Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. Dieediga puusse pannud -170cm kati KLASSIK

    mida kuradit o.O mis asi see on
  2. doping

    kalmus väitis ka kunagi ,et tippspordis on palju neid kes tarvitavad keelatud aineid aga vahele jäävad ainult väga vähesed . tänapäeval tavalise söödaga enam midagi ei tee jah . Kui soovid saavutada midagi siis lähed maksimumi.
  3. TERMINATOR...... midagi fännidele!

    tundub ,et tuleb järgmine vaadatav film lõpuks ...
  4. Peksa saamine

    ise kakelnud ka päris mitu korda , pole küll mingi tänavapeal seda juhtunud aga on nn pinnal xD keegi joob end täis ja läheb siis härga täis ja hakkab teisi tülitama . Ise sattusin ka sp konflikti ,et mingi tüüp hakkas täispeaga kargama . Enda kogemustest ütlen ,et suurus ei loe oleneb see kui ükskõik sul ümbritsevast sel hetkel on kui andmiseks läheb , kas annad talle täie rauaga ja ei mõtle äkki tüübil mingi haigus või põrutus varem olnud ja nüüd võid ta invaliidiks vigastada või isegi maha lüüa ;D
  5. väike biitseps :)

    päevas kilo valku sisse süüa on väga mõtetu kaal tuli ka juurde arvatavasti siis rasvapealt . keha reageerib toidule aga käed tulevad treenides ja aegamisi , Kui tahad ,et käsi oleks rohkem väljapaistvam siis treeni triitsepsit ja käsi paisub. Ära liialda suurte raskustega võid saada venitus arve endale niimoodi ja siis käed koledad pärast ...
  6. Millest mõtlete treeningu ajal?

    treeningu ajal mõtlen sellest kui suureks ma saan
  7. massi kavalt kuivaks

    tekkis selline küsimus , et kui olen mingi massikava 6-7 kuud jälginud , massi on kogunenud hästi ja ka rasvaprotsent on tõusnud , siis kuidas või mismoodi peaksin enda toitumist sätestama , et end kuivaks lasta nagu kulturistid teevad enne võistlust , paari kuu pärast suvi juba käes ja soovika end mingi kuu või kahe pärast kuivaks ära tõmmata , et suvel oleks hea olla ^^ äkki saaksin natukene informatsiooni selle kohta , kuna olen kuulnud , et massikasvatus ja võistlus eelne toitumine erinevad nagu öö ja päev , või pean uue kava tellima spetsiaalselt selle jaoks ?
  8. Harjutused seljale

    http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime vali sealt selg ja kõik harjutused olemas mis treenivad selga ..
  9. Biitsepsi cm?

    parem 40 cm vasak 38,5 kaal 92 kg , vanus 16 , pikkus 178
  10. Toitumiskava tellimine!

    kui ma toitumiskava tellisin siis mulle tuli mingi nädalaga kohale . see muidugi argo poolt koostatud . ise ma ütleks ,et nad ise koostavad mitte ei jaga laiali , vähemalt argo puhul . kirjutasin talle ,et ei soovi tomatit , lisas asemele ntx paprika (maitseb mulle) kellaajaliselt väga hästi tehtud ja aitab ka väga hästi (: Aga tõsi ta on kui tahad midagi saavutada siis sööd seda mis paremini aitab , mitte seda mis paremini maitseb .
  11. Jooksu pulss / trenni pulss / kõrge-madal pulss

    jõusaalides jooksurajal,stepperil jne on küljes andurid mis näitavad südametööd,pulssi ja muud sellist aga metsas joostes jne siis on olemas pulsikell.Kõik töötavad väga täpselt kui on korralikult kinnitatud , võimalik ,et kui sooja ei tee ja hakkad kohe täiest väest jooksma siis võib hetkega pulsi üli kõrgeks lüüa .
  12. massiperiood

    massiperioon ei tähenda ainult seda ,et sa hakkad päevas rohkem kordi sööma , ka massiperioodil pead sa vaatama ikkagi mida sa endale näost sisse ajad ja kui palju . massiperioodil võid juurde võtta koguni 15 kg iegi rohkem , küll ta aeglustub , järsk kaalutõus on vist tingitud sellest ,et ainevahetus pole veel nii kiire ,et seda 5 korda ära töödelda vaid kuigipalju ladestub , aga jõudu ja jaksu . Mis ajal sa seda kaalumist tegid muidu ...
  13. Kuidas tõsta treeningul raskusi?

    1-2 korda kuus võid proovida maksimumi , kutsu keegi ikka toeks ka siis , raskust võid lisada kui 12 kordust tuleb kergelt või kui sa suudad 4x 10+ teha siis võid pisut raskust juurde lisada .
  14. teie jalanumber

    vanust 16 ja jalanumber 46
  15. steroidid

    Niipalju Kui ise ma olen lugenud/kuulnud steroidide kohta veel siis nende toime/effekt kaob päris kiirelt peale nende tarvitamist ja teeb ainevahetuse jube aeglaseks , ehk rasv kiirelt tulema siis . See on järgmine näide miks osad ELUKUTSELISED kulturistid neid võtavad , vormi saad väikese treeninguga ja korraliku toitumisega . kui sa ikka steroide sisse võtad ja lähed õhtuti pizzat sööma või käid mõnes kiirtoidu kohas läbi siis saad endale hamburgeri kujulise hauakivi kah .
  16. steroidid

    sellist infot pead leidma mujalt , eestis on minuteada keelatud kõik steroidid , muidugi kui keemiat jagad löö enda labor püsti ja hakka keemikuks . keegi ei propageeri ja ei levita siin infot selle kohta palju steroidid maksavad või kust saada . 22 aastaselt võiks ikka juba mõistus peas olla ja näha natukene rasket vaeva kah , et midagi saavutada xD
  17. steroidid

    mine youtube.com-i vaata seal steroidide kohta mida nad võivad teha jne , üldjuhul võivad algajatel tekkida ta verivillid seljale jne . veel muud tervise häired , siseelundite vead (maks jne) , vähk , lihaste väärareng (üks lihas areneb kiiremini kui teine), üldjuhul muret kui palju nende tarvitamisega , niisama trenni tehes ja korralikult toitudes on esimesi arenemis märke juba peale nädalat näha . http://www.youtube.com/watch?v=96PQQvmBgcU...feature=related vaata lõpuni ja näed mida võib juhtuda
  18. YouTube videod

    LIve fast , Train HArd http://www.youtube.com/watch?v=GWlgm6-9wKU
  19. põrgulik valu.

    vimane kord kui ma kükkisin ( täiskükk) lõi jubeda valu mu sääre paremale poole , ei saagi aru kas on lihas,luu või närvivalu , nüüd on isegi valus kükitada , kui kükitan ja püsti tõusen lööb sellise imeliku valu sisse , et jube kohe , sama lugu on ka mu käevarrega , treenint biitsepsit ez kangiga ja hakkab käevarre parem pool samat moodi valutama , aga muude biitsepsi treening harjutustega mitte , kas nad on saanud suurte raskustega vigastusi või milles asi ? olen proovinud välita neid harjutusi aga kükkimine on paratamatus , seda tuleb teha.
  20. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    pikkus 178 kaal 91 vanus 16
  21. 1. Ain-Alar Juhanson 2. Allar Raja 3. Ott Kiivikas 4. Argo Ader 5. Aleksei Budõlin 6. Andrus Murumets 7. Tanel Leok 8. Ingemar Teever 9. Olle Kärner 10. Märt Israel 11. Gert Krestinov
  22. väike mure.

    mul selline probleem ,et kui ma proovin negatiivse või horisontaalse kaldega pingi rinnaltl suruda , hakkab mul pea hullult ringi käima ja pole võimalik suruma hakata kuna võtab pildi taskusse . olen jõusaalis käinud juba 2 aastat probleem algas umbes aasta tagasi , pole arsti juurde küll sellise murega pöördunud aga treener ei osanud midagi öelda hetkel kehakaal 93kg ja pikkus 178 , vanus 16 kellegil midagi sarnast või oskab nõu anda siis tänud
  23. kõht

    toitumine korda ,kui lihast kasvatad siis pead arvestama sellega ,et põletaksid rohkem kui sööd ja hakka tegema aeroobset treeningut rohkem .
  24. veits huumorit antud teemast

    nii kaua kui keegi ei naera sinu üle nii kaua pakub nalja
  25. kui ma enda kõhu toiutmiskavaga selleks ajaks korda saan eks ma löön ka siis kaasa
×