Jump to content

Boon

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Boon

  • Tase
    Vaatleja
  1. Algaja vajab tarkadelt abi!

    Olgu sain nats teada aga kas keegi võiks mulle soovitada mõnda head jooki 500 krooni ulatuses mis kasataks siis lihast kiiremini?
  2. Tervist olen 16 aastane ja olen nüüd käinud jõusaalis 2kuud ühesõnaga olen alles algaja,minu põhiprobleemiks on õllekõht millest ma sooviks lahti saada jõusaali abiga kuid loomulikult püüan ma ka mõistlikult toituda.Praegu treenin ma Ott Kiivika pooltkoostatud esimese Algajate kava järgi ja konkreetselt selle kava järgi olen ma treeninud kuskil kuu aega.Jõusaalis käin ma 3 kuni 4 korda nädalas. Mul oleks abi vaja siis treeningkava poolest: 1.Kas ma peaks jätkama sama kavaga või peaksin hakkama mõnda teist kava järgima? 2.See kõhulihaste harjutus mis ma puki peal treenin jätab mulle sellise tunde et see treenib ainult ülemisi kõhulihaseid alumistes ma ei tunne midagi.Ning kui on siis kas keegi saaks mulle soovitada mingit teist kõhulihaste harjutust mis treeniks rohkem alumisi kõhulihaseid. Ma olen mõelnud et ma võiksin endale mõne proteiini või valgu vms pulbri osta kuid probleem seisnebki selles et ma tahaksin endal nii öelda pekki kulutada ja seda lihaseks kasvatada võimalikult kiirelt,ma ei mõtle jõutrenni vms vaid just seda trenni mis kasvatab võimalikult kiiresti lihast. Ma sooviksingi teada missugust pulbrit,kapslit vms ma peaks ostma mis justnimelt kiirendab puhast lihaste kasvu mitte sellist mis annab nagu mulle veel masi juurde. Kõik kes selle koha pealt midagi teavad võiks mulle soovitada mida ma peaks ostma mis aitaks justnimelt puhast lihast kasvatada ja minu hinnapiir oleks kuskil 500 krooni. Tänud!
×