Jump to content

Kate

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kate

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.02.1982

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  1. Oled väga tubli. Ise olen 87 kg pealt 67 kg peale saanud (pikkus 167 cm), käin 5 korda nädalas jõusaalis ja jälgin toitumiskava. Mul on pikk tee veel küll minna, aga sinu lugu andis mulle väga palju motivatsiooni juurde. Palju edu sulle edaspidiseks!
  2. 15a paks neiu.

    Olin samuti korralikus ülekaalus ja kevadel otsustasin, et aitab naljast. Läksin jõusaali ja tellisin sealse treeneri käest toitumis- ja treeningkava. Kartsin ka, et võib olla kõik vaatavad imelikult ja naeravad mu üle - et mida see paksuke siin teeb. Tegelikult olid kõik inimesed väga sõbralikud ja toetavad. Praeguseks olen kaotanud 13 kg. Alguses oli uus elustiil raske, aga nüüd ongi tervislik toitumine ja trenn minu elu osa. Iga kaotatud kilo lisab ainult motivatsiooni. Mul on tervis paremaks läinud ja kõvasti enesekindlust juurde tulnud. Soovin sulle edu ja järjepidevust
  3. Hea artikkel on ja saatsin selle oma sõbrannadele lugemiseks. Nad nimelt arvavad, et kui ma jõusaalis käin, siis saab minust suurte musklitega naine Kevadel lasin koostada endale toitumis- ja treeningkava ning tulemused on silmaga nähtavad - kilod kaovad ja vaikselt hakkab vorm tulema. Nii, et olen igati rahul jõusaalis käimisega.
  4. Kus saalis käite treenimas?

    Viimsi SPA
×