Jump to content

meinuuu

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

meinuuu

  • Tase
    Algaja
  1. kas suitsetamine mõjutab kuidagi lihaste arengut, no nt, kas see piirab lihaste kasvamise kiirust vms ?
  2. RinnaLihased

    ma teen homme, peale trenni !
  3. RinnaLihased

    asi pole valguses. katsudes on kahh erinevust väga hästi aru saada, üks on korralik, teine on mingi suht lame :S et kas ma äkki peaksin tegema siis väiksemale rinnalihasele natukene aega suurema raskusega ja rohkem ? või loksub asi ise mingi aja peale paika ? ma teen muidu kahel Trenazöril rinnalihast, üks on see kus tuleb tõmmata külgedelt enda ette (istudes) ja teine on see trossiga ristitõmme äkki ma peaksin nagu ristitõmbel tegema väiksemale rinnalihasele suurema raskusega ?
  4. RinnaLihased

    hakkab juba muret tegema, et vasak rinnalihas kasvab, aga parem ei taha kuidagi kasvada, et mida tegema peaks ? :S suht hirmutav on juba :S nt. mis harjutusi peaks tegema vms ? !
  5. FatBurner

    ok ! aga kuidas saaks kõige effektiivsemalt nt. kõhupealt väikse rasvavoldi ära ?
  6. FatBurner

    Ehk siis on mõtet FatBurnerit juua või ei ?
  7. FatBurner

    Küsimus selles et kui ma trenni aeg joon FatBurner 3000-t, kas see kiirendab rasva põlemist ?
  8. Peale ja enne jõusaali

    3. no ma tahaks suht lihast kasvatada ja üleültse oma massi, et oleks siis nagu mingi kindel jook ? ( mitte toidu vms lisandid !!! )
  9. Paar küsimust ....... 1. kas on mõtet juua toorest muna, või võib see olla ka keedetud ? 2. mis kasu sellest on ? 3. mida juu peale trenni ja trenni aeg ? 4. mida oleks soovitatav süüa ?
  10. jõu joogi kohta küsimus ! ?

    no jahh, aga kas siis tõesti ei ole mõnda sellist võlu jooki mis paneks lihased kiiremini kasvama ?
  11. jõu joogi kohta küsimus ! ?

    mis söö ? nagu möööööh ???
  12. jõu joogi kohta küsimus ! ?

    aaps, ok. aga mingit sellist asja ei tea mis kiirendaks lihaste kasvu ?
  13. Et siis selline küsimus, et ma leitsin omal mingi jõu joogi kapis. "Maxim"Sports Nutrition" et kas keegi teab selle kohta midagi ? on see hea ja kuidas mõjutab ?! aga siis kui keegi ei tea siis tahaks teada seda mis paneks kiiremini lihased kasvama ? Suht kiiresti oleks vastust vaja ! Aitähh kui ütlete !
  14. kuidas on parem ?

    no vb. jahh nende ajad on kõigile teada aga ma jooksin sõbraga võidu ja mul võeti aega ja aeg oli 6,8 sek. !
  15. kuidas on parem ?

    ma tean seda et see oleks hea, aga mul praegu kõht vormist väljas, rind ära vajunud ja käe lihas kahh suht ära kadunud (kõik tänu liiklus avariile ja 5 kuud pikali olemisest) et ma tahaks suht need vormi saada ja siis oleks jälle hea tunne poleks häbi vähemalt kuskil rannas häbi särki seljast võtta et jamhh, ja ilgelt hea oleks kui saaks mingi odava ja hea jõuka kuskil tallinnas
×