Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. siin on veel üks mees kes sai nelja aastaga 56kg pealt suuremaks kui mõni eesti kulturist
  2. Biitsepsi cm?

    ma lihtsatl tuletan meelde et pole mõtet siin oma hernekeppidega vehkida. Mõnel on biitseps 80cm
  3. Biitsepsi cm?

    haledad olete oma 30-50cm-ga Mõnel naisel on kah suurem....
  4. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Mina ei väitnudki et ei toimu. Ma ei väida ka et toimub. Üldiselt mind ei koti ka. Ma väidan, et need kes seda arvavad toimuvat, jõuavad varem või hiljem eelpool mainitud puhkeasutusse.
  5. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Muide nende koht, kes teevad ufodega koostööd, ongi vaimuhaiglas
  6. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Ei lähegi... lihtsalt teadmiseks et varsti saate veel rohkem rõõmustada ja plaksutada... Ainult et juba selle vormi eeldatavad hinnad on miljoni dollari ringis siis arvatavasti hakkab surumise tulemus suuresti rahakoti paksusest sõltuma. Samas jälle aja jooksul muutub kogu tehnoloogia odavamaks... n. veidi üle poole sajandi tagasi said arvutit endale ainult miljonärid lubada.
  7. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Muide ma mainiks ära et usa teadlased arendavad sõjaväe jaoks kostüümi mis: 1. muudab peaaegu nähtamatuks 2. on kuulikindel. 3. ja suurendab füüsilist jõudu kuni 10x seega pole kaugel ajad kui see tehnoloogia ka sporti imbub ja mehed/poisid hakkavad surumist mõõtma tonnides mitte enam kilogrammides. Seega meie siin oma paarisaja kg surumisega muutume ka tulevikus koolipoiste jaoks naeruväärseks. Kui ma nüüd selle kohta rohkem infot leian lisan ka lingid.
  8. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Olgu sul siis õigus... ütleme pontsakas... (kõhu ja rinna ümbermõõdul vist suurt vahet ei ole)
  9. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Üldiselt nii saigi kulturism alguse ja mõtte... taga ajada ideaalset välimust. Kindlasti ei ole ideaaliks rasvunud keha... vb sinu jaoks on muidugi.
  10. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Pealegi meie oma Eesti poiss Marko Traks surub ka pea samapalju... PS. ma ei pretendeeri siin mingile tiitlile ega enesetõestusele. Aga antudjuhul on küll Ott palju ilusam kui see poiss.
  11. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Mulle suva kui palju ja mille abiga keegi surub. Mulle piisab teadmisest (tsiteerin ühte tuntud Eesti kulturisti): "Vähemalt meie, kulturistid, oleme palju ilusamad!!!"
  12. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Einoh.. Ott ära muretse... valid õige särgi, harjutad veidi seda musta tehnikat ja surud ka 300 ära.
  13. Kuna teadjate foorumis keegi ei osanud vastata siis viimane võimalus on Hr. OldMan Mul on siis selline küsimus Millised on 4se kava päevadele jagamise +id ja - sed 1. variant: trenn, trenn, vaba, trenn, trenn, vaba, vaba 2 päevane puhkepaus nädalas - kas seda on vaja (samas hea aeroobse jaoks ära kasutada) 2. variant: trenn, vaba, trenn, vaba, trenn, vaba, trenn ülepäeva trenni samas 1x nädalas on trenn 2 päeva järjest Kumb variant on parem kogu närvisüsteemi taastumiseks ja üldise ületreeningu vältimiseks?? Ja milliseid nüansse tuleks veel silmas pidada?? (Jätaks esialgu lihasgrupi tasemel taastumise vaatlemise tahaplaanile)
  14. Tagasi uudise / artikli juurde Eesti Karikaõistlusteni on jäänud jämedalt kümme nädalat. Täna tehti Fitness.ee kontoris pilte Eesti tippkulturistide hetkevormist. Pildid on üleval Fitness.ee galeriis. Indrek Otsuse kommentaar nähtule: "Ott Kiivikas ja Marek Kalmuse ülekaal 4kg Argo Vaible ülekaaalus 8kg ja Ivo Pärle ülekaalus 2,5kg. Marek Kalmus 106,8kg Ott Kiivikas 93,7kg Argo Vaible 89kg Ivo Pärle 74,3kg Kahjuks ei õnnestunud ülevaadet saada Argo Aderi ja Imre Vähi vormist. http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=215394'>
  15. Loomne toit teeb hulluks

    Tegelikult tõestab see artikkel seda et taimne toit teeb debiilikuks.
  16. Kiire hommikusöök.

    Kõige kiirema hommikusöögi saab koksist... Kasutan ka ise seda... aga pärast seda hakkan õiget hommikusööki tegema.
  17. Kulturistid erinevatel lavadel

    Pilte... pilte.... pilte !!!!
  18. elektrooniline kaal

    Mõõdavad lihtsalt kui hästi sa elektrit juhid... ehk teisisõnu... huupi.
  19. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    Ma arvan et ma võin kõigi jõutõstjate eest vastata... Ükskõik, peaasi et võimalikult palju surumisele, kükile või tõmbele juurde annaks.
  20. Moderaatorid

    No siin on jah üks silma hakanud... MEE endine enemy... On siin nii Kalmuse kui minuga kana kitkuda olnud... aga noh..... jah... ja siis on veel keegi (täpselt ei tea kes) kes mu postitusi agaralt kustutab
  21. Ei ole... Niisama muuseas küsin... mida sa oled elus saavutanud (peale siin targutamise ja trennis kerepeale saamise)?
  22. No minul vähki pole ja ei huvita ka absoluutselt. Järelikult sul peab mingi seos vähiga olema et see sind huvitaks. PS. Ja kuna olen tarkvara arendaja (nii avalikus kui ka erasektoris (ühe tarkvara firma juhatuses)) siis loogika kohapealt pole sul küll mõtet minuga sõna võtta.
  23. Tegelikult on see teema mõttetu. Koolivägivald on ja jääb. Küsitav on ainult selle suurus. Vanasti kui õpetaja võis õpilast peksta oli kõik korras. Nüüd ei või ja nüüd tulevad isegi õpilased õpetajale kallale ja õpetaja peab ainult hoope tõrjuma. Video. Ja pealegi ma ei saa inimestest aru kellel on vaja pidevalt seda vägivalla teemat üles võtta... järelikult on neil ikka midagi viga ja miski kripeldab hingel. Siit nii tekivadki sellised tolvanid (nagu videos) kellel on mingi vajadus vägivalla järele. Mina arvan et see ei muuda midagi... kõik mis on oli ja mis tuleb see tuleb... On olnud igasugu juhtumeid... kõik on leidnud lahenduse... ühel või teisel kujul... Öeldakse... Elu on karm aga õiglane.
  24. tund magamist enne keskööd...

    Huvitav... selles jutus võib iva olla... Ei oska küll ise kinnitada aga arvan et see sinnapoole kisub küll.
  25. Võibolla on tõesti on prioriteetide küsimus. Kelle jaoks on ja kelle jaoks pole suhe elu mõte.... ja tuleb ka ette et noorukid endalt peale suhte lõppu elu võtavad. Üldiselt kui naine vajab kedagi teist siis on tõepoolest mehe süü. Kui oled piisavalt hea mees siis ei kipugi naised petma... tee see neile nii lihtsaks kui tahes. Ja minu arvates on siin mõttetu hakata ennast alandama muude tsenaariumitega. See ei muuda midagi. Draama korraldamine jäägu naiste teha.
×