Jump to content

kellumoosu

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kellumoosu

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.04.1992
  1. Super, super, super Olen lihtsalt nii õnnelik! Paljupalju õnne teile kolmele! Nii tublid kõik
  2. Edu teile sinna kaugele maale ! Ise istun nüüd arvutitaga ja jään uudiseid ootama! (endal tuksub süda nii kiirelt sees nagu peaks ise kohe lavalaudadele minema) Olge tublid!! Kellumoosu
  3. Kas siin kuskil LIKE nupp on ?
  4. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, Arnold!

    Palju palju õnne ka minu poolt
  5. PALJU ÕNNE NATALIA!

    Palju-palju õnne ka meie, Girl Power of fitness.ee, poolt
  6. Ott, rõõm on ka meie poolne . Tõesti lausa lust ja see, et meie koostöö sujub, teeb meid kõiki õnnelikeks Teistele nii palju veel, et olge kõik järgmine esmaspäev siis Arcticus kohal, meiega pole kunagi igav
  7. Osale uurimuses

    Mina tegin ka ära Ainult, et üks asi jäi silma. Kui minu sõbranna sarnasel teemal uurimistöö tegi, siis üks blokk nendest küsimustest oli tal sõna-sõnalt sama... ?
  8. Marek Kalmus 40

    Ohhooo, lausa juubel Palju-palju õnne, soovib: GP of fitness.ee
  9. Kas su arvuti on mees- või naissoost

    Minu punane DELL on ka naine. Ja ma just avastasin, et kannan sama värvi küünelakki, mis värvi on mu arvuti kaas.
  10. Kui ma ei eksi, siis see pilt on hetkest, kui sai mõõdetud rasvaprotsente, luude raskust ja muud huvitavat
  11. Imre Vähi sai isaks!

    Palju palju õnne ja jaksu teile kolmele ka Girl Power of fitness.ee poolt
  12. Palju Õnne Kaido Leesmann!

    Palju- palju õnne ka minu poolt
  13. PALJU ÕNNE MARTIN MÜNZ

    PALJU PALJU ÕNNE KA MINU POOLT
  14. Uue aasta lubadus

    Aga mina luban oma viimase kooli-aasta ilusti lõpuni õppida ja samal ajal trenni ka jõuda Mai jooksul luban ka ära käia Igati eeskujulik luban olla
  15. TANTSUPIDU SUUSABAASIS 1983

    Carolynil oli midagi vahele tulnud.. ma ei teagi täpselt.. Minu tulek jäi aga tervise taha.. ma kardan, et kui ma oleksin laupäeval lustima tulnud siis peaksin terve jõuluaja voodis veetma.. Ja Krissu ei tahtnud/ei saanud ilma meieta tulla.. Ja nagu ma aru sain, siis Grett ei olnud registreeritudki.. Nii ta läks.. Tõesti kahju, et me tulla ei saanud.. üritus tundus super
×