Jump to content

originaal

Kasutajad
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutraalne

About originaal

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 11/24/1985
 1. Hea foorumlane, Kas Sulle meeldib varjupaiga loomadele head teha? Leidsin internetist üleskutse mida levitab Aita Nõrgemat MTÜ. Kogutakse annetusi varjupaiga koertele kuutide ostmiseks. Minu arvates väga inimlik ja hea tegu kallite loomakeste suhtes. Tutvuge ja avaldage arvamust, kas olete ka kunagi varjupaiga loomi toetanud:) Lugu on siin: http://www.buduaar.e...akuudid-ehitada Orikas
 2. Huvitav oleks teada kui paljud foorumlased on annetanud midagi kodututele loomadele? Ise jätsin oma panuse hiljuti MTÜ Aita Nõrgemat vahendusel kes kogub annetusi telefoni teel (tel: 900 12 12) ja iga kõnega saab jätta 2 eurot. www.armasta.ee Paljud kindlasti on ise toidu või vajalikku kohale viinud. Vastake julgelt, vaatame palju heategijaid siin on:)
 3. klitschko vs haye

  Samas oli meestel ka põhjust olla ettevaatlikud. Väga palju oli kaalul. Klitchko domineeris algusest peale, olin tegelikult üllatunud et nad nii aktiivsed 12 raundini välja olid. Haye oli väga nobe. Haye intervjuust matsi lõpus kus ta rääkis ülikiiresti ning puterdas ja kordas ennast mitmeid kordi, oli aru saada, et adreka pauk oli vist väga väga suur, ei tea muidugi kas loomuliku adreka:)
 4. klitschko vs haye

  Klitschko võitis nii nagu arvata oli:)
 5. New York Pro 2011

  Kai on ikka korralik koll teste meeste kõrval :S
 6. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

  http://forte.delfi.ee/news/teadus/kuidas-k...b.d?id=43589681 "Suusasangarile saatuslikuks saanud dopingutest ei tegele mitte kasvuhormooni taseme analüüsiga, vaid püüab jõuda jälile sünteetilisele kasvuhormoonile, mis saab kehasse sattuda vaid süstimise teel". Sellest uudisest nähtub, et siiski ei saanud treeningu tulemusel loomuliku HGH taseme tõus testi tulemust mõjutada.
 7. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

  Pigem peakski ta teadma ja seda ka tunnistama. Tema vastus oli aga selline, et ala "ma olen kõrvaga kuulnud midagi aga ei tea mis aine see on või mdia ta teeb". Aru saada, et inimene ei räägi päris seda mida ta mõtleb.
 8. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

  http://sport.delfi.ee/news/suusatamine/mur...55&l=fplead Ega mõned ei usu siiamaani ju ka seda, et Ader ega Kalmus midagi keelatut pannud oleks..Näete. See oli ainult aja küsimus.
 9. Mis juhtus Andrus Veerpaluga?

  Ega testid ei valeta. Jõukas mees, et kasvuhormooni panna suudab. Pole väga keeruline dopingukütte sellega petta, mõelda vaid millist vaeva peavad nägema need sportlased kes vähekvaliteetse lisa-sööda peal on mis tükiks ajaks organismis parameetrid paigast ära löövad:) Küsimusele, et "Andrus, kas sa tead mis on kasvuhormoon" vastas mees selliselt, et ega eriti kahtlust pole et ta seda ainet pruukinud on ja ei olnud see tal ka esimene kord.
 10. Kai Greene UUS VIDEO!

  Kai selg ja jalg on väga massiivsed Ja see punnis kõht ei tundnudki enam nii väga punnis. Vaeva on ta endaga näinud, väga muljetavaldav koll:)
 11. Mr O Jay Cutler

  Cutler on viimasel ajal kohe eriti punni ajanud ennast. Eelmisel paaril aastal ta võistluste vahelisel ajal minumeelest nii mürakas pole olnud.
 12. Aleksey Lesukov - Special Gallery

  gyno on märgatav. jala triibud meenutavad mõnes poosis cutleri oma, kuigi massilt jääb alla.
 13. huh, Branch oli 100% kõikidest üle! Vaadake seda pilti kus Centopani, Branch ja Wolf kolmekesi seljapoosi näitavad ja öelge veel et ta ei sobi võitjaks, vaadake selle mehe säärt, jala tagaosa ja seda oksele ajavat lihasmassi. Ta on kindlasti selle võidu ära teeninud ja nagu punktidest näha siis pani ta teistele osalejatele ikka pika puuga. Ka eestpoosides on ta jalad paksud ja õlad punnis. Rõõmustav on, et Victoril on olnud kena edasiminek sest need on parimad pildid mis temast viimasel ajal tehtud on.
 14. Kas need lihasmäed oma silmaga vaadates tunduvad siis ulmemad või lahjemad:)?
 15. Kas keegi teab alljärgnevat skeemi vaadates, kas ristmikul on sõidueesõigus rohelisel või sinisel autol? Põhjenda:)
×