Jump to content

protekas12345

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik protekas12345 postitused

  1. Kreatiin ja Arginiin koos, kas võib?

    Võta arginiini enne magamaminekut,soodustab kasvuhormooni tootmist.
  2. reflex tooted

    Väga kvaliteetsed tooted on ja rõhuvad just puhtusele, ise tarbin reflexi krill oili kuna se puhtam ja efektiivsem kui tavaline omega .
  3. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Eesti riik ongi haige, eesotsas oma pollaritega kes vaid oskavad inimeste ajusi k..... ja põõsas kiirust mõõta. Seal kus neid vaja oleks, jällegi pole,ehk tänavatel kui inimesi kurikatega pekstakse. Tegeletakse mingisuguste mõttetute asjadega mis midagi tervikuna ei anna,saagu juba aru,et oleme EU s ja kui mujal on need lisandid lubatud siis oleks normaalne ka siin lubada.
  4. Vererõhku oled kontrollinud?Järsku läheb liiga kõrgeks?
  5. Bilirubiini tase veres

    Mul sama probleem kõrge raua sisaldusega veres,sada analüüsi teinud,maksa,neere kõike olen kontrollind ning kõik on korras.Ainus asi on kõrge raua sisaldus ja arstid ei oska öelda millest se on ja probleemi ei näe.
  6. Kõrge vererõhk

    Mul on samalaadane probleem,aga probleem on aind arsti juures,kodus on kõik normis kuskil 125/ 83. Osta endale aparaat ja mõõda regulaarselt kodus,kui siis ka rahulikus olekus on kõrge pöördu spetsialistide poole.
  7. Uni kadunud:(

  8. Uni kadunud:(

    Oleneb mis vanuses ja soost oled! Üldiselt öised higistamis hood võivad viitada tõsistele haigustele.
  9. http://reflex.ee/index.php?productID=116 Seal tootes peaks kõik sees olema mida sul vaja läheb!
  10. kas keegi on proovinud? Nitrix

    Mul hakkas aint paha olla sellest tootest.
  11. Naturaalsed valgupulbrid

    Proovi Reflexit!Tsekasin tootjate välismaa kodukat,seal väidavad,et kõik tooted valmistatud rohelisest energijast.Ise olen sealt Eesti kodukalt instant weyd ostnud,alati saanud igast nänni ka peale.
  12. nahk on pruunimaks läinud.

    Võimalik,et sul on maks omadega läbi,siis pidi ka nahk jumekamaks minema.
  13. Millist toodet soovitate ?

    Eiseltis on praegu vägahea massilisaja poole hinnaga saadaval.
  14. Hera80

    Jama selles,et peale trenni suht raske mingit praadi automaatselt sisse hakata ajama.Lihtsam valgu sheik juua,et ei tekiks katabolismi.Mul isiklukult on täiesti mõttetu ilma valguta trenni teha sest mass kaob automaatselt Tunni pärast peale treeningut lähen teen kuskil korraliku sööma.
  15. Hera80

    Miks sellist jama sööd,osta parem kvaliiteet lisandeid goldi vms
  16. Sooviks teada saada pulbritest ja tablakatest , mõju jne .

    kui arengut enam ei toimu on toidulisand ainuke väljapääs.Ütleme,et toitumine ja treening on kõik paigas,koormused suured,aga arengut pole?
  17. Sooviks teada saada pulbritest ja tablakatest , mõju jne .

    Naljakas just ongi,et paljud pole neid lisandeid proovinudki,aga kommenteerivad ja targutavad.Kui ikka tõsine igapäevane rassimine on ja toitumine ka paigas, siis tuleb valgu sheik ja kreatiin alati kasuks.
  18. Sooviks teada saada pulbritest ja tablakatest , mõju jne .

    Tablakad ja pulbrid tulevad mängu alles siis kui oled oma limiidi tavatoiduga kätte saanud ja soovid edasi areneda. Lisandid loomulikult aitavad kaasa taastumisele ja vähendavad väsimust kui koormused on suured.
  19. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Autor: Harri Mäepere Lisamiskuupaev: teisipäev 22 mai, 2007 Olen 2 purki tarbinud.. 2000kcal dieediga ja aeroobse trenniga... tulemused olid v2ga head .. 1 kuuga peaaaegu 10kg alla korvalefekte minul ei olnud.... super toode ,kui ainult hind oleks normaalsem ja tablete oleks rohkem :S Hinnang: [4 võimalikust 5 tärnist!]
  20. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Tegemist pole l carnitiiniga ja loe toote alt inimeste arvamusi!
  21. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=525 Täitsa olemas
  22. Rohelise tee ekstrat

    http://www.isnare.com/?aid=348045&ca=Aging Tegemist on väga hea tootega,soovitan!
  23. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Mine aja oma jama kuskil taimetoitlaste foorumis! Ise sa pole proovinudki neid lisandeid. Müügiäriga sinu kahjuks ei tegele.Ja googeldada oskab tänapäeval juba imik ka.
  24. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Millegi muuga pole tegeleda kui siin oma jura iga x ajada?
  25. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

    Mis mõttega sa siin toidulisandite foorumis üldse võitled nende ainete vastu ja maha teed neid?L-carnitiin on väga hea südamele ja aitab ka transportida rasvu energijaks. Mäletan kui Kiivikas isegi rääkis kuidas ta peale trenni taastumiseks L carnitiini võtab.
×