Jump to content

ClubB

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ClubB

  • Tase
    Vaatleja
  1. ''Sangadest''

    Kahjuks ei ole inglise keel minu tugevaim külg.
  2. ''Sangadest''

    Lugesin siit veel, et jooksime aitab...et kas mingi 30 minutiline jooks või kuidas?
  3. ''Sangadest''

    Viitsimist on mul kotiga...aga aeg on see, mida napib, kuna olen lapsega kodus. Ja see pisike kratt ei ole nõud kellegi teisega koju jääma. Olen siin vaikselt midagi lugenud ja mind hullult huvitab kust ma saaks tellida sellise asja vist oli toitumine ja treening...ja palju maksab üldse? Seda ma pole arvanudki et ma paks olen...kuid kuna mul on sangad ja veits kõhtu siis ei ole ma väga rahul oma kehakujuga.
  4. ''Sangadest''

    Tere, Mul siis selline mure, et peale lapse sündi 1,6 aastat tagasi tekkisid sangad...aasta aega andsin lapsele rinda ja siis nagu ei olnud hea, et nällutan enda või midagi sellist...kuid kui trenni teha siis olen sedagi püüdnud...olen ularõngast keerutanud, mis pidi aitama, see ei toonud tulemusi. Siis pidi rattaga sõitmine aita...terve suve tegin seda ja ikkagi ei minegid tulemusi Ja keegi kuskil mujal foorumis ka ei oska mind kuidagi aitata. Olen siis 21 aastane 175cm pikk ja kaalun 62kg. Panen ka pildi, et oleks lihtsam mind aitata...! Et äkki on keegi nii kena ja hea ja oskab öelda, mis aitaks...trenn või toitumine....! ''sangad'' Ette Tänades Raili!
×