Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by TANK


  1. Tere,

     

    Kuidas mõjutab nädala treeningmahu jagamine treeningu tulemusi? Kas selle kohta on tehtud uuringuid või teab keegi omadest kogemustest rääkida?

     

    Võtame näiteks rinnalt surumise (või mistahes muu baasharjutuse) treeningmahuks 10 tööseeriat nädalas.

     

    Kuidas erinevad tulemused kui teha:

     

    1. esmaspäeva õhtul ära kõik 10 seeriat?
      (siinkohal peaks lihas saama korraga maksimaalse koormuse korraga kätte, kuid viimastes seeriates võib olla väsimus liiga suur)
    2. esmaspäeva hommikul 5 ja õhtul 5 seeriat?
      (sellisel juhul peaks saama lihas vahepeal taastada energiavarud ja olema võimeline rohkem pingutama, samas jääb terve nädal taastumiseks)
    3. esmasp. 5 seeriat ja neljap. 5 seeriat? 
      (siin on jagatud treeningmaht ja ka taastumine kaheks, kas see kutsub lihases esile samad muudatused kui samal päeval treenides)
    4. esmasp. 4, kolmap. 3. ja reede 3 seeriat?
    5. esmasp. 4 neljap. 3 ja laup. 3 seeriat?

     

    NB. nädalapäevad on antud juhul valitud ainult selleks, et arvestada treeningute vahelist aega.

     


  2. on ka sellist asja kuuldud:)

    politseis on muidugi jutt teine.. "seisime sõpradega rahulikult nugadega koridoris ja rääkisime filosoofiast, kui see kutt järsku meile kõigile kallale tungis ja luud murdis"

    Nojah Vända Aveli lugu on hea näide... Hakkas purjus peaga räuskama, küünistama ja kohvi pritsima.

    Noormees andis talle viisakalt jalaga näkku ja läks politseisse.


  3. Jalgade mitte treenimine on kõige lollim tegu üldse.

    Kui on n. põlvevigastus siis on üsna tark tegu jalgu mitte treenida... või vähemalt mitte kükke teha.

    Nii et vahel on jalgade treenimine loll tegu.


  4. Kas on keegi kasutanud?

    Veebisait lubab ülimat pumpa ja kõik tipud kiidavad (Jay, Dexter, Johnnie Jackson, Darren Charles, Gustavo)

    Krt. mina olen 4 korda enne trenni ühe koksi teinud... nagu mitte m*nnigi ei tunne???

    On keegi siin ise proovinud kogenud?

    Või ongi muscletechi tooted ainult üks suur mull ja kiidulaul...

    või on ainult minus viga et ma nagu üldse midagi ei tundnud :S


  5. Pidage ühte asja meeles: "Nägu oluliselt moonutav ravimatu vigastus (nt ninaluu purustamine, armi tekitamine, silma välja löömine jne) või elundi kaotus või selle tegevuse lakkamine, -karistatakse nelja- kuni kaheteistaastase vangistusega. " tsiteerin ühte. Mõtlesin ,et võiksite enne teada, kui üldse kaklusesse astute. Tuleb lüüa kavalalt kui lüüa :huh:

    Ma kipun arvama, et seltsimehed, kes sulle kambaga kallale tulevad ei lähe politseisse kurtma, et nad peksa said....

    ...aga mine tea...


  6. Andke head nõu kuidas lahti saada harjumusest öösel ärgates näksida külmakapist midagi? Ärkan kusagil kahe paiku üles ja selline jube isu et ei suuda vastu panna ja ikka midagi põske pistan. Tähh

    Kurat, mina näen vaeva et seda endale sisse harjutada.


  7. Geneetika geneetikaks. Hoopis huvitavam küsimus on, mis putru ta süs..eee...sööb..

    Miks kohe kahtlustama...?

    Ma tean poissi kes esimene kord elus jõusaali astudes surus külmalt 90kg

    Teine kord 5x90 seeria tegi ja kolmas kord 10x90kg

    peale seda ta aga ei ole viitsinud jõusaalis käia kuna leiab et see on mõttetu.

    Söömine on tal kuidas juhtub. Joob, suitsetab jne. Ja kaalus 85kg 180cm juures.

    Kas sa kahtlustaks teda kah?

×