Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. Jõusaali, kõik jõusaali. (;

    fittesti, eedenis ? hinnad peaksid soodsad veel olema.
  2. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178 / 80,2 / 17 rasva 12%
  3. Kas kasutad toidulisandeid?

    Dietmix Omega 3 Burner fast creatin vahest ka massacre 2 ja exploderit enne trenni
  4. Sinu kehalise tund

    üldiselt on valikuks, et kas lähed jõusaali või mängid üleval palli, hinde peale üldiselt midagi ei tehta
  5. Mängufilm: Arnold Schwarzenegger

    egas jah, ma ise telekava ei uurinud ja lootsin, et ikka dokumentaal on aga see selleks
  6. Mängufilm: Arnold Schwarzenegger

    tundub lame film olevat, eks andke teada hiljem mis toimus.
  7. 24 dets!

    tervist foorumlased (: teeks teema kuhu kõik panevad kirja palju keegi 24 detsembril toitu sisse sööb ;D ise hetkeseisuga söönud kõik on kusagil ümardatult kartult 300g sealiha 500g verivorste hapukoorega 600g veiseliha 500g hapukapsast 200g mandariin 1kg serveering mass-techi rasvavaba piimaga huvitav, 18 dets suri meil jänes ära ja praegu on mingi jänes ahjus veel o.O ei julge süüa igaks juhuks. aga suuremad söömingud ees veel
  8. Gröön VS Kiivikas

    homme jälle lehest midagi lugeda ;D eino tarvitab siis tarvitab aga siis ei pea hooplema, et kasvab puhtalt. Kui kasutad siis ära võistle kuna see on ebaõiglane teiste suhtes.
  9. Millal tulevad tulemused?

    ju siis oli too enamjaolt ikka vee arvelt ;D mis peaks hästi toimima, vähemalt mulle toimis oli doriani yatesi kreatiin
  10. 24 dets!

    noo jõulude aeg sööd kodus perega, lähed kellegile külla ja jälle pakutakse süüa, kui lahkud siis antakse midagi kaasa ;D jõulud on aeg kus võib end vabaks lasta, eriti need kellel veel kasvuaeg
  11. Toitumiskava tellimine

    kava koostaja peaks ikka e-mailile saatma kava, kava tellimisel oli kirjas, et vali "tulen ise kohale" varjant, võib olla saad nüüd välja prinditud kujul selle ;D
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    klubi liikmed ärge end laua taga vaos hoidke vaid sööge kuis jaksate ja kui enam ei jaksa siis näpud kurku ja sööge edasi imre kuldsed sõnad
  13. Tere!

    Hommikul: Burner 2 kapslit, Omega3 1 kapsel Keskpäeval: Green Tea 1 kapsel Pärastlõunal: Burner 1 kapsel, Green Tea 1 kapsel Õhtul: Omega3 1 kapsel
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    homme oled poes olemas ? ma tulen korraks kusagil peale lõunat läbi sealt siis enda mälupulgaga, 10.00-11.00 selles vahemikus
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    sai ikkagi tuldud varem ;D kunas pilte näeb vms ;D
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    mul täna tunnid kahjuks kella 17.00-ni, seega jõuaksin alles kusagil 18.00 sinna, sellel ajal ikka võimalik pildistada ?
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre kui puhanud oled ja suurem lihasvalu üle läinud siis täpsusta mis kellast kolmapäeval pildistamine on.
  18. Hea jõusaal Tartus, mõistliku hinnaga

    tartus võid proovida fittesti, seal käib palju tugevaid kulturiste ja abi leiab ka alati.
  19. "Kaalust alla" TV3- st

    seda saadet kusagil netis ei saa nähe ? endal jäi vaatamata aga sooviks ikkagi näha
  20. orgaaniline keemia

    Tervist! selline küsimus, et keemia tunnis peame koostama referaadi/ettekande teemal orgaaniline keemia, tekkis idee, et sooviks teha steroidsete ainete kohta referaadi aga sooviks teada siis, et mis steroidsed ained on orgaanilised? tänud (:
  21. orgaaniline keemia

    eesmärk pole mingeid steroide propageerida jne ... teemaks ikkagi orgaaniline keemia ehk süsinikühendite ja nende derivaatide keemia. Seega sain juba vastuse, et kõik steoidsed ained ka steroolid on orgaanilised seega ma nn ei pane teemast mööda... asi tundub huvitav ja soovin sp teha selle kohta, kuna keegi teine pole seda veel teinud ja keemia õpetaja tundis ka huvi selle vastu....
  22. orgaaniline keemia

    inglise keelt mõistan päris hästi ning olen saanud kõrgeid kohti inglise keele olümpiaadidel. Orgaaniline keemia on süsinikühendite ja nende derivaatide keemia.Orgaanilised ained koosnevad peamiselt süsinike ja vesinike aatomitest, aga võivad sisaldada ka hapniku, lämmastiku ja halogeenide aatomeid või heteroaatomitena teiste elementide aatomeid. Muudan siis küsimuse ümber, et millised steroidsed ained on orgaanilised, enda teadmiste põhjal on steroidne aine mis muudab keha hormoonide tootmist, beebipillid jne ...
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ise jäin eelmine neljap väikesesse külmetusse nüüdseks peaks möödas olema ning loodan, et esmaspäeval olen trennis tagasi.
  24. sinu unistuste keha

    midagi sellist võiks olla
  25. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    178/81/17
×