Jump to content

fantomin

Kasutajad
  • Sisu loend

    109
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik fantomin postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tubli Kirp! Ilusad jõutõmbed ja selg on ikka piltidel ka märgatavalt paremaks läinud. (y) Ott ütles hästi - see on ju huumor noh ..haha..pead rohkem pingutama ja vähem huumorit tegema
  2. Alguses polnudki trenn - väike harjutuste tutvustamine jne oli. Minu trenn algas alles peale seda Seega ehk mul ikka lootust on Ega minu siht on maailma tippu seatud, seega vähemaga ma ei kavatsegi leppida. Kusjuures sa arvad, et ma vist teen ikka päris palju aeroobset, kuid tegelikult ma see suvi aeroobset heal juhul üks kord nädalas teinud. See rattasõit mis viimati tegin oli ka üle pika aja üldse ja see suvi kusjuures esimene rattasõit ka. Jõusaalis olen hakanud veidi teist meetodit treenimisel kasutama nüüd, seega peaks tulemused ka kiiremini hakkama tulema. Vähemalt ise tunnen, et olen rohkem pingutanud ja lihast lagundanud, kui seda varasemalt tundisin. Nüüd ongi pigem asi toitumises kinni, mille loodan ka peagi siiski järjele paremini saada.
  3. Nu eks seda ikka tuleb juurde ka. Trenni teen ja söön ka..lihtsalt pean rohkem/tihemini hakkama sööma. Praegu selline töö ka, et ajab veidi toitumise sassi, kuna vahel öösel ja vahel päeval. Aga nu karbikesi püüan ikka kaasas kanda küll Hea on see, et ma olen noor ja tegelikult rajan endale alles baasi alla. Ütleme nii, et reaalselt tippu tahaks siiski jõuda ~10-aasta pärast. Enne seda on siiski pigem niisama võistlemised ja värki. Aga päris tõsiste tulemuste jaoks siiski treenin ehk siis mis võiks hakata jah tulema siis, kui ma umbes 30-aastane olen. Sügisel peaks massi saamine minema kergemaks, praegu suvel veidi nõme lugu sellega.
  4. Hei! Täna oli kahtlane jalatrenn, mille peale Ott (vist irooniaga) ütles, et varsti hakkan vastupidavusalal võistlema või mdiagi sellist. Aga ma jään siiski kulturismi juurde ja siin ka väikesed klipid minu tänasest trennist (60km jalgrattaga ja peale seda Revalis jalatrenn [natukene lühem kui tavaliselt]). Tänan vaatamast, trennis ehk näeme! Olge tublid ja tugevad! http://www.youtube.com/watch?v=n24j-gUm-mk
  5. Hei! Täna oli selg + biitseps. Täpseid seeriaid, korduseid ja raskuseid ma ei mäleta. Ma ei tea tavaliselt jõusaali sisse astudes, et mis harjutused mind täpselt ees ootavad ja kui palju korduseid ning seeriaid, kuna kõik käib siiski tunde järgi. Lihasgrupid on nädala peale ära jaotatud - see on tõesti kindel mida tean. Trenn oli mõnus ja sain laksu kätte, seega olen rahul nagu alati. Mõned videod jälle lisasin youtube ka - endast ja teistest! Kellel huvi, vaadake üle ja kommenteerida võib ikka ka julgelt. http://www.youtube.com/watch?v=FRPiqlYTJms Seda harjutust teen ikka raudsel iga nädal http://www.youtube.com/user/fantomin Siin siis ikka aeg-ajalt laekub videosid minu ja isegi paljude teiste tegemistest http://www.youtube.com/watch?v=IuVii8mxdvU Kirp oli ka täna trennis, seega minge külastage tema topicut ka kindasti uuenduste kohta. Sellega siis tänaseks lõpetan. Olge kõik mõnusad ja tugevad ning head jaanipäeva ka juba ette ära!
  6. Nice! Kuna mul endal toitude tegemise koha pealt ideid eriti ei lenda, siis nüüd vähemalt tean kus kohast huvitavaid näiteid leida. Muidu kikkerherneid olen ise ka mitu korda söönud - need on tõesti head..mulle meeldivad peamiselt ilma rasvata praetult.
  7. Hei! Täna sai jalgu treenitud ja praeguseks tuleb tõdeda, et olen suht laip nagu ikka. Trennis sai veidi videosid ka tehtud..ja ühe väga olulise klipi paneksin siia ka.. http://www.youtube.com/watch?v=FV27-r-EFR0 Ikka tublisti tegutseb.
  8. Nu vb hakkan siis pühapäeviti ikka aeg-ajalt käima, kui ma ikka ainus päris ei ole. Isutab ikka korralikult ja. Head isu! Jätka samas vaimus toitude postitamistega..päris huvitav on
  9. On süüs ühistreeningutel ikka teamiliikmeid kohal ka? Alguses mäletan, et esimesel paaril korral käis küll liikmeid, kuid siis kadusid miskipärast kõik ära. Kuna pühapäev varem polnud mu treeningpäev(lükkasin reede pühapäevale, et saaks liikmetega koos käia), siis eelistasin mitte ise ka hakata enam pühapäeviti käima, sest tõesti polnud seal ühistreeningul eriti liikmeid näha. Ei tea kas nüüd on olukord parem? Edu ja jaksu sulle Annika!
  10. Hei! Sai ostetud lisandeid üle pika aja (umbes 3 kuud ei olnud mitte ühtegi lisandid kasutanud juba). Elementaarne kombo: Hera80, Dextro ja kreatiin. Ostsin lisaks ka veel mingi vitamiinide ja mineraalid kombo. Eks näis kas siis tunnen nüüd jälle mingeid muutusi nendest või mitte - hoian kursis. Muidugi söön ikka nii nagu varem või siis isegi rohkem. Tahaks siiski kiiremini hakata suuremaid muutuseid oma kehas nägema. Rasva% on suht madal nagu see on koguaeg olnud, seega sellega ei ole küll probleeme oodata. Teen praegu tunduvalt vähem aeroobset võrreldes varasemaga, seega võibolla tuleb nüüd massi ka veidi kiiremini juurde. Trenni koha pealt hoiab Liis minu tegemistel silma peal, seega ei saa lebotada midagi - aga pole plaanis ka midagi kergelt saavutada. Tegelikult youtube channel "fantomin" alt leiab paar videot ka minu tegemistest ja eks ma püüan aeg-ajalt ikka neid juurde veel lisada. Olge tublid ja edu treenimisel!
  11. Hiired teevad ja vaikselt tööd..oma urust otse lavalaudadele hiired oskavad väga vaikselt suuri tulemusi teha Ilusad lõuatõmbed Liis (y)
  12. Mart ja Rasmus peaksid vist minuga siis võistlema samas kategoorias? Kirbul võimsad jalad ja naistel võimsad seljad! (y)
  13. Suured õnnitlused Mikule tubli võidu eest!
  14. http://www.health.harvard.edu/press_releases/Is-peanut-butter-healthy Tegelikult - miks ka mitte?!
  15. Liiga kaugel see lennujaam. Oleksid võinud Phililt mulle autogrammi küsida. Ega see mees vist kunagi Eestisse ei jõua. Tegelikult Jay Cutler on kõige lemmikum, kuid siiski - Phil tema õpilane ja praegune Mr.Olympia. Sool on siis juba nüüdseks mitu korda sind krampidest päästnud - imeravim ikka. Täna siis sind ühistreeningul ei ole nagu ma saan aru - aga juba uuel nädalal näeb ja siis saab isiklikult ka õnne soovida võidu puhul.
  16. Kade meel, et said Philiga fotoseeria Ta raudselt offseasonil - vaadates tema poseerimise pilte. Sa ikka tegija mees Ott, lase aga samas vaimus edasi. Õnnitlused ka!
  17. Jalad on Samiril päris korralikud, kuid ülakeha poolest jääb ikka sulle alla korralikult. Edu võitmisel!
  18. Tuharalihas

    Usaldage Liis-Kristiini. Oma silm on tunnistajaks, et ta raudselt teab, mis on parim tuharale. Kogemuste põhjal ütleksin ise ka jah, et harkkükk, väljaastaed ja tavaline kükk ikka väga tõhusad tuharale - midagi väga uut polegi.
  19. Marko ja Monika tõesti väga tublid..ilus areng toimub. Jep, nendel piltidel pole Marko tõesti nii hästi peale jäänud, kui muidu oma silmaga vaadates. Aga selge on see, et areng toimub, väga tubli (y) See nädal läks trenni suhtes natuke kehvasti, kuna vigastasin küünarliigese mingit närvi ja siis selle valu ning nõrkuse tõttu oli suht kehv raskestega üldse midagi teha. Ühistreeningul siis jalad nagu ikka. Neljapäeval sai Revalis rasvaprotsent mõõdetud ja 5% oli näit. Kaal praegu 76kg. Püüan nüüd veel rohkem sööma hakata ja ehk saan aprilliks ~78kg kätte (rasva% tahaks seejuures ikka madalana hoida)- hetkel vähemalt sellise eesmärgi seadnud. Praegu viimane kuu aega pole eriti kaal liikunud, kuid toidukogused on ka suht samad olnud. Homme ühistreeningul näeme!
  20. Kui tihti treenida?

    Ma räägin kõhulihaste treenimisest mitte ei seleta siin lihasgruppe lahti. Asi selles, et kõhulihas on suures ulatuses ja lihtsam on seletada sedasi tavalisele inimesele, et ainult tavalistest ülakere tõstetest ei piisa. Ma ei saa aru, et mis siin foorumis enamikel viga on? Kõik tahavad nii targad koguaeg välja paista. Ma püüan siin kedagi aidata selle teemaga, mille kohta ta palve esitas. Ma olen päris kindel, et ta sai minu kõhulihase seletusest paremini aru.
  21. Kui tihti treenida?

    Mina mõtlen seda, et kuidas 100 kõhulihast korraga teed? Mitte, et see võimatu oleks, kuid arvatavasti sa teed väga lihtsalt moodi neid. Niisama ülesse ja alla õõtsumine pole eriti tulemusterikas. Püüa teha tundega ja pressi kõhulihased ilusti kokku ning alla lastes korralikult lase venitusse. Kindlasti oleks oluline, et saad treenitud alumised ja ülemised lihased ning kindlasti võiks ka külgesid treenida. Fitnessi harjutuste andmebaasis peaks olema mõned harjutused kindlasti ja youtubest leiab muidugi ka erinevaid õpetusi. Tuharad(pepu lihased) ja selg on kindlasti ka seejuures olulised, et ei tekiks hiljem probleeme ebatasakaalu puhul. Ole tubli ja edu sulle ilusa vormi saavutamisel ning tervisliku eluviisi elamisel!
  22. Vormi halvenemine

    Ei tahtnud teemast kõrvale kalduda, vabandan. No siiski käis jutt lõpuni välja enam-vähem toitumise osas, seega midagi hullu vist ei ole. Lihtsalt mõnele meeldib siin väita, et kõik peale tema ja tema raamatute on idioodid. Mina leian, et lahendusi võib mitu ka olla, kuid eelistan enda oma rohkem. Teemaalgatajale soovitan valida endale sobivaim viis. Kuna mingeid andmeid enda kohta ega toidukoguste kohta pole, siis ei oska suurt midagi arvata. Kindlasti julgen soovitada, et tuleb teha rohkem aeroobset.
  23. Vormi halvenemine

    Ma ei maininudki steroide kasutavaid tippe. Aga kuna sa juba mainisid, siis olgem ausad - ka nemad peavad sama kõvasti treenima ja kõike tasakaalus hoidma lisaks keelatud ainetele. Ega nendegi jaoks on omad võistlused (ironman, arnold classic, mr.olympia jne), seega ei saa neid maha ka teha - siiski oma ala parimad. Eks ma mingil määral sinuga nõustun kõige selle arutelu üle, kuid siiski jäävad paljud asjad veel minu jaoks küsimärgi alla. Hetkel eelistan siiski meistri Kiivikase nõu kuulata ja sedasi ka talitada. ^^ Oli tore uut informatsiooni saada. Ole tubli!
  24. Vormi halvenemine

    Ma ei hakkagi vaidlema sinu loetud katsete kohta, kuna ma pole neid ise lugenud ja ei oska öelda enda arvamust. Seda võin öelda, et kui need oleksid parimad, siis need oleks juba kasutusele võetud ka tippude poolt. Valgu puhul räägin ~40g suht max umbes 75kg kaaluva inimese kohta. Arvutused pole küll eriti täpsed, kuid seepärast ka "~". Kogenute sõnul peaks tarbima inimene ~0,5kg kehakaalu kohta ~1,0-1,5g valke päevas. Toidu kaalumises ja selles oleva valgu või mis iganes teise näitaja teadmises pole midagi halba ju. Mina küll neid valke väga täpselt ei jälgi, kuid umbkaudselt ikka vaatan. Tippu jõudmiseks ongi vaja järjepidevust ja kannatikkust ning õnneks või kahjuks tulebki siis kõik täpselt kontrolli all hoida.
  25. Vormi halvenemine

    Sina väitsid ise, et just sina tarbid üle 100g korraga valke ning korraga sadu gramme süsivesikuid. Nüüd juba ajad tagasi? Olgem ausad, et ega minagi seda kõike päris ainult enda kogemuste põhjal pole võtnud. Olen seda targemate ja kogenenumate inimeste käest kuulnud ning lugenud professionaalide arvamusi, kes on just seda järginud ja maailma tippu isegi jõudnud. Ma ei saa üldsegi aru, et mis sul on "5-6 korda päevas söömise" vastu... Mind üldse ei huvita sinu jutt - tead, et isegi kõik katsed ei ole alati täpsed ja paljud nendest üldse ei õnnestu. Kui sinu rahakott lubab sul ühe toidukorra kohta tarbida üle 100g valke iga päev, siis las aga minna.
×