Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Sõidueksam :D

    Jah, aga sul jäi vist eelpool postitatud video kahesima vahele. Kus 1,8-ne jaapani mootor tegi oma jalgrgatta väändemomendiga haledalt usa 4,6-sele ära.
  2. Sõidueksam :D

    Et nagu mis kasu sellest displacementist on... http://www.youtube.com/watch?v=jXWXbxaNNKg Siin on hea näide kuidas pisike R4 1,8 liitrit teeb haledalt ära ameerika V8 4,6 liitrisele Mustang GT-le * Mõlemad autod modimata ja nagu tehasest tulevad. * Lisaks veel on Mustangi juht kogenud võidusõitja.
  3. Sõidueksam :D

    Äkki oskad konkreetseid näiteid tuua?
  4. Sõidueksam :D

    Einoh... USA raud on tore... aga ma ei ole veel siiani aru saanud miks neil nii suure kubatuuri kohta nii vähe jõudu on? N. USA 2002a. Mustang - Mootor: 3.8 (144 kW) pea sama tulemuse saab 2002a. Toyota Celica T-sport 1,8 (141kw) ja veel: 2003a. Mazda RX8 - Mootor 1,3 (141kw või 170kw olenevalt mudelist) USA 2007a. Mustang 4.6 V8 (224kW) 2006a. Nissan 350z - mootor 3,5 (221kw) samas nati suurema kubatuuriga: Gallardo - mootor 5.0 V10 (368 kW) seega jääb mulje nagu USA masinatel on 1-3 liitrit kubatuurist niisama tühjalt (istub emmi laiaks - nagu öeldakse). peale selle kaalub ka veel rohkem... seega on kasutegur veelrohkem USA raua kahjuks.
  5. Sõidueksam :D

    Viimasel ajal kipubki nii olema et suurte autode roolis on naised. Aga hummer on "hea valik" Väike video siis hummeritest. http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...;VideoID=131732
  6. Surumissärkidest ...

    Päris huvitav iseenesest.... Aga kui on olemas ka ilma särgita surumisvõistlusi, siis võiks ka proovi pärast ühe sellise teha. Huvilisi peaks olema. No Kanter saab vist veel ise ka ilma kõrvalise abita riidesse ja ketta ära heita.
  7. Surumissärkidest ...

    einoh... las suruvad kuidas tahavad... aga kui ilma abivahenditeta ei suuda ikka seda mida puhtalt (nagu artikklis toodi näide et särk annab 150kg surumisele juurde ilma särgita laguneks vist mees laiali ja eks aja möödudes tulevad ka kunagi särgid mis lubavad suruda 200, 300, 500 jne. kg rohkem kui ilma.) siis on tegemist tehnika või näiteks motospordiga... Väga rumal on neid tulemusi võrrelda puhtalt saadud tulemustega. Sama mõttetu on maratonijooksjatel minna ringrajale superbaikidega võidu jooksma. AEG läheb edasi... tuhanded aastad tagasi Vana Kreeka sportlased jooksid staadionil võidu.. mingi aeg tekkisid jalgrattad, mootorrattad ja autod... avastati et on võimalik ka (ringrajal) võidu sõita... Samas on juba kõrvaline abi vajalik. Tervet tiimi on vaja. Näiteks motospordis mehhaainikuid, kes hoiavad tehnika korras ja arendavad seda. Ja jõutõstmises... on vaja tiimi kes aitab särgi selga ja hoiab seda töökorras, arendab ja vastutab et vastaks tehnilistele nõuetele. PS. ma ei arva et coleman ilma grimmita 20kg väiksem ja palju pehmem oleks ja vahet polegi... kulturistid on nagunii ilusamad kui jõutõstjad.
  8. Sõidueksam :D

    Veider et minu auto kohe ette jäi siin inimestele. No ma võin ka 1500-ga sõita ja käiku vahetada 2000 juures... Aga poisid, kes te oma masina jõudu kiidate madalatel pööretel... Milleks siis üldse käiku vahetada??? Süüde sisse ja 5-ndaga kohapealt minema aga see selleks... see ei olnud teema... Ma tahtsin lihtsalt oma silmaga näha kuidas kiirust ületades on võimalik kurve võtta linnas. Aga mis puutub autosse siis mul on hetkel mujalegi oma vähest raha investeerida kui autosse... Aga noh... saan rikkamaks eks siis vaatan midagi huvitavat. Mulle meeldivad lihtsalt masinad mis silma hakkavad... siin nagunii iga teine-kolmas masin on bemm või audi.
  9. Sõidueksam :D

    IRW... sa oled vabsee kõva mees... sa võtad kohe 5daga kurve aga äkki näitad mulle ka kuidas seda teha.... 60ga väga hea koht oleks selleks kaubamaja juurest riiamäkke üles ja siis keerata pepleri tänavasse.... eriti kui seal paar masinat vastassuunas ootab foori taga. ma tuleks kohe vaatama. igaksjuhuks sees ei tahaks istuda
  10. Sõidueksam :D

    No 70...80-ga ei ole võimalik 90kraadi põikeid kõrvaltänavasse teha... Võibolla vormeli või kardiga aga mitte tänavasõidu (ja eriti õppesõidu-) autoga.
  11. Sõidueksam :D

    No ma ei kujuta ette kuidas käivad linnas kokku kihutamine ja 4. käiguga kurvi võtmine. :S Üldjuhul (olenevalt masinast) hakkab 4. käik (korralikult) võtma alles kiirustel mis linnas on juba keelatud. Seega linnas lendaks sellise kiirusega lihtsatl teelt välja... eriti selle golfi tripperiga. või siis kui pöörded ja kiirus alla lasta (et ei sõidaks vastassuunda) hakkaks masin turtsuma lihtsalt. Kokkuvõtteks - et, linnas kurvi võtta 50-60ga peab ikka väga hea masin ja nobe juht olema. Ja seda ka ainult kuiva ilmaga. (linnas kurvi võtmise all mõtlen ma kõige tavalisemaid 90 kraadi pöördeid ristmikul ja eriti parempööret) Aga leidub igasugu andekaid inimesi.... Ahjaa... muide... Briti teadlaste viimase uuringu kohapealt on need, kes ei näita suunda enne manöövri sooritamist, SALAPEDED ja ka need, kes enne pidurdavad ja alles siis suunda näitavad. Uuringus osales 550 inimest.
  12. Tere. Ma sain küll kutse raamatu esitlusele, kuid ei saanud kahjuks tulla. Lootsin, et raamatut saab ka poest osta, kuid kahjuks mitte. Sain teada, et trükiti ainult 50tk ja koolituse eesmärgil. Kas on võimalik seda raamatut veel saada?? Või äkki on võimalik n. digitaalsel kujul kuhugi üles panna??
  13. Ma tahtsingi öelda et 500 aga üks null läks vist kaduma.... Igatahes väga lahe uudis... astun kindlasti läbi.
  14. Olympia 2007

    Pole midagi... Vic... tubli oled... olid küll esikohta väärt aga järgmine aasta on sinu... paned need ülejäänud pas*kotid paika. Väga kahju et Jay võitis.
  15. Olympia 2007

    Victor on vähemalt 2. kohta väärt.
  16. Toitumiskava

    Tere Lugedes viimast artikklit tekkis küsimus Milline näeb välja Hr. Fred Antsoni toitumiskava ja kas vorm on aastaläbi selline nagu pildil.??? PS. olen teinud oma veidi üle 3-aastase kulturismi "karjääri" jooksul palju valesti ja ikka ja jälle õpin oma vigadest. Võibolla pole veel hilja parandada enda vormi 25.-daks novembriks? Parem hilja kui mittekunagi hakata õigesti sööma. Aga karta on, et see aasta ma vist enam laineid ei löö Taivo
  17. Lemmik valgurikas toode

    no lasen ka vahel õlut. aga pizza coca colaga on kah väga hea.
  18. http://www.muscletech.com/PRODUCTS/ANATOR/index.shtml mida arvate? tundub väga paljulubav.... Anator-p70™ is clinically proven and so devastatingly powerful it literally turns on your DNA for muscle growth, allowing you to maximize your genetic potential in order for you to increase muscle mass and size to the fullest extent of your natural ability.
  19. taastumine

    48 tundi on küll väga optimistlik... pigem taastub lihas ikka nädal või nii
  20. Mida teha nende haavadega?

    räägitakse veel et eriti rasketel juhtumitel pidid peopessa karvad kasvama
  21. Mida teha nende haavadega?

    räme värk... imelik mina pole kunagi kasutanud mingeid kindaid aga käed on jummala korralikud. äkki kätled oma "väikse sõbraga" liiga intensiivselt.
  22. Lemmik valgurikas toode

    hetkel: 1. viiner 2. pizza 3. hamburger
  23. Jay Cutler 9 nädalat enne Mr.Olümpiat

    Victor on õige poiss... sööb pizzat ja varsti tõmbab ka blondiinile Jay-le koti pähe...
  24. foorum siin muutub venekeelseks?

    Hahahaha.... väga terav tähelepanek... Foorumisse on tekkinud ilus vene naine ja Eesti meestel läheb kohe veri keema... Aga veidi testosterooni ei tee ju paha...
  25. foorum siin muutub venekeelseks?

    Oldmanil on täiesti õigus. Vene naised on head. Seda näitab ka suur vene rahva arv. Eesti rahvas sureb aga välja sest eesti naine ei ole voodis hea... olgu on ka erandeid... aga enamasti ei ole.
×