Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

LaurL

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 22.08.1993
  1. Ma arvan et talle on seda juba päris korduvalt nina alla hõõrutud, millised ohud teda selle eesmärgi saavutamisel ootavad. Aga ma arvan, et eks see kuulsusejanu siin mängus ole ja psühholoogilised probleemid.
  2. Kodujõusaal

    mul kodus jõusaali ei ole, aga maakodus küll on. Ja minumeelest on palju parem kui jõusaal on ikka kodus olemas (linnakorterisse lihtsalt ei mahu ära , aga maal on ruumi palju ) . Aega kulub ka vähem , kuna enamasti jõusaali minekuks ma sõidan juba üle tunni aja maha , siisseetõttu kuna aega vähe pean jõusaaliminekut alati hoolega planeerima. Maakodus hea kõik käe - jala ulatuses ja pole vaja niipalju planeerida ka , kas nüüd jõuan või ei jõua trenni ära tehtud!
  3. Kodujõusaal

    mul kodus jõusaali ei ole, aga maakodus küll on. Ja minumeelest on palju parem kui jõusaal on ikka kodus olemas (linnakorterisse lihtsalt ei mahu ära , aga maal on ruumi palju ) . Aega kulub ka vähem , kuna enamasti jõusaali minekuks ma sõidan juba üle tunni aja maha , siisseetõttu kuna aega vähe pean jõusaaliminekut alati hoolega planeerima. Maakodus hea kõik käe - jala ulatuses ja pole vaja niipalju planeerida ka , kas nüüd jõuan või ei jõua trenni ära tehtud!
  4. Lennuõnnetus Poola valitsusdelegatsiooniga

    Poolal on suht sant seis! Ja ma ei saa aru miks nad üldse 50 aastat vana lennukiga läksid ?
  5. Toitumine enne ja pärast trenni

    mina paneks jogurtit ka natukene , aga see rohkem maitse asi
  6. iiveldustunne, halb enesetunne.

    Eks ma katsun nüüd kõike seda jälgida! Aitähh kõigile vastajatele!
  7. iiveldustunne, halb enesetunne.

    Täiendaks veel ( tuli meelde ), et arst ütles et magu on praegu väga happeline ja arvas et kaskteistsõrmiksooles võib põletik olla
  8. iiveldustunne, halb enesetunne.

    Sihuke tunne on et polekski enam midagi alles, varsti nagu tuleks trenni täiesti algusest jälle alustada!
  9. iiveldustunne, halb enesetunne.

    Selge, siiamaani olengi põhiliselt kaera ja tatraputru söönud! Aitähh
  10. iiveldustunne, halb enesetunne.

    Mul samad tunnused , aga point ongi selles et sinna järgmise arsti juurde ( gastroenteroloogile ) alles 2 nädala pärast esimene aeg.
  11. Sain vist üle kahe nädala tagasi kõhugripi - koguaeg oli kõht lahti ja paha olla . Möödus pool nädalat, sain vist kõhugripist lahti. kuid nüüd hakkas enamasti hommikuti tekkima peale hommikusööki okserefleks ( üritasin oksendada kuid midagi ei tulnud ), suus koguaeg hapu maitse, tihtipeale kõht lahti, ning kõhuvalu mao piirkonnas. Läksin siis arsti juurde , arst arvas et see on kõhugripp mis peaks paari päevaga üle minema, vahepeal oli juba täitsa hea olla. Kuid üks hommiku hakkas jälle sama jama peale. Ilmselgelt ei saanud see enam kõhugripp olla, kuna kõhugripp on ju ainult mõned päevad. Perearst saatis erakorralisse meditsiini kirurgi juurde. Järjekorras kirurgi juurde oli ainult 1 inimene enne mind, kuid arsti polnud. Pidin ootama 3 tundi tugeva kõhuvaluga arsti, kes oli kuskil kadunud. ( Hiljem selegus et arst oli olnud operatsioonil ) Kas see ei peaks olema mitte nii et erakorralises meditsiiniasutuses peaks abi saama kohe ? ma saan aru kui ma pean ootama tund aega , aga see et ma pidin ootama 3 tundi ja sain ainult mingi 5 minutilise vastuse: pm et mine gastroenteroloogile ehk ma väga palju targemaks ei saanud . Aja sain alles paari nädala pärast gastroenteroloogile. Midagi hommikuti teha ei saa, eriti kuskil käia ei saa, sest pidevalt iiveldustunne, kõhuvalu ja isegi vahel kõht lahti. Aga mis ma niikaua teeen ? Äkki teate midagi mida teha et selline halb tunne/haigus ära läheks ? Trenni pole ma saanud nüüd juba mitu nädalat. Aga kas oleks mõtekas minna ? Ning mida süüa ? Arst lubas süüa ainult putrusid ja kergeid asju. Ei lubanud süüa praetud asju, rasvaseid toite ja piimatooteid . Valke nagu enam kuskilt ei saakski . Kuid kas on veel mingeid asju toiduaineid kus oleks valke, kuid mida ma süüa saaksin. Liha/kala on ka välistatud! Ette tänades!!!
  12. Palju õnne, Arnold Tokko !

    Palju õnne!
  13. Küsimused kava kohta

    Tehes kuni 6 kordust siis kasvatad jõudu!
  14. Proteiini joomine.

    Kui peale trenni süüa koheselt valgurikas ja süsivesikute rikas toit siis ei ole ka vaja peale trenni võtta proteiinisheiki ? Ei viitsind uut teemat selllepärast postitada
  15. Pullid pildid netist

    see koeraga oli haige!
×