Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. Palju õnne, Jackie!

    Palju Õnne
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ikka saab pildistama tulla ja loengusse ^^ otsin aint enda stringid ülesse ja kogu lugu ^^ reedel näeb siis
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ise nägim shammit alles kolmapäeval homme olen trennis kohal
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ma saabun fittesti tagasi 10 septembril..
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kirjutasin orksis, et sooviks juurdepääsu fotoalbumile ^^ enne esimest kahjuks mind tartus trennis ei näe ag aselle eest viljandis Hopes olen olemas iga päev ^^
  6. Filmivõtted

    sellest oli Orkutis ka juttu ja seal ka keegi ei vastanud ^^ ise oleks naljaga pooleks isegi vastu võtnud aga pikk tööpäev oli ja ei oleks kuidagi jõudnud
  7. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    http://www.youtube.com/watch?v=-1_mpgtb9BE
  8. Revali kollidele hea uudis

    Suured kettad las need läevad pauguga maha see pole midagi aga kui hantleid põrandale loobitakse siis tulemus o nsee, et hantel läheb lihtsalt puruks. Olen päris mitmes saalis pidanud selliste 30-40 kg hantlitega trenni tegema mis vaevu koos püsivad aga olnud ka õnnetus, kus 15 kg hantel lendamise aeg puruks läinud, kuna nii palju seda maha pillatud varem, et enam kettad küljes püsinud.
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Eks ma ilmun kohale aga loodan, et adminid lasevad ikka sisse, kuna pole kuumakse maksnud suvel ning mis kellani Imre sa seal oled?
  10. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Päev ongi kätte jõudnud ja tuleb kirp pealae võtta ja sõitma hakata varsti aga olgu kõigil lõbus olemine siis, ka foorumlastel
  11. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    kuidas noortega lood on, kas on üks kategooria või on ikka kaalukategooriad ka olemas ...
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    neid pilte ei panda internetti ülesse.. vaid antakse ainult neile endale ja siis see juba enda asi mida nad nendega edasi teevad..
  13. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    saksamaa - uruguai 1:0 hispaania - holland 0:2
  14. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    osalesin EKV-l kuigi sain ikkagi arve hinnaga 3900-. saatsin kirja vastu ka aga keegi pole vastanud .... Ott kirjutas, et peaks olema 2900-.
  15. Suur kõht.

    mis kasu sul siis sellest kavast ? kava koostati sulle eesmärgi järgi mis sa kirjutanud olid .... Enda eesmärki täita tahad siis sööd võimalikult nii täpselt kui kavas kirjas on ... kellaajad võivad nihkuda natukene aga toit peab päeva jooksul kehasse jõudma..
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    võetakse ka revalisse üle 19a aga nagu ott oli öelnud, et mida vanem sa oled seda rohkem oodatakse sult ikka..
  17. MEDALISADU Donetsk 2010 - reportaaz!

    Koovit - 2 Jürgenson - 3
  18. Kaalu langetamine ja söök!

    selles asi ongi, et sa sööd nii palju kui kõhtu mahub .. vähenda toidukoguseid märgatavalt ja söö tihedamini ..
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tõstan siis teemat esile! Noored tulge ja antke märku .. muutke enda elu ! kui proovima ei tule siis midagi ei saavuta ka!
  20. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Oleg Anissimov 1.koht Liisa Otsus 3. koht Natalia Nazarenko-Kiivikas 2.koht
  21. Facebooki auhinnamäng!

    võimalusel võib tagida ka mitu tooodet?
  22. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    EKFL sportlasele 2900.- krooni endal mul nimi kirjas
  23. Palju õnne Argo Ader!

    Palju Õnne !
×