Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Uued tooted

    Isegi õlut saab ise kodus teha... ometi ostavad kõik seda poest.
  2. Uued tooted

    Teate... mul on selline omapärane idee... see tuli sellest kui avastasin kui hea on enne trenni juua üks energiajook kui on väike väsimus peal. Võiks olla selline hea kodumaine "Pre-Workout drink" ehk siis midagi sellist fatburneri ja energiajoogi vahepealset... Võiks sisaldada rasvapõletajat samuti koffeiiini ja tauriini et annaks enne trenni energiat. Samuti veidi vitamiine ja miks mitte ka türosiini et toime oleks tugevam. Ma ei mõtle seda just siia fitness.ee poodi ainult... aga mulle tundub et sellise joogi koht on veel turul täitmata. Kui nüüd inimene tahab veidi kaalus alla võtta ja energiat saada siis peab võtma 2 jooki... see juba teeb liiter vedelikku, mis veidi palju. Aga noh... see on lihtsalt kõigest minu arvamus.
  3. ohoo... Your Results You have 10% body fat. You have 9 Kilograms of fat and 81 Kilograms of lean (muscle, bone, body water).
  4. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Halb kündja ajab kõik adra süüks!
  5. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Tavaliselt ongi nii et suure suuga surutakse rohkem kui rinnaga.
  6. Tartu MV lamadessurumises 2007

    PS. kuidas need tulemused nii viletsad on??? Siin üks juunior "Marko Trax" lubas ju 280-300 suruda????
  7. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Tank polegi juuniorina võistelnud... Ainult meestes. Ja pealegi on olnud juhuseid kui junioride meister paneb meeste absoluudi kinni.
  8. Geenid.

    Nii et siis tähelepanu kõik kulturistid, kes veel Mr. Olympial ei osale see aasta.... LAISAD OLETE RAISAD. Võtke ennast kätte - Trenirovatsa nada!
  9. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Härra Tank vabandab kergelt... ja lisab: Pole rammumehel võistelnud... ainult kulturismis. Ja kohati võiks ka norida tulemuste kallal aga ei viitsi... Ja praegast on igasugusest võistlemisest villand... ei taha mõeldagi dieedist jälle... võibolla kunagi paari aasta pärast...
  10. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Keegi jäi jälle karikast ilma ja elab ennast nüüd siin välja
  11. Tagasi uudise / artikli juurde Kas oled huvitatud proovima treeningmeetodit, mis põhineb lihashüpertroofia teaduslikel uuringutel? Ehk on kogukehatreening edasise kasvu võti? BODY asus uurima treeningprogrammi nimega HST. HST on lühend hüpertroofiaspetsiifilisest treeningust (Hypertrophy-Specific Training) ning selle all mõeldakse, nagu nimestki võib järeldada, täielikult hüpertroofial ehk lihaskasvul põhinevat treeningkava. Kõlab hästi iga kulturisti unistuste seisukohalt. Põhineb uurimusel HST treeningmeetodi autoriks on Bryan Haycock ning tema sõnul on selle aluseks uurimused, mis kä...
  12. HST

    Paistab et ma olen hüüdja hääl kõrbes... No ma ei tea kui kege soenduse teised põlvedele teevad aga minu arvates ei saa minna nii julmalt kohe kallale kui liigesed vähegi kallid on... Mul on põlved haiged olnud... ma nüüd tean... Ja paistab et kõik kiidavad seda süsteemi... samas millegi pärast keegi eriti ei kasuta... Minu teada ei kasuta ka Coleman, Cutler, Martinez, Kiivikas jne... Boheemia kes siin nii sõna võtab ja vihjab et ma 10kg kaupa raskusi suurendan... ...pole ise vist 3a üldse arenenud jõu vallas. Ja pealegi pead pettuma raskust suurendan 30-40kg kaupa kangil.
  13. HST

    Mis ma tahtsin öelda... 1. Et saada treeningraskuseni tuleb teha mul 5-6 soendusseeriat tõusvate raskustega... olenevalt enesetundest... vastasel korral annavad põlved tunda. Keegi ei lähe ju jõusaali ja ei hakka kohe 160-180-ga kükke tegema??? 2. Kui igale harjutusele hakata ette tegema mitu korda rohkem soendusseeriaid kui tööseeriaid siis on ajakulu ju palju suurem. See ei ole süsteem ei pruugi sugugi paha olla n.ö. algajale kes ei pea tegema palju soendusseeriaid et tööraskuseni jõuda. OK. ma proovin selle ära... aga arvan et see trenn võib venida kuni 2-3h pikkuseks kui just väga intensiivseks ei aja... samas siis ei jõua enam pärast.
  14. HST

    No kui tuleb juba A ja B päev siis pole ju tegu enam kogu keha trenniga vaid 2ks jaotatud kavaga. Ja tõmme on väga tähtis... avastasin selle siis kui 10x 165kg jõudsin kükki teha... aga tõmme oli 10x 100 ja pidin selga peaaegu vigastama.
  15. HST

    Tahaks edasijõudnute arvamusi selle kohta.... Kes kasutab ja mis tulemused on?? Muidu ju iseenesest tore... Aga kui... võtta n. 3 baasharjutust, mida hakata sooritama trenni ajal. 1. alustada n. kükiga... ja teha kõvasti sooja põlvedele... ja siis veel 5 (või enam - olenevalt raskusest) soendusseeriat kuni tööraskuseni jõuda... kulub u. 20 minutit ja kui teha paar seeriat... on pool tundi läinud. 2. jätkata teise harjutusega (olgu see siis jõutõmme ) tuleb hakata jälle sooja tegema (vähemalt on põlved soojad kuigi palju sellest abi pole) ja läheb ka vähemalt oma 4 seeriat soenduseks (kes vähegi oma alaselga armastab) ja tööseeria... ütleme et kokku 20 min. vähemalt 3. jätkata kolmanda harjutusega (olgu see siis surumine) - siin tuleb alustada ju jälle nullist, kuna õlg ja küünarnukk pole veel midagi saanud. 15 - 20 min. 4. Lailihas tahab ju ka nati trenni - (1-2 seeriat soenduseks) + tõmbame siis veidi lõuga ja kangi vastu kõhtu. = u. 15 min. Ma küll ei lugenud midagi intensiivsuse kohta välja... aga vähema kui 1,5 - 2 tunni sisse on sellist trenni minu arvates raske ära mahutada. JA kuna trenn venib nii pikaks kaob ka jõud ja energia lõpuks ära.
  16. Lemmik harjutus.

    Renku, mäletan et sul oli kunagi eesmärk suruda 200 ja tõmmata 300 ilma abivahenditeta - oled jagu saanud?
  17. Rinnalt surumine

    Nimelt suutsin mina oma õlad valutama saada just õlgu treenides... Sain pingil istudes (eest, mitte kuklatagant) surumise tulemuseks 10x95kg ja tahtsin saada ilusa ümmarguse 100 täis... aga tulemuseks jäigi 8x100 ja pidin lõpetama õlavalu tõttu.... ja siiani pole suutnud suruda 10x 100kg istudes
  18. Tere Annan huvilistele teada et dietoloogi aadress on vahetunud. Uus aadress on: http://195.250.169.253/dieet/ Head kasutamist.
  19. Arvan et ei ole võimalik kuna ei taastu ära....
  20. Alkohol

    Ma olen kuulnud, et alkohol aitab inetutel inimestel seksida!
  21. Treening idee

    Dennis James ütles et mehed kasutavad ainult 20kg kangikettaid... ülejäänud on naistele ja lastele.
  22. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    no kurat... väga napilt....
  23. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1. Ott 2. Vend Vähk 3. Kalmus 4. Morozov 5. Valju
  24. Sõidueksam :D

    Ja veel ühe mustangi millele laseks usakatel teha 1,8 liitrise mootori siis saaks veel rohkem nalja
  25. Sõidueksam :D

    Ma arvan et võrsemad oleks 1,9Tdi ja 1,8T audi mootorid... ja hui teekski diisel ära
×