Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    ma loodan, et ise -75 katti ei kuku aga ma lähen võidu peale välja seega kahju hakkab temast, kui ta 1 koha vahetab 2 või 3 koha vastu ...
  2. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    väga hea ..., et kuni -80 edasijõudnud noortes on kunkurentsi ma ainult loodan, et ma ei kuku kuni -75 kaalu -.-
  3. Palju õnne, Gerbel!

    Palju õnne
  4. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    Jätan ka need võistlused vahele... kui meistrikatel oli kaal 73 siis täna õhtul kaalule astusin näitas kaal 80,4 kg o.O muidugi väga suuri muudatusi pole aga siiski pilt udune ja vaja kasvada ka siiski
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ma ise kella poole 1 trenni täna .. , kuna kella 5 õhtu peaksin tallinnas olema juba .. annan sellisel juhul id koodi registratuuri lauda ?
  6. üldiselt on sellised kolli -170 cm
  7. noo ta keeldus minemast dopingukontrolli lavataga ja seega sai kirja positiivse tulemuse automaatselt .. hiljem jäi 1 koht vabaks ja sinna läks ott...
  8. eesti kulturismi ajalugu

    ntx google ja vaata foorumist teemat, et inimesed kes jätnud jälje eesti kulturismi vms .. ehk otsi !
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kellel algab vaheaeg kellel mitte ;D alati on võimalus õhtuti trenni käija .. 19.30-21.30 .. ole siis kindel, et terve, kuna võimalus, et koormusega tuleb haigus tagasi.
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ma kusagil peale 4 satun sealt läbi siis ja võtan endale ka pisut pilte
  11. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Noored -70kg Silver Eensalu - 1 Rainer Neemsalu - 2 Hendrik Ennusaar - 3 Noored +70kg Kert Uppin - 1 Siim Veri - 2 Paul-Eerik Rosenberg - 3 oli noored
  12. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Tartukad lõpetasid kõik esimese kihi paneku ... teine tunni pärast, et ei oleks muret, et roheliseks läheks ... Samuti võiks huvilised kohale tulla.
  13. BUSSIGA TARTUST TALLINNASSE 16.OKTOOBRIL!

    Palju kohti siis hetkel kinni on ?
  14. BUSSIGA TARTUST TALLINNASSE 16.OKTOOBRIL!

    ma ka kirja siis..
  15. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ilmselt jääb buss ära kuna eelarve siiski nii väike ... siiski see edasi tagasi 120krooni pole ka palju
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    idee poolest kõik kes on alla 26 eluaasta saavad laupäeval bussiga tart-tallinn 60 krooni.. 07:00 TARTU 09:25 TALLINN Soodustused Noor alla 26.a. 60.00 EEK (3.83€) L
  17. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    nüüdseks vist kõik registreerunud kes võistlevad ja saaks nüüd alustada ennustamisega
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    võta tühi plaat kaasa ja laul (mälupulgal siis) .. ma teen selle plaadi siis koha peal valmis
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    veenud, et muusika fail on mp3 formaadis mitte mp4, wav, wma, ra , mpa kuna arvutis mängib nende faililaienditega küll aga plaadimängijatel puudub see tugi. samas kui teed siis veendu, et ikka teed audio cd-d .. ja kava saab harjutada kui paned arvutis muusika käima ...
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    jõan täna alles kella 6 tartu .. ja homme trenni .. vabakava on kokku pandud kas siis reedel või pühap näitan ette.
  21. Fitnessi MM Mexico 2010 - tulemused peale dopingukontrolle!

    liisa - 3 koht natalia- 3 koht
  22. Muusika digitaalseks

    ma suvel praktikal olin siis seal pidi ka tegema ..pm kui sul on olemas makk millel on kaabli pesa olemas mis laseb ühendada makki arvutiga siis eghas muud olegi kui paned maki arvutile järgi, makis paned lindi käima ja programm ise salvestab failina selle arvuti ja hiljem teed plaadile ümber selle ... kuigi võtab sama kaua aega kui pikk lint on ... seega kui poolteist tundi on lint siis see peab ka sama kaua jooksma ...
  23. Muusika digitaalseks

    see on täiesti võimalik.... ise tegelesin eelmine aasta sellega aga hetkel pole enam tehnikat kahjuks ... samas mõni suurem muusikapood ehk tegeleb ka sellega .....
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    täna kella 9 veel eedeni treenni ... sõidab pisut ratast ja siis istub saunas .....
×