Jump to content

H2TheO-Z

Kasutajad
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About H2TheO-Z

 • Rank
  Kasutaja
 1. Biceps vs triceps!

  Ainult õigesti vastanute vahel loositakse auhind.
 2. Tõsterihmad

  Kui Selveri poekoti sangad ära lõigata saab tõsterihmad, mis kannatavad kuni 170kiloni, ise järele proovitud Ise kasutan oma tehtud tõsterihmasid, mis on lühema pikkusega, kui enamus, mis poodides müüakse, kuna klassikalise tõstmise jaoks on nii vaja (saab kiiremini kangist lahti lasta kui vaja jne.) Algajatel ei soovita rihmasid kasutada just sellepärast, et haare areneks. Klassikalist tõstmist tehes pole lihtsalt võimalik rebimise tõmmete seeriaid teha muudmoodi.
 3. Jep, ala populariseerimise lihtsustamiseks ei teeks paha kui oleks lihtsalt sümboolsed piletihinnad
 4. Ah mis asja, pealtvaatajad peavad 250seki maksma? Sorri, aga üliõpilasele on seda natukene liiga palju. Pluss edasi-tagasi piletid, et Malmöst kohale tulla fännama //250seki on mul terve kuu aja trenni raha
 5. Kui tihti peaks trennis käima

  Inimese keha harjub kõigega ära. Kui ei harju siis tuleb surm. Pooldan iga päev treenimist. USA-s resideeruv tõstmise treener John Broz on oma treeningklubi koduleheküljel ületreenimise müütidest pikad artiklid postitanud, aga ma ei viitsi praegu neid üles otsida.
 6. Vend Vähk Peab liikuma!

  Olles just näinud Phil Heathi eilseid olümpia pilte... Aga päris kuiv vorm sul! Rootsis näeb järgmine kuu
 7. Pole tänu väärt! Kopenhaageni Kastrupi lennujaama juures asuvast rongijaama terminalist nr. 3 läheb otse rong maršuudil Kopenhaagen-Malmö-Lund. Hind on orienteeruvalt 15 eurot täiskasvanule, kuid kui on olemas sooduskaardid ning sportlane on alla 26 aasta, siis vist on võimalik pilet soetada ligi 10 euro eest. Selle võistluseni on ligi kuu aega veel, annan Lundi ja Malmö eestlastele teada, ehk saame mingi fänniklubi kokku panna Kui veel küsimusi on võid meili teel pikemalt küsida, sest ma ei loe foorumit just eriti tihti. (hermankaljo@gmail.com)
 8. Väga huvitav juhus Kuna ise kolisin just Malmösse õpingute jätkamise eesmärgil ja Lund asub siit 10 minuti rongisõidu kaugusel, ning muuseas : seal pesitseb isegi üsna palju eestlasi. Nii et peaks vist vaatama tulema
 9. Paljajalu liikumine/treening

  Proovin nii palju paljajalu liikuda kui võimalik, kui kodus viibin siis olen alati paljajalu, ka õues. Soovitan sul lugeda raamatut "Born to run", seal röögib ka suhteliselt palju sellest teemast. //Sellest ohtudest ka natuke, mis sa oma blogis kirjutasid, et ala teravad objektid asfaltil vms. Hõimudel, kes elavad džunglites ja pole kunagi jalanõusid kandnud, on välja kujunenud nii tugev tallanahk nagu tugev saapatald
 10. Kõikvõimas KÜKK

  aka "the pussy-pad" Parem ilma selleta harjutada jah. Ning kõigile, kellel kannad kükkimise ajal maast lahti tõusevad: googeldage dorsiflexioni harjutusi ja tehke neid venitusi iga päev, samuti tuleks abiks, kui spetsiaalsed kõrgema kannaga tõstejalanõud osta.
 11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  See uus tootevalik on tõesti hea. Söön ise ka iga päev goji marju, kakao ube või nipse, chia seemneid ja macat.
 12. Zyzz & Josef Rakich

  aware since 2008. u jelly?
 13. KAS TÄISKASVANUD INIMENE VÕIB JUUA LEHMAPIIMA?

  gallon on siiski ~4 liitrit. Ja seda on üsna palju
 14. Käevarred

  :Dsaite aru küll kõik, mis ma mõtlesin. Ma ise olen iga päev seda harjutust teinud ja väga hästi mõjub.
 15. Käevarred

  Pane rätik üle lõuatõmbe pulga ja siis võta mõlema käega ühest rätiku otsast kinni ja tee lõuatõmbeid. Tee kõik oma tõmbed jõusaalis topelt-pealthaardega, mitte nii, et üks käsi ühtpidi, teine teistpidi.
×