Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Ullike Oksmaa...

    ҉edep no aamskO
  2. Hea geneetika?

    Miks kohe kahtlustama...? Ma tean poissi kes esimene kord elus jõusaali astudes surus külmalt 90kg Teine kord 5x90 seeria tegi ja kolmas kord 10x90kg peale seda ta aga ei ole viitsinud jõusaalis käia kuna leiab et see on mõttetu. Söömine on tal kuidas juhtub. Joob, suitsetab jne. Ja kaalus 85kg 180cm juures. Kas sa kahtlustaks teda kah?
  3. Argo Ader Gym TV - s

    Viron Schwarzenegger Argo Ader näyttää hauistreenin mallia.
  4. Mina kutsun lihtsalt üles mehi puhtale spordile. Sa vist oled üks neist "rohu"-poistest, kes tundis et tema tilli peale astuti ja hakkas röökima. Justnimelt - nagu ka minul ja paljudel teistel. Nagu ka Otil ja Maarekul. See aga ongi põhjus miks tulemused pole nii head kui võiks olla. Seega ON RUUMI on pühendumust parandada - iseasi kas seda tehakse. Mida rohkem vaeva näed seda parem välja näed. Tahad parem välja näha - Tee rohkem trenni, söö korralikumalt, puhka korralikumalt. Ei saa - kes selles süüdi on??? Mina? Ise oled? Ole rahul sellega mis sul on või muuda seda! Kui keegi on sinust parem, siis seda sellepärast, et tema on näinud rohkem vaeva. Vaadake kui kaugele on Tarmo Mitt ja Andrus Murumets jõudnud.
  5. Sul on vist nägemisega halvasti või sa ei lugenud korralikult mu juttu läbi, või ei saanud aru? NB. Ma ju rõhutasin rasvases kirjas, et mina olen üldse laisk ja andetu. (aga ma vähemalt ei virise, et teised on suuremad ja ilma keemiata ei jõua kuhugi)
  6. Oled selles täiesti kindel?? Pead tal äkki rohkem silma peal hoidma...!!
  7. Kõigile, kes arvavad, puhtalt pole võimalik ja enda laiskuse õigustamiseks ütlevad et ainult "rohu võtmisega" saab kuhugi jõuda või midagi saavutada. Nagu üks mees eelpool, kes tõi veel vabanduseks, et naised on lõdva püksikummiga. Jokerile: ma ei vaidle vastu, et kohati jääb minul tahtejõust ja ajast puudus ja vahel murrab külmetus või gripp maha (vabandused, vabandused). Aga ma ka ei kurda, et ma olen pisike ja teised suured sest nemad võtavad rohtu. MA TUNNISTAN ET MA OLEN LAISK JA ANDETU Ja kõik, kes on minust paremad, on minust paremad, sest nende andekuse ja nähtud vaeva summa on suurem kui mul. Aga ma püüan anda endast parima (ok ma tean et saaks püüda rohkem) ja olla iga aasta endast parem kui eelmine aasta.
  8. Ott on Eestis parim... ja isegi ükski steroidi-koll ei ole parem... Nagu blogist lugesin 37päeva jutti trenni... iga päev 3,5 tundi... Võtke eeskuju mehed. Ja ärge otsige vabandusi oma laiskuse õigustamiseks.
  9. Miks Estis ei ole selliseid mehi? ah? Eks me jah tegeleme siin iluvõimlemise ja modellindusega. Tegelikult on nii, et oma saamatust ebakompetentsust vabandatakse välja sellega et mees võtab "rohtu". Aga meie "rohu" võtjad pole ka sinna mõõtu. Vaevalt küündivad vabariigi tasemele. Seega ei aita see rohi sittagi, nagu näha. Ok ta pole küll kõige ilusama keskkohaga aga mehel annet ja tahet on. Seega nähke vaeva ja tehke trenni ja ärge leidke vabandusi: a la "mina olen väike ja teised suured sest teised võtavad rohtu"
  10. Kuhu oleks veel MMA klubi vaja?

    Narva on ka ju päris suur linn. Pakun, et seal huvilistest puudust ei tule.
  11. Peksa saamine

    Pipra gaasi vastu tekib immuunsus... üks proovis järgi... enda peal.... esimene kord mõjus 15-20 min... ja u. 5. korral erilist tolku sellest enam polnud... ta ei teinud seda sama päev vaid u. päev oli vahet igal korral. nii et heal juhul u. nädalaga võib treenida endale immuunsuse.
  12. Peksa saamine

    Siiski ainult ühte... samas ma ei kujuta ette et see väga praktiline oleks... Kui läheb löömaks, siis pole ju aega auto taha jalutada, saage võtta ja seda käima tõmmata. See võtab oma paarkümmend sekundit heal juhul (kui saag ei tõrgu)... kuni minut ja selle ajaga võib palju juhtuda. Ka seda et saag hakkab hoopis vastaste poolel teenima.
  13. Peksa saamine

    Üks taksojuht hoidis mootorsaage pagasiruumis igaksjuhuks.
  14. Aspartaam

    ma ise olen (enda arvates) erapooletu. Aga võtaks asja kokku: Katses kasutati 80% lubatud päevasest normist 2,8 aasta vältel iga päev. Meie mõistes saaks sama annuse, kui 72kg poiss jooks iga päev 5,6 liitrit dieet Cokat. Olgu... sa võid rääkida et rotid on primitiivsed ja nõrgemad jne... AGA... Iseasi kas tal just kasvaja oleks (pole ka võimatu ju) Siiski ma julgen arvata et kui üks 72kg poiss jookski iga päev 5,6 liitrit dieet Cokat päevas ega ta siis ennas 2,5 aasta pärast tõenäoliselt hästi ja tervena ei tunneks... Lisaks sellele on mõned inimesed phenylalaniinile väga tundlikud... Ja veel... aspartaami kõrvalmõjude nimekiri on väga pikk alates peavalust, väsimusest kuni rasvumise, kasvaja ja surmani välja. Paanikasse ei pea sattuma aga mõtlemisainet peaks jaguma.
  15. Aspartaam

    Väga paljudes toidulisandites.... eriti proteiini pulbrites (n. Tai Kane Protein No1)
  16. ARNOLD CLASSIC WEEKEND REPORT

    nr. 59 oleks võinud veidi rohkem pingutada vormi tegemisel.
  17. Komplekteerime maailma parima kulturisti!

    * kui nüüd võtta aluseks Oti keha... ja seal vahetada: * biitseps ja rind Kalmuselt * Vend Vähi kõht, triibuline tagumik ja naeratus. * M.M-i triitseps aastast 2003(kui ma ei eksi)
  18. Millal on mõtet alustada proteiini tarbimist?

    kui nüüd otse sellele küsimusele vastata siis seda otsustab ema... ... ja üldiselt üsna ruttu peale sündi.
  19. Komplekteerime maailma parima kulturisti!

    Ron Coleman + lisada Darrem Charles'i kõht = seda ei suuda keegi lüüa.
  20. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    nojah... tegelikult annab tõstevöö juurde ja võibolla ka randmesidemed ja sidumis-rihmad... Samas tahaks teada - kui palju on jõutõstjatel näiteks jõutõmbe rekordi vahe... vaevalt see täiesti olematu on? Või siis kükkimisel... täiesti ilma vahenditeta. vööga... ja vöö koos trikooga.
  21. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Kas sprinteritel on ka siis osad naelikud keelatud ja osad lubatud?
  22. haigusega kaasnev isu puudus

    Huvitav... mulle mõjub actimel ainult kõhulahtistina...
  23. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Tegelikult saab küll.... vaata näiteks kui jätad saia või trennisokid kilekotti pikaks ajaks... tärkab elu ka elutust asjast
  24. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    aaa... et nagu... +20kg, +30kg, +50kg, +100kg, +150kg jne... ja üle +30kg särki siis ei lubata...
  25. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Väga huvitav... vääga huvitav... aga mismoodi siis vaadatakse milline särk kõlbab ja milline mitte?
×