Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Gastrocnemius kas treenida 3x nädalas?

    1x nädalas treenida, kuna too pole nii suur lihasgrupp ka
  2. Trennijaotus

    Kolmeks jaotatud kava ei taha teha? Siis kergem jaotada... Aga päev enne kossu hoia siiis vaba päev, et jaksaksid mängida.. Teisip. oleks kõige parem minu arust selljuhul Jalgu teha!
  3. Kõhupekk

    Vast kõige kiirem moodus on mõni opp!
  4. Hommikune kulturistiomlett

    700g seeni(šhampinjonid) (veel tsinki) Väga hea retsept tundub, aga seeni on veits palju, ma küll niipalju seeni ei viitsiks süüa..
  5. Valk

    Mis sa lootsid 3 kuuga kohe jõhkralt lihastesse minna ? Ega niiruttu ei tule midagi ja ainult valgu tarbimisest ei piisa.. Kõigepealt tuleks toitumine korda saada ja normaalselt toituma hakata, siis tuleks vaaadata treeningkava üle, sest ainult baasharjutustest päris ei piisa.. Mina soovitaks pärast trenni veel Whey3-le lisaks mingeid süsikaid ka süüa!
  6. Vajan nõuandeid

    Lisaks kõnnin iga päev u.10 km jala, niipalju kui erinevates kohtades vaja käia on. Kas mul oleks võimalus 3 kuuga kuidagi oma keha vormi saada? Millised oleks teie soovitused dieedi ja trenni osas(toidulisandid, peale kella 18-st ei tohi süüa?) Olen valmis end jälgima ja veel intensiivsemalt trenni tegema ja sellepärast küsin teilt nõu, et vältida tagasilööke ja vigu.(Kunagi kaalu alandada püüdes buliimikuks sattudes tuli peaaegu 10kg juurde) Erilist tähelepanu sooviksin pöörata kõhule, aga peale tavaliste kõhulihaste harjutuste ei tea ma eriti midagi, samas paluksin just selliseid ülesandeid, mida on hea kodus teha, sest rohkem kui 2 korda nädalas trennis käia läheb kulukaks. Kõige tähtsam ongi hakata jälgima mida süüa, mitte igast jura sisse ajada, ja süüa korralikult, et mitte buliimikuks jälle hakata , peale kella 18 söömisi võiks muidugi vältida ( see ei ole ilmvõimatu ) 3 kuuga vormi saada on natuke palju tahetud, sa võid nimodi oma tervise ära rikkuda . Soovitan konsuldeerida mõne Treeneriga, kes aitaks teha sul korralikku toitumis + treeningkava Kõik tuleb aegamööda, ja kui tahtejõud on suur , ega siis see ka tulemata jää!
  7. vererõhk tõuseb, veri muutub mustaks, kuna kopsud on sitased ja seetõttu ei saada enam puhast hapnikku verre.. ise teed oma trennid raskemaks lihtsalt!
  8. Toituminè ja treeningkava?

    Mina putru, ei söö hommikuti..puder tegelt lihast ei kasvata, liiga valguvaene, hommikuks soovitan hakata sööma mune peekoniga!
  9. Jõusaal + 3X Nädalas raske trenn

    Ma arvan et kui su keha seda kannatab, siis mingit tolku peaks ikkagi olema jõusaalist ka!
  10. treenib siuke asi kah?

    Ei usu eriti, ega see nagu TopShopi too toode, ega elusees ei usu et too vend kes TopShopis oma ilgete kõhulihastega on , et too oma kõhulihased nüüd tolle trenažööri pealt saanud on.. too teeb aint kergemaks vb harjutuste tegemise
  11. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    Bolt tõmbasgi ära, 9.58 - kiire poiss!!!
  12. Peale trenni toitumine

    Kohe pärast trenni panen ise kinni alati Wheyd , aga esimese nälja leevendamiseks paneks ühe korraliku prae kinni ( liha või kalaga ) , ja teeks ühe korraliku magustoidu moosi ja kohupiimaga!
  13. Kurat, ta on alles 4 aastane, ta organism alles kasvad, pole vaja teda kohe toidulisanditega kasvatama hakkata, muidu tulevikus läheb tal ilma toidulisanditeta elu raskeks!!!
  14. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

    On ikka nimi pandud " T. Gay " aga usun ise rohkem Bolti , kuna kui too rekordeid jooksis, lisaks rasketele tingimustele mängis ta rohkem lolli , kui Mr. Gay
  15. Fitshop.ee enda tooted.

    Fitwhey, suht mõtetu, eriti tulemusi ei andnud Fitmass, väga hea, tõhus, tulemused kohe paranevad, aint et natuke liiga räige tundub maasika oma , kannatab ära, aga muidu rahul.. Fitcrea - pole jõudnud veel prrovida!
  16. Ortopeedilised tallad

    Endal olid ka kunagi sellised ortopeedilised tallad, algul küll ei istunud tossudega, kui hiljem hakkasin tosse ostma talla järgi, mitte enam välimuse järgi ja siis küll istus, minumeelest olid küll jubeebameeldivad tallad, koguaeg vaheta kui tahad teisi jalanõusi kanda
  17. R.I.P Michael Jackson

    Kaastunne.. Eks alles pärast tema surma sai minus ta üpris kõvaks tegijaks muusikamaailmas!
  18. Statistika

    1. Treeninud süstemaatiliselt koos paus välja arvata 1 aasta ja 5 kuud 2.Kõige pikem paus oli treeningust 3 kuud, põlvevigastuse tõttu - põlvevigastus oli juba nooremast lapsepõlvest, kuid süvenes lõpuks niikaugele et olin sunnitud kolmeks kuuks pausi tegema ja rohte tarvitama.. 3. Eks algusepoole sai ikka selliseid mõtteid mõlgutatud, kui juba raskused suuremaks hakkasid minema ja trennid raskemaks hakkasid minema, teinekord ei jõud enne trenni süüa ja siis tuli küll ikka küsimus " miks ma just selle ala valisin?" aga pärast põlvevigastuse väljaravimist tuli isu tagasi, ja hakkasin jälle hoolega trenni panema, kuni siiiamaani välja, enam ei tule pähegi ala vahetada, nagu harjumus juba sees käia trennis..
  19. Kehatüübid, huvitav test.

    Ise sain 2 ja Mesomorph
  20. BONSUNA SELJATRENN!

    eks jah, mina olen ka proovin täis peaga trenni teha, ega see väga mõnus just ei olnud.. .. ainus hea asi oli see et kaineks tõmbas küll suht ruttu, nagu te ka piltidelt nägite!
  21. Spordiarstid

    Ise soovitan Audentese kõrval asuvat Eesti Spordimeditsiini sihtasutust Aadress Tondi 84 ja Telefon 6996515 Ise käin ka seal ja olen väga rahul nii teenindusega , kui ka arstidega!
  22. Kas pärast trenni saun on kasulik või mitte!?
×