Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Maffiamäng 2 - huvilised nimi kirja

    Öeldi ju et kui tuleb rohkem osalejaid siis võib teha ka 20 inimesega mängu... Pragu alles regatud 15-16 inimest
  2. Maffiamäng 2 - huvilised nimi kirja

    Panen kirja, eelmine kord ei saanud aru hästi Nüüd kõik selge!
  3. biitsepsid

    Mul on peale rinnapäeva alati parem tiss suurem kui teine! :D
  4. Vitamiinid

    Ise söön igapäev multivitamiini mingisugust ja siis veel Neurozani ( seal ka päris palju kasulikke asju )!
  5. Kana asemel kodujuust

    Kana saab ju erinevat moodi serveerida, praegu on olemas nii palju erinevaid maitseaineid ja marinaade! Miks üldse vahetada`?
  6. Tahaks näga mis sellest välja kukub ja naerda!
  7. Vibravöö

    TOPSHOPI plastmass jällegi!
  8. Piimatoodete kahjulikkus

    Kui kodus nurgas istud siis vast ohtlik ei ole, küll aga iga liigutus ja tegevus võib eluohtlik olla! Kergem on jah mitte üldse elada!
  9. Kava

    Minuarust võid küll võtta, ja kui soovid ja on võimalusi siis isegi võta kolmeks !
  10. Hera80

    Pole ananassi veel jõud proovida, kuna šokolaadi-piparmündi tundus lihtsalt juba piimaga nii jumalikku maitsega!
  11. Hera80

    šokolaadi - piparmündi!
  12. Hüppeliiges

    Tavaliselt jah perearst määrab, aga mina käisin Spordimeditsiini sihtasutuses Dr. Annuse juures ja sinna polnud küll mingit perearsti saatekirja vaja . Viisiditasu võeti küll selleest 200.- kuid ta on ka arst keda mina julgen 100% usaldada!
  13. Tööpakkumised

    Juba kodulehe kujundus oli äärmiselt mage, niiet mina ei usu et sealt midagi head tuleb!
  14. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    paned sõrme peale ja siis ta mõõdab sulle 2-3 sek pärast pulsi käe pealt! Kindlasti on ka vööanduriga Canyone olemas, kuid need võivad olla kallimad!
  15. Hüppeliiges

    Mul on pm praegu sama teeema, paar nädalat tagasi kukkusin ja väänasin jala nii välja et ei saanud sellele enam toetada, paar päeva hi8ljem läksin traumapunkti ( tehti röntgen) luuud olid terved ja käisin veel ortopeedi juures, kes mulle ORTOOSI ja OLFEN plaastrid määras... Olfen plaaster võttis just mõnusasti valu ära.. ORTOOSI kannan siiamaani ja see ei lase rohkem mul hüppeliigest lammutada. Lisaks määrati mulle elektriravis Amplipulssi ja Ultraheli ravi. Mis on mul ka nüüdseks tehtud. Praegu veel vahel harva annab tunda jalg, kuid enamasti hakkab juba valu ära kaduma! Nimelt diagnoosiks oli mingid lihasrebestused hüppeliigese kõrval. Kindlasti mine käi Ortopeedi juures ära!
  16. magamine

    Alateadvuses ikkagi kuidagi mõjutab!
  17. Oksjoni "tellimine"

    Mingisuguseid BCAA aminohappeid!
  18. magamine

    Mul sama probleem, psühholoog ütles mulle, et Tund aega enne magamaminekut ei tohiks kindlasti midagi mis võib une ära viia teha või mis võib ärritada ( teleka vaatamine, arvutis istumine, söömine jpm)
  19. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

    Päästjad ei peagi mingid marupõkid olema , nende ülesanne on päästa siiski!
  20. Fitness.ee foorumi maffiamäng?

    Prooviks ära! ehk osalen !
  21. Mida jõuludeks sooviksite?

    sokid , trussikud , veel mõned maikad oleks hea
  22. Toitumiskava (Help)

    Väib küll valmistoitu ka osta, ma küll ei usuks et selles midagi väga halba oleks... grillkana , sealiha kõlavad hästi!
  23. Suusatamine

    Muide kes isegi vähegi Tallinna kandis suusatada soovib, siis Kolmapäevaks pidi Nõmmel suusarada valmis saama! Edit: Isiklikult käisin küsisin kohapeal!
  24. sony ericsson vs nokia

    Lamp teema , kuid siiski Nokia on minuarust parem kuna vastupidavus on tunduvalt parem kui SEdel lisaks paljudel on nii et neil kellel on SE nende teksti pole selgelt kuulda ja aru saada! JÄÄN NOKIALE TRUUKS , kuigi hinnaklass on natukene kõrgem!
  25. Sünnitus treeningu ajal

    Pojast saab nüüd kindlast kõva trennimees!
×