Jump to content

hipi

Kasutajad
  • Sisu loend

    72
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik hipi postitused

  1. Joker nurgake - vaata ja küsi!

    Joker, aga mida sa mulle siis soovitaks kui ma olen algaja ja kemmi panna ei taha, sest kardula ja sousti peal ju lihas ei kasva? Mis ma siis tegema pean, peaks rohkem proteiini manustama? Tegema erilisi treening võtteid? Mida soovitab steroide pruukiv treener teistele? Ilma steroidideta ju sama pole võimalik saavutada mida sina saavutad või bonsuna või miks mitte ka mõni teine blogija siin fitnessi foorumis? Süsti kemmi või testosterooni, tulemus tuleb ja iga päev saab toota uue video või pildimaterjali kuidas tulemused kasvasid. Räägi meile ausalt, kuidas selle treeninguga siis on marko ja räägi ka neist keda ärgitasid steroide kasutama ja kes jäid eestis vahele ja lõpetasisd sportlaskarjääri. Kas mitte tänu sinule, sest ega lihas ju kardula ja hakkliha peal kasva?
  2. Joker nurgake - vaata ja küsi!

    Mis siis bonsuna foorumiga juhtus? Läksite tülli, kes maksab serveri eest? Bonsuna ise on ajakirjanduse järgi suremas, 4 staadiumi maksavähk. Mida nendest blogijatest ikka lugeda, nagu ikka sõin täna seda või toda super ägedat proteiini küpsist või jahu, kohe tundsin kuidas tulemused kasvasid ja ostsin ka selle ägeda treening riietuse ja kuidas raskused tõusid.... paar aastat loed seda suunamudijat ja lõpuks tuleb ikka välja, et kõige taga olid steroidid. Kes enam viitsib seda jama uskuda või lausa kaasa lüüa? Sul on traninghard.ee hea loosung, et kui ei taha olla 40 aastaselt vaal, siis võid olla 52 aastaselt bonsuna:D Vabandust musta huumori eest. ps ma pole värske olija, minu konto on siin üle 10 aasta vana.
  3. SKG transformation journey

    Nüüd tuleb hästi loll küsimus sulle Miks sa teed nii palju trenni, sa ei võistle. Su liigesed on 60ndaks eluaastaks päris katki, kõik kohad valutavad. 70neselt on olukord veel hullem. Oled sa mõelnud mis tühikut sa elus trenniga täidad? Kui lõpetad ühel päeval treenimise siis kaovad lihased vaikselt ära. See hull vaev ja raha...
  4. SKG transformation journey

    Aga miks sa ei võiks teha trenni nüüd lihtsalt hobi korras? Sa ei võistle, sul ei ole tegelikult vaja erilisi tulemusi ja sa võiks vabalt viljeleda mõnda teist spordiala. Näiteks käia üks hooaeg kevadeni kasvõi ujulas ujumas. Kui sa ostad neid aineid siis hakkad end uuesti piitsutama ja põled veel rohkem läbi. Kõige raskem ongi endale tunnistada seda läbi põlemist. Igaüks kinnitab kuidas ei ole midagi viga ja kohe kohe olen jälle tipus ja lõpuks oled veel rohkem puru. Ma käisin ise eluolunõustaja juures, kes kontrollis mu toitumist ja üldse. Ja tuligi välja, et ka mul on trenni sõltuvus ja tekitab deprekat kui pole mingil põhjusel trenni saanud või trennid pole eaga kaasnenud iseärasuste tõttu enam nii head olnud. Ma olen ikkagi 40 aastane. Nõustaja soovitas rohkem tegeleda enda painutamisega ja käiagi ainult 3 korda nädalas trennis ja eladagi rohkem murevabamalt. Aasta tagasi ma käisin lõdvalt 12 päeva järjest trennis ja polnud häda midagi, kusagilt ei valutanud. Nüüd ei suuda enam isegi 3 päeva järjest käia. Tulebki leppida sellega. Keegi ei anna auraha ega medalit kui oma keha ja vaimu ära lõhud.
  5. SKG transformation journey

    Aga oled sa üritanud välja selgitada mis selle põhjuseks on ja kas oled teinud teisi teste lisaks? Alati ei saa ühe labori teste 100% tõestena võtta. Äkki sa põlesid läbi kõva trenni tegemisega, läbipõlemine pole mingi haruldane nähtus. Ka spordis põletakse läbi. Äkki sa pead ikkagi päris kõvasti aja maha võtma ja puhkama ja siis uuesti jõusaaliga alustama.
  6. SKG transformation journey

    See on jah tõsiselt madal number kui see tõsi on. Samas tegi ta kõvasti trenni, lisaks pidevad suhteprobleemid mida võid mitmelt netilehelt lugeda. Ju siis keha nõudis ammu juba puhkust.
  7. SKG transformation journey

    Mismõttes 100:) Seda mõõdetakse ju 8-29ni.
  8. SKG transformation journey

    Mis number sul testo siis oli kui ei ole saladus?
  9. trenni isu kaob ära juba!

    Ta ei taha ju lihast kasvatada vaid tagumikku punni saada. See punn-tagumiku mood on loodetavasti mööduv nähtus, paksu tagumikuga naised on alati koledad olnud.
  10. Seal vist enamus lugusid ongi tõlkelood ja see muudab selle lehe täiesti mõttetuks. Suvalise väärtusega tekstid ja väga ruttu saab teemade ring täis. Kuna iga portaal vajab igapäev midagi uut, siis lõpuks ei saa enam keegi aru millised lood on üldse tõsiselt võetavad ja millised mitte. Nagu Postimehe tervise leht, iga eelmine uudis on uuega vastandumises.
  11. Kätekõverdused

    Kui laialt ei jõua teha siis proovi kitsalt teha. Võta taburet ja siis servadest kinni ja proovi kas jõuad rohkem teha kui ühe korra. Igapäev treeni jah ja mitte üks kord vaid kordi kordi.
  12. SKG transformation journey

    Need vanaaja fotod - dünaamiline raskus, päris kaval asi. Saab sujuvalt raskust kergemaks lasta kui jõud hakkab raugema, samas saab veel mõned kordused ära teha.
  13. Paluks abi :)

    Ära tee sellest trollist välja
  14. SKG transformation journey

    Aga miks sa Eestisse ei jäänud?
  15. Taimetoitlus - hea või halb?

    Mina olen nüüdseks täiesti kohvist loobunud ja väga rahul. Kadunud on säärekrambid mis mind koguaeg vaevasid, kadunud on väsimus ja tujukus. Kadusid momentaalselt ära päeval magamised. Nii kui joon ühe topsi kohvi, on tunniga jalakrambid tagasi. Ma olen nii palju järanud magneesiumi, teinud vanne sooladega ja tegelik põhjus oli kohvis. Taimetoitluse vastu pole mul samuti midagi. Tähtis on inimese enda õnnelikus.
  16. jõutrenn+toitumine

    Kui valgud oleks 1,5-2 g kehakaalu kohta, sa kaalud 66 kg, siis 99-132 g kokku. Rasva 55-65g vahel kuidas sa ise tunned ja ülejäänud ongi süsivesikud. Riis, aedviljad, sepik, mesi, pudrud, mida teist veel süüa oleks? Marjad on toredad asjad, aga jõudu sulle jõusaalis annab siiski riis, makaronid, kartul. Lihase kasvatamiseks pead jõudma trenni teha ja kui süsikad väga maha keerad, ega sa ei jõua midagi teha. Hommikul söö putru, mõned tunnid hiljem muna või omletti. Enne trenni riisi vms. Püüa rutiin endale ehitada. Käi trennis võimalikult kindlal kellaajal ja püüa toitumise reguleerida sedasi, et just trennis on energiat kõige rohkem. Peale trenni söö mingi banaan kui tunned nõrka olekut. Kaalu alandamiseks pead siis vaikselt kaloraazi vähendama (tap.nutridata.ee saad oma kaloreid arvutada). Kaalud igapäev hommikul või kord nädalas. Kui kaal kukub igapäev kasvõi natukene, siis on väga hästi. Kui kaal hakkab tõusma, siis oled järelikult midagi teistmoodi teinud. Mingit maksimaalset lahendust pole olemas. Kaloraazi ära keera väga kinni, sest siis murdud ruttu või siis keha läheb blokki ja hakkab rasva kinni hoidma (kui teed palju trenni ja sööd vähe, juhtub sama asi). Ja siis lööd käega kuna "ei tööta". patusta enne trenni, sest siis kulutad selle äkki äragi.
  17. Mul on umbes samasugune asi google docsi tehtud. Need toiduained mida ma keskmiselt söön, neile tegin valemid ja grammidega arvutab kõik numbrid välja. Kui vahest midagi erilist ostan, siis vaatan ainult kaloreid, ei viitsi üheks korraks valke, rasvu, süskareid väljatooma hakata. See tablearvutus teeb kõik nii lihtsaks, nüüd ei oskagi teistmoodi elada. Väike elektrooniline köögikaal on köögilaual, kuigi see kipub vahest korduva kaalumise puhul gramm siia ja sinna valesti näitama. Silmajärgi ei saa elada, kui on soov kaalu langetada.
  18. Ma olen ka Holgeriga vaielnud just samal teemal ja nüüd ma tahaks tema ees vabandada kuna ma ei jaganud konksu välja. Millest tekkis minul temaga segadus? Just samade toidukogustega, kilo jäätist, kilo liha, poolkilo praekartuleid, õlud, pitsad jne. Kuidas saab sedasi? Aga vastus on lihtne - kui lühiajaliselt sedasi toituda, siis ei juhtugi midagi. Kui nädala argipäevadel oled -500 kaloraazis ja laupäeval sööd sellise koguse toitu, siis järgmisel päeval oled 1kg raskem soolestikus oleva toidupärast. Esmaspäevaks peaks kaal olema täpselt sama mis oli reedel ehk siis laupäeval ja pühapäeval rasvapõletust ei toimunud. Aga foorumisse kirjutades on see sensatsioon, jess vaadake kui palju ma söön ja kaal langeb. Tegelikult, ega ta ikka ei lange midagi. See on edevuse värk (mitte pahapärast). Kui Holger tahaks rasvaprotsendi viia 6%, siis kõik muutuks. Uskuge, need postitused kaovad kus ta sööb kilo jäätist korraga (ca 2000kcal). Holger elab vanast rasvast, kui ta eelmine aasta põletas suure osa rasvast ära ja nii natuke naksutades ikkagi hoiab end stabiilses kaalus, siis ongi ta ulmeline kuju ülekaaluliste seas. Ülekaalulised lihtsalt ei taba ära, et nad saavad ka ise nii elada kui suudavad oma rasvast lahtisaada ja siis hiljem end rasva uuesti ei õgiks. Mina saan nüüd sama teha mida Holger. Laupäeval joon pudeli veini ja pühapäeval olen lausa kilo kergem, aga see on tegelikult näiline. Visuaalne välimus ju ei muutu. Aga teistele on ikkagi äge rääkida ja teistel on silma suured. Samas ma nende veinidega lollitan iseennast, sest kui ma tahan oma rasvaprotsenti viia näiteks 10%, siis ma raiskan sedasi ainult oma aega.
  19. aga äkki perearstil laskma mõned testid teha. mulle ka perearst rääkis soolestikus olevatest bakteritest mis toitu lagundavad ja kui liiga erinevaid toite kiirelt süüa, siis tekib väsimus ja halb tunne just keha ümberlülitusest. mina söön hommikul müslit piimaga ja siis 2 tundi hiljem 4 tervet keedumuna rohelise sibulaga. nii on mul hästi okei. kui ma sööks kohe hommikul jällegi prae, siis ma keeraks kohe magama tagasi. nagu puuga saaks pähe. nüüd ma nii omas reziimis tiksun ja hetkel see töötab.
  20. Sellele probleemile oleks minumeelest üks lahendus. Valmistoidu tootjatele tuleb esitada kõrged nõuded võimalikult kvaliteetse valmistoidu tootmiseks. See muidugi tõstaks valmistoitude hinnad taevasse, aga hind reguleeriks üle tarbimist. Ärikasumid väheneksid ja see tekitaks paksu verd, kaoksid ju siis ära kõik karastusjoogid, suur osa komme, valmislihatooteid, aga rasvumine ongi tegelikult toiduäri põhjustatud. Aga selleks peab rasvumine võtma epideemia mõõtme, enne seda ei saa midagi muuta. Või siis suudetakse leiutada ravim, mis rasvumist aitab kontrolli alla võtta. Viimane võimalus ongi äkki lahendus mida ühiskond suudab valutult vastu võtta, kasumitest ei loobu kunagi keegi. Inimene jääbki tarbima ja seda mudelit on veel raskem muuta. Ma absoluutselt ei usu mingitesse terviseõpetustesse, iga uue generatsiooniga lähevad asjad kuidagi veel rohkem balansist välja.
  21. Kaalust alla

    Ükspäev mängisin ühe sõbraga arvutis mängu ja siis chatis rääkisime jõusaalist. Ta oli ka kõvasti teinud ja kuna ta on natuke ruttav inimtüüp, siis ta polnud kunagi rahul. Järjest rohkem ja rohkem, suuremad raskused ja lõpuks tegi haiget endale ja sai tervise kahjustuse ja siis põles vaimselt läbi. Kui täis paueriga ei saa treenida, siis polegi millegil mõtet. Ta pole enam aastaid mingit sporti teinud, ei tahagi kunagi teha ja ülekaal muidugi kasvab (ise kõike seda rääkis). Oleks võtnud inimene rahulikult, väiksemad eesmärgid, teeks ta siiani trenni. Suured eesmärgid on väga stressi tekitavad ja nende hind võib väga karm olla. Su soovitus on hea, üritan jõudumööda areneda.
  22. Kaalust alla

    Aga miks sa surud talle peale oma visioone? Miks sa ei suuda aksepteerida tema valikuid, tema ju sulle ei anna nõu millegi tagaajamiseks.
  23. Soov alustada kõhu vormi ajamisega

    Pigem sa ise vist 99% teemades midagi kipud arvama, aga kas sellest kellelegi üldse midagi kasu on...? Kui sa ei suuda isegi laiemalt näha mida tähendab sõna dieet, siis pole sul ju teemaalgatajale mingit nõu anda. Dieet on juba see kui inimene hakkab korrapäraselt sööma. Ta võib vabalt olla ka alakaloraazis ja see teeb ka paksuks. Aga sul on savi ju, sa ei küsigi talt midagi. Teemaalgataja tegi teema, mingit kasu ei saanudki ja on pettunud.
  24. Soov alustada kõhu vormi ajamisega

    Kui teemaalgataja tahab kõhupekist lahti saada, siis peabki dieeti pidama. Kui palju ta hetkel oma pikkuse suhtes kaalub ei oma ju üldse tähtsust, sest kas kõik inimesed peavad olema kulturistid? Ei pea, aga kui inimene tunnetab üleliigset rasva oma kehas, siis ta soovib sellest loobuda. Ehk siis jäägem teema juurde ja ärgem hakakem teisele peale suruma oma eelistusi. Teemalgatajal ongi kolm võimalust, kas minna jõusaali või hakata jooksma või siis süüa natuke vähem kui praegu. Kui tahad toituda samas vaimus kui praegu, siis peaksid füüsilist aktiivsust tõstma.
×