Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    koguaeg ei saa ka endast märku anda, muidu konkurentidel tekib liiga hea ülevaade tegemistest, küll lõpp tulemusena siis näha ole kas pingutati piisvaalt ja tehti piisavalt trenni või ei
  2. Toitumine ühikas elades

    ise elan ka ühiselamus ja toitumist saab väga hästi jälgida, ise asi kui väga sa tegelt seda tahad. Tahad kaalust alla võtta kuid tahad niisama närida midagi?
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ärkasin alles:D seega tuleb õhtul jõuka minna -.-
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    olen kohal
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Uuest nädalast Planet Spordis tagasi.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kadunud pole kusagile:D treenin siiani edasi:D lihtsalt hetkel koolis tunniplaan nii pikk, et käin kooli jõusaalis iga päev, samas käib mul hetkel ka dieet 2-st nädlat ja on kaal kukkunud 80 kg peale.
  7. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, OTT KIIVIKAS!

    Palju Õnne
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    olen ise kohapeal ka olemas
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    täpselt nii, ootasin autokooli eest sõidueksamit:D ajad ei taha jah klappida -.- tulen soomest alles esmaspäeval tagasi, enne kooli algust peaks vähemalt 1 pildistamisele ikka jõudma.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    vasakul ja ott paremal
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    imre vähi ja ott kiivikas enne võistlusi
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    TITS or GTFO
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    tundub olevat mingi külaelu iseloomustav maal mis käib seinale. funktsiooniks on pinballi mängimine seal
  14. Kuidas saada lahti rasvast kõhul

    pane paika enda eesmärk ja hea oleks kui sa kirjutaks juba lahti enda söömisest ja liikumisest. ette ei saa anda kaloraaži kui palju sa peaks minimaalselt sööma kuna ei tea su vanust, tegemisis jne . lihtne loogika hommikul söö süsivesikurikast toitu ( ei pea olema 20 g süskarit, võib vabalt ka 60 vms olla), lõuna aeg söö vähem süsivesikurikast toitu ja tõsta valkude ja rasvade osakaalu toidus juba, ja kui õhtu süüa siis juba pm valgurikast toitu pisut rasvaga. juurde võib võtta külmpressitud linaseemneõli kui ka kalamaksaõli. samas ei pea sööma 5 korda päevas, et saada vormi. kuid kindlalt pead sa tagama toidukordadega ka kiudaineid.
  15. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    ühineks ka sellel aastal aga asukoht on selline mis seda ei võimalda kahjuks -.- järgmine aasta kui sisemaal jälle ehk
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tee endale juhiload ja osta auto .. siis enam ei loe kui kiiresti sa jooksed.
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    selle suve veedan ka planetspordis, peale nv olen seal, siis 13. juunil
  18. tere.. kas keegi oskaks soovitada?

    milleks pool tundi kõhulihaseid, kätekõverdusi ? isegi kui üritad kaalu langetada.. võiksid sisestada otsingusse kaalu langetamine vms ja saad tohutult vastuseid.. ma ütleks ainult, et lõõ enda päevane kaloraaž kokku ja saad oma vastuse.
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mind vaevab hetkel õlavigastus, nädalaid käin juba mööda arste, reedel on siis MRT uuring vasakust õlast. varsti olen tagasi vormi tegemas.
  20. Palju Õnne Moross!!!

    Palju Õnne
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    ise ka olen õhtul taas siis Planet Spordis..
  22. Fitid

    enam pole küll miinustes aga on aint 300 fiti jõuliutoetusega peaks kusagil üle 2000 midagi olema.
  23. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Kert Uppin Kasutaja ID 16895 tänud:) saab valgukoti ikka selle eest
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kuna mul algas juba jõuluvaheaeg siis treenin kas viljandis Hopes või tallinnas revalis hetkel ... fittesti enne vaheaja lõppu kahjuks ei satu kuid jaksu kõigile
  25. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    ning mina magasin sisse.. nüüd jooksuga tulen
×