Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Narkomaffia Mädajuure külas

    Kuna homme ei pruugi arvutisse jõuda siis hääletan ära... Ei oska enam aktiivsete inimeste seast kedagi kahtlustada.. Seega lükkan suht lampi Hääletan: Erkko
  2. Narkomaffia Mädajuure külas

    Arvata oli et LexusL pole maffiast.. Jälle oma mees läinud, nii me kaugele ei jõua!
  3. Narkomaffia Mädajuure külas

    taivox tundub selline salakaval nurgataga nokitseja koos kimmeliga! Seega otsustasin ära Hääletan: taivox
  4. Narkomaffia Mädajuure külas

    Seekord võiks mõni maffioss ka ometi välja minna, muidu ainult omad mehed koguaeg kukuvad! Tuleks teha tark valik, aga pole enam aimugi keda välja kukutada!
  5. Narkomaffia Mädajuure külas

    Et hääletavad üksteist välja ? Kus on kasutegur ?
  6. Narkomaffia Mädajuure külas

    LexusL vahel ja Samakamehe vahel käib sõda!
  7. Narkomaffia Mädajuure külas

    Suurim kahtlus langeb siiski : Lexsusl ile Seega hääletan: Lexsusl
  8. Narkomaffia Mädajuure külas

    ma kahtlustan siiamaani Alessandrot!
  9. Narkomaffia Mädajuure külas

    Ega see et inimesel pole 24/7 siin foorumis elada, ei tähenda kohe et ta maffiast on... Mulle jätavad pigem kahtlase mulje need kes siin kõige targemaid mängidvad! Kuigi Rainerr ise oli väheaktiivne ei osanud kohe teda üldse kahtlustada! Eks päeva lõppupoole vb saab rohkem selgust... hetkel küll mõned kahtlused!
  10. Narkomaffia Mädajuure külas

    ma arvan et siin u 6-8 inimest on sellised kes loevad ja teevad järeldusi postide põhjal , ülejäänd arvatavasti panevad hääli lihtsalt teiste järgi!
  11. Flavourwave

    mulle on küll sama mulje jätnud!
  12. Kõhulihased/küljelihased

    ja sööma mitte liigapalju rasvu vaid just süsivesikuid ja hulgaliselt valke rohkem!
  13. Flavourwave

    Topshopis kisuvad nad alati suure vaheltkasu võtma, sina ju maksad siiski reklaami kinni + veel nende hiiglasliku kasumi!
  14. Mis teema on?

    Juu siis oli trennist kasu!
  15. Narkomaffia Mädajuure külas

    Asi kisub põnevaks!
  16. Glükoos ...?

    Eriti ei jõua enne jõutrenni süüa, pm lõunase toiduga seal. Enne trenni jõuan süüa 1 paki 200g kodujuustu + veel 1 glükoositablett, ja täitsa hea enesetunne on trennis.. Ilma kodujuustuta vast viskaks trennis kohe jube uimaseks. Lisaks võtan veel glükoosi 1 tableti veel peale trenni ka!
  17. Narkomaffia Mädajuure külas

    Mina kahtlustan Nesaturit, kuna tema alati on kõige julgem teisi maha tegema, üritab alati oma nahka päästa süüdistades teisi - seega mina järeldan et Nesatur võib olla maffia Hääletan: Nesatur
  18. Narkomaffia Mädajuure külas

    Sellise väikse asja pärast venitatakse mängu ?
  19. Narkomaffia Mädajuure külas

    Erkko : Pacman rollton: Pacman Samakamees: Pacman Nesatur: Pacman Tzaby: Pacman alessandro: Pacman renku: Pacman LaizeN: Pacman marko223: Pacman sukisuki: Pacman pacman: Samakamees kimmel: Pacman Kimbu: Pacman smithereens: LaizeN Rainerr: Pacman LaurL: Pacman bigroncoleman: Pacman taivox: Pacman Mcken: Pacman LexusL: Alessandro Tegin siis raske töö ära! Edit: Pacmanni ei päästa enam vist miski!
  20. Narkomaffia Mädajuure külas

    Aless tundub küll natukene kahtlane ka!
  21. Narkomaffia Mädajuure külas

    Siiamaani kõige reetvama jutuga, kuigi siin on selliseid veel!
  22. Narkomaffia Mädajuure külas

    Hääletan Pacman
  23. Ühe SMSi eest saab ta kuskil 2.50 http://fortumo.ee/country/estonia Siiski arvan et tegu on rohkem promoga!
×