Jump to content

Cobrita

Kasutajad
  • Sisu loend

    55
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Cobrita

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 01.01.2001
  1. Musklis Naised

    Just sellised on umbes kuni 13 aastased tüdrukud tavaliselt.
  2. Musklis Naised

    Mind huvitab,mis te arvate musklis meestest nagu näiteks Ott Kiivikas,et Eestis selliseid mehi tänaval eriti ei kohta?
  3. Mida hommikuks süüa.

    Omlett(muna ja peekon),lehtsalat tomati ja oliivõliga,hapukoor,kohvi ja röstitud koorikleiba.Peaegu igapäevane ja ei ole ära tüüdanud.
  4. Jooksmine õhtul.

    Peale söömist on jah ikka eriti mõtekas süüa ja siis kui oled ära söönud võiks veel midagi süüa.
  5. Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

    Keegi Virusse ka läheb lähiajal?
  6. Kõhulihased

    Kõik saavad aru,et ülemised kõhulihased ehk siis 4 pack kui ma ütleksin kõhu sirglihase ülemine osa võiks see arusaamatuks jääda paljudele,et mis sirglihas jne..Minu arust on ju läbi aegade treenitud keretõstetega kõhulihaseid ja sirglihas teeb väga palju tööd selles.
  7. Kõhulihased

    Arvan,et jutt käib maas keretõstete tegemisest,kuid keretõsteid saab ju teha väga erinevat moodi.Minu arust väga effektiivne ülemiste kõhulihaste jaoks.
  8. Kõhulihased

    Ma ka ei saa aru,mis jama sa ajad???
  9. Ivo Pärle - klassikaline kulturism -170cm 3. koht Imre Vähi -klassikaline kulturism -175cm 3. koht Taavi Koovit -klassikaline kulturism +180 cm 4. koht Ott Kiivikas - kulturism -90kg 3.koht
  10. Veidike huumorit

    See ka päris kõvv:D
  11. TARTU FITSHOPI LUULERING(19.mai 2009)

    Lehmalüps nüüd ootab ees Vähi hellalt hoiab nisa ja tunneb end kui kala vees. Nisa hoidmises Vähk on visa ande päris ta ju isalt, kes oli kõva lüpsimees. Täitub ämber,täitub kakski, udar tühi nagu naksti. Ämbrid kaenlas,on ta teel, Destination Tartu Eeden. Sheikerisse piima villima ja seda maha parseldama.
  12. EUROVISIOON 2009

    Lase varvast siis..
  13. EUROVISIOON 2009

    Eks ikka kui võrdluses on 2 laulu,mis on mõlemad head,ühte esitab naaberriik ja teist mõni muu,siis ikka valitakse naaberriigi laul.
  14. EUROVISIOON 2009

    Midagi geograafilist siin ei ole see aasta enam, iga riigi hääled koosnevad 50% rahva valikust ning 50% žürii valikust.
  15. EUROVISIOON 2009

    Arvan,et sina vaatad ka
×