Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Aegunud ja parim enne läbi

    Mina seda ei kasutaks, kuigi ma ise ei näe mis seisus see on ei oska ma täpselt öelda kas see on säilinud või mitte... Oleneb ka sellest kas seal on peal kõlblik kuni või parim enne!
  2. Ideaalne eine enne magamaminekut

    Päeval on hea magada, kuid õhtul tõesti magama siis ei saa.. Passin teinekord 2tundi voodis tühja und ei tule kui päeval olen maganud!
  3. Blenderite kohta arvamust ?

    http://www.expert.ee/index.php?lang=est&am...product_id=1608 Ise ostsin hiljuti selle , kauplesin hinna ka veel 1299.- peale... Väga rahul olen ja pole ühestki sendist kahju! Võimu ikka on! Polegi näindu plastmassblenderit!
  4. yletreening

    Mul endal oli sama teema, kuid mul ei läindu asjad nii viimse piirini! Ühesõnaga, läksin lihtsalt spordiarstijuurde koormustesti lihtsalt kontrolliks tegema .. ja siis avastati et taastumine on ikka jube aeglaseks läinud. ( Tol ajal ma aeroobset üldse ei teinud ) Öeldi nii et aeroobset võiks hakkata rohkem tegema kui jõutrenne, aga trenne kokku mitte üle 5x nädalas.. Tõi siis mulle näiteid: natukene aega ainult aeroobsed trennid ja ilma jõutrennita või kas 3x nädalas aeroobne ja 1x jõutrenn või siis 3x nädalas aeroobne ja 2x nädalas jõutrenni... Ma siis jätsin jõutrenni üldse ära ja kui ma mõne kuu pärast tagasi trenni läksin oli nii trennis kui ka pärast trenni enesetunne palju parem. Käisin ka koormustesti pärast 6kuud tegemas ja taaastumine oli palju paremaks läinud!
  5. Veeel vingemad ained, veel rohkem keemiat ja ainult koljatid!
  6. Vägagi ebapositiivne uudis! Aderil nüüd mingi võistluskeeld ka ? EDIT: Millega ta siis vahele jäi ? ( mis aine )
  7. Kas on...

    maitea mul ka 3x nädalas jõutrenn ja ühe trenni kestvus keskelt läbi kuksil poolteist tundi.. Üldse ei kurda ja lähimal ajal ei ole plaani ka muuta 4päevaseks!
  8. Tundub tugev konkurents! Aga loodame et paned kinni!
  9. Abi vaja

    Kardan et ainult vitamiinist kasu pole! Pärast trenni väsimuse vastu aitab ka kohe korralik toit või siis kui esimesel võimalusel pole võimalik kohe endale korralikku praadi või midagi taolist sisse ajada siis tuleks osta süsivesikuid + valku või osta nad täitsa koos ! Selliseid taastajaid on küll ja küll !
  10. Minu arust on see test natukene ülepaisutatud! Ei vaja ! Vast selljuhul peaksid olema enamus inimesed sellised!
  11. Jalapress ühe jalaga?

    Maitea mul küll nii ei ole nagu sa väidad!
  12. Niisiis... Kohvi?

    Ma küll kuumajooki palava ilmaga juua ei suuda, vahel kui kodus teed joon siis läheb küll jube soojaks ja hakkab väga palav! Kohvi üldse ei tarbi ja musta teed ka väga ei armasta!
  13. Abi vaja

    BCAA aminohapped nagu aminohapped ikka, minuarvates täiesti vajalikud lihaste kasvatamiseks! Multi Vitaminis on 31 erinevat vitamiini ja mineraalaineid - ka vitamiinid on väga vajalikud organismile Halbu külgesi küll hetkel öelda ei oska!
  14. Jalapress ühe jalaga?

    Kui alates sügisest oled teinud ühe jalaga siis nüüd võiks küll vahetada üks jalg kahe vastu, või üldse hakkata kükkima! Keha harjub liiga ära muidu!
  15. Päris nii ei öeldud, kuid öeldi et kujutab ohtu tervisele ja võib viia sõltuvuseni, vähenda alkoholi tarbimist ka!
  16. Jõusaali tolad...

    Ritualis on ka keelatud plätudega käimine, kui mõni treener näeb, et on keegi plätudega , siis kohe teeb märkuse ja mainib et järgmine kord too tüüp kinniste jalatsitega tuleks ikka... algul neid plätuvendi ikka oli , aga nüüd viimase mitme kuu jooksul pole enam ühtegi näinud!
  17. Oksjoni "tellimine"

    Hera 80 ootan! või Whey Gold
  18. topshop

    AB Rocket Sõbra isa ostis sellle mõtles et saab oma kõhu korda ( tal suur õllekas ees ) , ma pidin krambid saama kui ma nägin seda, see nägi ikka eriti odav välja, seal videos on ikka 3x vingem see kõhulihaste trenažöör, jobedalt logises ka! igatahes kaelalihaste agtiivsus küll ei alanenud ja kõhulihaste aktiivsus pigem langes kõvasti , kuna ta aitab ikka kaasa suht tugevalt ÄRGE OSTKE MIDAGI TOPSHOPIST! ÜLEHINNATUD LIIGSELT!
  19. jalad krampi

    Endal kippusid ka kunagi pidevalt jalad krampi minema, ikka jube ebamugav oli . Arst soovitas Magneesiumit tarbida ja see ka aitas!
×