Jump to content

kahekesi

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

kahekesi

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.02.1979
  1. Ühe leibkonna inimeste erinev toitumine

    Ma jagaks ka oma arvamust sel teemal "Köögikata" olla on hirmus tore ( kasvõi seetõttu, et Sinul see paremini välja tuleb), teha teisele poolele headmeelt, valmistada Temale meeldivaid roogasid ja üldsegi elada meeldivas heaolus, kuid see on väga armas vaid ALGUSES. Tegelikult tuleks panustada mõlemipoolselt. Võtad köögis ohjad enda kätte, jääd seda võibolla tegema päris pikalt ning ühest hetkest ei ole see enam meeldiv, kohustus, tüdimus, trots. On ju tore, kui aegajalt küsitaks hoopiski SInult: " Mis sa Kallis täna süüa soovid?" Meil on peres 2 last ja 2 täiskasvanut, üks laps küll päris väike veel hetkel, nii et tema menüü meie omasse ei puutu. Kuid ülejäänud pere sööb erinevat toitu. Mina oma juurvilju ja kala- kodujuustu- kohupiima jms, ning meespool ja suurem laps "tavatoitu". Muidugi valime "tervislikumaid" variante, kuid siiski on menüüs ka makarone-hakkligaga ja kartulit- kastet. Minu 6 aastane sööb küll ka heameelega kodujuustu ja heeringat, kuid mitte igapäevaselt. Kokkame samuti mehega kordamööda, kui minu kord, siis teengi neile eraldi söögi ja ise söön oma tavapärast. Mees teeb enamasti "endale sobivaid" roogi, kuid küpsetab ka meeleldi mulle ahjus lillkapsast näiteks ( ja sööb ka heameelega ise seda). Koos elada on hea ja tore, kuid natukene tuleb ikkagi isekas ka olla, vähemasti mina olen sinna jõudnud, et elan ka enda jaoks ja ei ole vaid mehe- laste soovide täitja. Öelda tahangi vaid seda, et teisele poolele vaid parimat pakkudes on oht, et sellest saabki Sinu "töö" ja mõne aja möödudes, kui rutiin tekib, siis on sellest raske välja tulla
×