Jump to content

sabake

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sabake

  • Tase
    Vaatleja
  1. Küsi!

    Ega minagi mingi rinnalt surumise fänn ei ole. Eesmärgiks on kaalu langetamine esialgu 82-80 kiloni, mis edasi saab, eks paista. Momendil kõigub kaal 85-86 kg vahel. kui juulis alustasin oli kaal 90-91. Ehk siis vaikselt tegutsedaes on märkamatult lahkunud 5 kg. Kui vaadata aga seda, et korralikult hakkasin kevadest käima ja siis oli kaal 95,5 kg, siis arvan, et ma olen päris tubli. Sabake=Mati
  2. Trükist saame kätte 5-6-l, paar kolm päeva juurde ja poodides kah. Tellijad saavad muidugi varem. Mati
  3. Tänan positiivse hinnangu eest! Detsembri lõpuni on aasta tellimishind 500 krooni. See on, arvestades topeltnumbreid, 41,6 krooni ajakirja kohta. Ei ole ju enam palju? Mati
  4. Oktoobri numbri vahel oli sooduskupong toidulisandite ostmiseks, kindlasti tuleb erinevaid kuponge ja soodustusi veel. Selleks pole aga vaja muud, kui tellida ajakiri koju Mati
  5. Piirialade spordist on plaan kirjutada, mitte tõlkida. Ei luba, et see lähemal ajal tuleb. Toidulisandi pakike ajakirja vahele? Hmm, päris hea mõte, tuleb maaletoojatega rääkida. Tänud mõtete eest. Mati
  6. No Argo "valsimees" Aderist peaks väike jutt novembris ilmuma
  7. Tänud kõigile positiivse suhtumise eest! Olen ajakirja M&F tegevtoimetaja. Tunnistan ausalt, et selle sprodialaga ei ole kunagi tegelenud aga mine sa nüüd tea... Püüaksin mõne sõnaga vastata mõnedele küsimustele, mis eespool on tekkinud. Tõepoolest, see on tõlkeajakiri, nii nagu paljud ajakirjad meie meediamaastikul. See ei ole üks ühele ameerika ajakirjaga - püüame valida erinevatest numbrite huvitavamaid ja kasulikumaid lugusid (meie arvates). Iga numbriga püüame ka eesti osa suurenda aga ilma teie abita on seda raske teha. Igas ajakirjas on lisaks treenimise ja toitumise nõuannetele natuke ka lihtsamat lugemist - Intervjuu sportlase, sporditegelase, treeneri või muidu huvitava inimesega, kes kuidagi on seotud spordi või sportimisega. Mingi nurga jätame ka elektroonika ja võib olla ka autode jaoks. Muidugi ei ole need mingid tehnilised ülevaated, pigem sellised, et "vau, isegi sellised asjad on olemas". No ega kõiki saladusi saa siis avalikustada. Naistele - midagi võiksite siiski igast ajakirjast endale leida, kuid kannatage veidi, teile on valmimas üllatus. Nüüd teie abist - kui märkate ajakirjas mõnda terminit või treeningseadme nime, mis tundub võõras ja kindlalt teate, et sellel on teine nimetus, siis andke julgelt teada. Me keegi ei ole sündinud professoriks, et kõike teada ja võib olla eesti keeles ei olegi veel sellist vastet olemas. Kui teil on mõni hea mõte või idee, millest ajakirjas kirjutada, sama jutt, pange idee kas siia foorumisse või mulle meili. Loomulikult ei maksa oodata, et kõik ideed kohe järgmises numbris ilmuvad. Muidugi on teretulnud kõik omakirjutatud artiklid. Ei maksa karta, et te pole just kirjanik ja jutt ei tule ladus välja, teeme oma parima, et huvitav jutuke jõuaks ajakirja veergudele. Seniks head lugemist! Mati Vabamäe Kirjutada võite: mati(ät)digipraktik.ee
×