - sunday.docx Homme, viimasel päeval võistlemas siis püssid Endla Vaher- Fitness +163cm Karina Polovnikova - Bikiinifitness juunior -160cm Ksenia Egorova - Bikiinifitness juunior +166cm Tuuli Jürgens - Bikiinifitness masters 35-39 +163cm Jana Teder - Bikiinifitness masters 40-44 open Anita Stalmatskaja - Bikiinifitness -158cmMerili Jesaar - Bikiinifitness -158cmArida Muru - Bikiinifitness -160cm Mariliis Mia Topp - Bikiinifitness -162cm Andra Vagur - Bikiinifitness -169cmAgne Kiviselg - Bikiinifitness -169cm Kadri Tammoja - Bikiinifitness +172cmKaisa Abner - Bikiinifitness +172cm Mari Pukk - Bikiinifitness +172cmJane Tammearu - Bikiinifitness +172cm Mul on tunne, et medaleid tuleb juurde Palju edu kõikidele!
  14. Palju õnne Ott! Samalajal käivad ettevalmistused absoluudi jaoks- Raixil medalile vastav uus vorm
  15. Hetkel rahvaste paraad peale seda Ott. Endla vist ikkagi homme kuna tal pisike katt ja otse finaali.
  16. OMGGGGG niiiiiiiiiii hea meel! Tal on see hooaeg ikka mega vormis ka
  17. Anastasia kahjuks 3. Väljakutses. Varsti meeste kord- peajumestaja Peep tegutseb
  18. Homme, laupäeval võistlemas Eesti tiimist: Endla Vaher - Fitness +163cm Anastasia Jevdokimova - Bodyfitness +168cmRaigo Kuusnõmm - Kulturism -75kgOtt Kiivikas - Kulturism -85kg Kivi kotti ja medal kaela Laupäevane nimekiri: SaturdayList.pdf
×