Jump to content

kaspa

Kasutajad
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About kaspa

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/06/1985
 1. toitumine enne magama minekut

  võib ju ka sheigile pooleks veega panna viinamarja mahla...
 2. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5876 sealt võib välja lugeda et kulturismis 1min, fitnessis 1,5min.
 3. Ei noh .. nii kui kellegil tiba lihast seljas siis kohe doping. Istusin ise suht lähedal lavale ja ei näinud küll mingeid suuri mädapunne.
 4. Lihasmassi kava

  Saladus pole siis kelle kavade järgi ?
 5. Kusjuures ei taha väga halvasti öelda - aga hullult segas see, et fotograafid (täpsemalt see samune ametlik + veel üks) seisid täpselt lava ees. Mõned "hetked" jäid nii täiesti nägemata. Proff võiks saada pildi tehtud nii ka, et pealtvaatajaid ei sega. Muidu üritus oli väga hea!
 6. 20.30 Naiste 10 km, jälitussõit Eveli Saue 38 22.45 Meeste 12,5 km, jälitussõit Indrek Tobreluts - 24 Kauri Kõiv - 54
 7. Testi oma võimeid

  ma kukkusin haledalt läbi testi ...
 8. Kristina Šmigun-Vähi 7 Tatjana Mannima 59 Aivar Rehemaa 20 Karel Tammjärv 74
 9. njah ... korraks tundus se 20 sec 5na kiirelt käis igatahes - kuid tuleb järgmist matši oodata jah ... Ahjaa ... seal kõrval mingid tegelased kommenteerisid, parim rida selle "stiili" kohta: "Marius was like Bob Sapp - Swing and pray"
 10. mingi blokk tõesti võis olla .. kuna alguses rahvas juba hõiskas "Pudzja Pudzja".. pole spets ütlema ka Igatahes nõme oli see et enne seda "toredat" matši oli ca 20 minutine reklaami paus ja asi ise kestis tõesti pool minutit. Millest 25 sec oli see kui Marius niisama ringi tatsas.
 11. kas ei suutnud või ei tahtnud ja ootas lihtsalt kuni ta sisse saab ja kohtunik vahele tuleb
 12. Kui kusagil enam ei toimi midagi siis muuda tagasi nagu ennem oli. Fight läbi .. Marius omas puhta jõuga ära lihtsalt .. tehnika null btw hea et kohtunikku ka ära ei omanud. ..
 13. Reklaam on hetkel Järgmisena peakski hakkama!
 14. pane proxy firefoxiga (ing.k) Tools > Options > advanced > network > settings ja sinna manual .. asja : 174.142.24.201 port 3128
 15. +1 Võiks teema sulgeda - ega siit midagi head ja selgitavat nagunii enam ei tule!
×