Jump to content

karatekid

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

karatekid

  • Tase
    Vaatleja
  1. TEREvist mul on selline suht tobe küsimus ,et mul sõber hakkas steroide sööma. Ja nüüd tahaks ta teada ,et mis kõrval mõjud kaasnevad ta käib regulaarselt jõusaalis Sry kui tüütasin .aa ja nimi on stanozolol
  2. tahaks teie kui targemate käest küsida . mis te arvade sellest tootest ma ise tahaks võtta ma ise olen 16.a poiss shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=568 aitähh
  3. tere tahaks küsida

    milline on neist on massiseeria ja milline jõu ja lihasteseeria mis need on 3x12 3x15 3x10
  4. tere mul on selline küsimus kas 16.a poiss saaks sama suureks nagu täiskasvanud mehed ehk kulturistid:D Ja kas keegi teab palju kaalub ja kui pikk oli marek kalmus 16.a
  5. Tere olen 16.a poiss 183cm ja kaal on 70kg .ja tahtsin sellised asja küsida hetkel tegin selliseid seeriat 5x12 Ning nüüd tahaks massi peale üle minna äkki keegi valgustaks mind kuidas tuleb teha neid massi seeriat ja kas ma pean sis harjutusi ka vahetama ja mis seerat oleks ,
  6. tere ott mul on selline küsimus

    ma teen hetkel massikava 1x10 2x8 3x6 4x4
  7. olen 15,a poiss jõusaalis olen käinud mingi 5kuud nii umbes rinnalt läheb 60kg ja kehkaal kõigub 69-70 vahel .Ainevahetus on ka väga kiire . ma tahtsin sellist asja küsida kas kehakaal tõuseb kui mul on väga kiire ainevahetus ette tänates karatekid vastada võivad kõik
×