Jump to content

hipi

Kasutajad
  • Sisu loend

    72
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik hipi postitused

  1. Pool eestit loeb neid mõttetuid anonüümseid süüdistusi ja takkapihta kõik läheb ajakirjandusse. Mitte Argo dopinguskandaal ei tõmba kulturismi mainet alla vaid pigem see mis siin teemas käib.
  2. Ja nagu iga teistki toidulisandit, manustas Ader seda iga päev. Täpsustuseks: Ader tellis neli kilo Geineri-nimelist toodet, mis maksis 350 krooni. Mida mees aga väidetavalt ei teadnud, on fakt, et Geiner sisaldab keelatud ainet stanozololi. Kurikuulsat anaboolset steroidi, millega jäi omal ajal vahele näiteks sprindiäss Ben Johnson. http://sport.postimees.ee/?id=195124
  3. -1kg nädalas...ja seda rasva arvelt?

    käimise asemel käi jooksmas, normaalse rahuliku tempoga ja rohkem kui tundaega korraga, kasvõi 2x päevas ei ole ükski minu tuttav jõusaalis rahmeldades pekki mahasaanud:D
  4. Hantlid

    sulle peaks 15kg per hantel nagu nohu olema kui su suurust arvestada loomulikult on kasu ja tulemused tulevad ka, aga mitte kohe. ükskõik mille tegemine toob suuremaid tulemusi kui üldse midagi mitte teha;) sebi suuremate ketastega hantlid, kasutegur suurem
  5. Hommikune kulturistiomlett

    aga miks üldse muna praadimiseks midagi kasutada. mul on teflon pann ja sinna ei jää miski kinni kui seda muidugi tahtlikult ei kõrveta sinna. see retsept on minuarust suhteliselt rasvapomm. munas on rasva, hapukoor lisaks ja vorst milles on veel rohkem rasva. raadios just mingi toiduteadlase tädi rääkis, et ühes tavalises viineris on 1 teelusika täis rasva. ega keeduvorstiga lugu parem ole. need meie suitsuvorstid on sellised, et pigistage neid - vaadake mis rasvapuder sealt välja imbub. puhta tailiha suitsuvorsti kilo on ca 120 eeku, meie marketites ei müüda selliseid asju. taluniku käest võid seda saada või turult. šampinjonid on mõttetud seened praadimiseks, parem juba austerservikud. sibul ja küüslauk on head šampinjonid sobivad koorekastmetesse kus keedetakse suhteliselt lühikest aega. mida kauem šampinjoni kuumutad, seda rohkem kaob tema maitse. ise praen 6-8 muna ja panen viilud seppikule, tomatit ja kurki juurde. kuna rasva üritan võimalikult vähe süüa, siis kaal tõuseb hästi aeglaselt. see on jällegi nõme
  6. 2a heasse vormi?

    aga kui raha on, miks mitte treener võtta? kogemustega inimene hoiab silmapeal, teeb kavasid, annab nõu jne. nii foorumis pidevalt seda ja toda katsetades võib ka kiirelt pettuda.
  7. 2a heasse vormi?

    kui raha on palju siis võib seda palju kuluda eesmärgitult. ostad staffi kokku mida sul pole vajagi näiteks. tekib selline refleks kus kõik peab olema kõige parem jne. tegelik sporditegemine jääb marginaalseks
  8. Söögi ajal joomine.

    loe pakendiinfot alati. kui ühes coca cola liitris oli 8 teelusikat suhkrut siis aura mahlas on 4 lusikat vähemalt
  9. Söögi ajal joomine.

    mahlad koosnevad veest ja suhkrust, natuke kontsentraati lisaks. neid öko mahlu ei jõua osta kus suhkru osa on miinimumi viidud. selliste mahlade liitrihind algas 30 eegust. mahlad on nagu limonaad, colad, fantad jne
  10. treenib siuke asi kah?

    mu arust on need tooted shoppajatele mõeldud. paljudele inimestele meeldib osta, ilus reklaam. kodus paar korda proovib, kiidab sugulastele või tuttavatele ja siis rändab kuhugi kolikappi. enne seda vedeleb siiski mõned kuud keset elutuba kogudes tolmu. ei tahaks kuidagi uskuda et tõsiste huvidega inimene ostab sellise tilulilu endale trenniks.
  11. Lõuatõmbed

    endal on nii olnud, et kui punnitad poolteist peale, siis järgmine kord on ühte juba kergem juurde tõmmata. ei teagi kuidas sa lõuga tõmbad. kas lased täiesti rippu end ja ilma nõksuteta tõmbad või tõmbad koos kõhulihastega? käed koos - pealt või alt haardega või käed harali? oleneb kuidas soovid 20 ära tõmmata
  12. Algaja vajab nõu

    aga kuhu sul kiiret on või kellele sa seda kõike teed, endale või mulje jätmiseks kellegile?
  13. Julie Lohre- IFBB Fitness Pro

    ilus, pole ka seda vohavat silikooni.
  14. Lõuatõmme ja krambid?!

    kasutan teemat ära ja küsin, kuidas tõmmata ühekäega lõuga 12+ lisakiloga jõuan igat kätemoodi tõmmata üle 10 tõmbe, väga raske ma samuti pole. siiski jääb jõust puudu, tean seda isegi. aga äkki on mingi tehnika nipp kuidas harjutada sellist tõmbamist? olen youtubest vaadanud ja seal mõned palju õhemad vennad jõuavad tõmmata vähemalt ühe korra. ma enne tõmban endal käe otsast kui suudan sundida kätt kõverduma
  15. Rühi parandamine

    tõmba lõuga ja siis aja selg nö pulka, tõsta jalad ette sirgu et tekiks L täht ja siis tõmba. aga võid selja paigast ka tõmmata kui selja kõveraks lased. mul mõjub seljale väga hästi, nagu riidepuu oleks seljakülge seotud:D
  16. Kehe proportsiooni..!

    ma pole mingi kulturist, pole elus jõusaaliski käinud, aga sõitsin palju rattaga. säär oli ca 45cm (täna õnneks ca 40/- cm) , reie ümbermõõt ca 60 cm (ca 54 cm), kamoon milliseid pükse sa leiad meie kaubandusvõrgust????? kui jala ülaosa mahtus sisse, siis tagumik oleks nagu 1ookg oma olnud (aga mul sobis nr 29), masendav... minu soovitus - ära treeni nii palju alakeha, pidev jama garanteeritud :D :D
  17. Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

    100m on 2x50m, sellega ei saa isegi otsaesist higiseks ma ei tea mis stiili sa pead ujuma et kõhulihaseid treeniks, liblikat? krool ja konnakas ei mõju kõhule mitte kuidagi
  18. Umberm66t

    1. 33 2. 169 3. 66.30 4. 54 (cm) 5. 39 cm 6. 36 cm 7. 75 cm 8. 102 cm pilpapriit ühesõnaga
  19. Liigutamine kodus ja trenn

    kodus on mugav, aga kui esimene õhin möödub, siis kipud rutem käega ka lööma. kõva iseloom peab olema. trenniskäimine on parem, saad nõu kui midagi valesti teed ja näed kuidas üldse tehakse ja on ka koguaeg stiimul kuna teised arenevad, lisaks ka erinevad treenimisvõimalused mis kodus lõppeks ei tule kõneallagi kui sa endale tõesti mingit jõusaali ei kavatse ehitada. kevadel plaanin ise ka kuhugi saali end möllida.
  20. Liigutamine kodus ja trenn

    soovitaks sebida mingi lõuatõmbamise värk endale. selleabil saab suht mõnusalt kere venitada. näiteks 3 kuud tagasi jõudsin tõmmata mingi kaks tõmmet, nüüd juba 20nd. kui fantaasiat aretada siis saab lõuga ka miljonil viisil tõmmata kui liiga igavaks kisub. näiteks tõmbad end kerra ja siis tõmbad mis on päris raske juba endal ka kodune arvutitöö ja iga pooletunni tagant on nii mõnus end natuke venitada. kuna tegelen ujumisega siis ma pean igapäev nagunii kodus end soojaks/lahti võimlema, muidu on ujuda väga raske.
  21. kõhulihased.

    hmmm, ujun nii 5x nädalas, 3 kuu läheb, pole kõhulihaseid... neid peab ise pusima põrandal
×