Jump to content

argoll

Kasutajad
 • Content count

  258
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

argoll last won the day on August 26 2013

argoll had the most liked content!

Community Reputation

12 Natuke juba nagu teab midagi

About argoll

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 04/23/1974

Profiili informatsioon

 • Sugu
  m

Recent Profile Visitors

5,104 profile views
 1. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Järsku oli 160?
 2. Vale tehnika ja suur tuhara lihas

  Eeskükk on ikka nelipea jaoks - vastasel juhul ma võiks väita, et biitsa harjutused on head õla jaoks A.
 3. Sellisel juhul ei ole Sul mitte midagi vaja. Punkt. A.
 4. Hakka kükkima, mis seletad seal Võid paljalt ka teha A.
 5. Tegin ka oma kükid romantilise rohelise taustal nagu kaks eelnevat postitajat. BW on 75kg. Esimene 1x145 ja lõpus 5x120kg. Loodame, et piisava sügavusega. Olge moodsad!
 6. Konservi toiteväärtus (aidake hinnata)

  Ma kohvipaksult ennustan, et 600-700kcal. A.
 7. Enforcer'i blogi

  Ja peale selle, läheb enamus tuharasse - nelipea saab tunduvalt väiksema koormuse. Ahjaa, alaselg suru pinki kinni, kui tahad ikka jalga treenida. A.
 8. Kaalust alla 181cm/115kg

  Kui Sa trennipäeval ( sõidad rattaga 20-30km ) ja sööd 2400kcal, siis jookseb Sul küll varsti kõik kokku. Trennipäeval alustaksin mina ka sealt 3000kcal ja ternnivabal 2400. Ma sügavalt kahtlen, et 27a mehel nii kehv ainevahetus on, et peaks alustama näljapajukiga. Kui selle kaloraaziga kaal ei lange, siis on viga küll matemaatikas A.
 9. Martinkink blogi

  Vahel on lahe lugeda, kuidas 1.70 mees ütleb pea 2m mehele kuidas treenida või mitu kordust seerias teha ja kui kaua täpselt puhata. Võtab muigama A.
 10. SKG transformation journey

  Ma ei mäleta, kas see oli Karl Lagereld või keegi teine moegurmaan aga sõnda olid kuldsed: "See on elektrooniline eneserahuldamine" A.
 11. Kükid

  Eks nii on jah, et kellel reaalset kogemust ei ole, siis need postitavad juutuubi klippe. Tõstekingad tuleks ka ära keelta. Mis veel? Maailm on hukas A.
 12. Kükid

  Kui reieluu on pikk, siis ongi see raskendatud. Pane kandade alla pisemad kettad ( ca 2 cm ) ja proovi siis. A.
 13. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Aga kunas siis veel? Siis, kui 70 oled? Uskuge mind, kui kellegi Teise moraalitundlikuse järgi elama hakata, siis jääbki siin elus kõik tegemata. Ilus inimene, miks mitte? Tuld! A.
 14. Jõusaalide arvustused

  Huvitav on see, et räägid siin kappide "suurusest" aga jätad kõige tähtsama mainimata - tegemist on väga korraliku raskejõustiku saaliga, kus on olemas tõstepõrand ja korralik Eleiko varustus. A.
 15. SKG transformation journey

  Ma ise ostaks vb Reebok Crossfit Lifter Plus - http://global.reebok.com/M43655_570.html .Kannakõrgendus on 0.75, mis vb mõne jaoks on natukene palju aga välja näevad küll väga edevad. PS:Lifter Plus on rohkem OLY king aga vb vaadata ka lihtsalt Lifter - http://global.reebok.com/M40703_570.html A.
×