Jump to content

fragrance

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

fragrance

  • Tase
    Vaatleja
  1. Toitumine - rasvad, valgud, päevane kaloraaž

    Tänan vastuse eest! Kuna ma alles alustasin, siis ei oska väga kommenteerida,väikest langust on näha. Kui kaal toppama jääb, siis teen kindlasti proovi!
  2. Toitumine - rasvad, valgud, päevane kaloraaž

    Kui on vaja, siis võin toitumise ka siia kirja panna.
  3. Toitumine - rasvad, valgud, päevane kaloraaž

    Tere, Milline võiks mu päevane kaloraaž olla treening- ja treeningvabal päeval? Igapäevaselt 8 h kontoritööd, vähene liikumine; treeningpäevadel kardio (45 min pulsil 120-135) + jõusaal. Eesmärk on hea vorm saavutada, kaalunumber võiks olla 50-52. BAV ~1366 kcal vanus: 25 a, varsti saan 26 Pikkus: 157 cm Kaal: 57,7 kg Sugu: N Viimasel treeningpäeval oli kaloraaž 1980 kcal, 197 g süsivesikuid, 95,2 g rasva, 81,7 g valku.
  4. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Levi'se Loose mudelit oled proovinud? On ekstra tehtud reiest laiem, kui sul aga reielihased väga suured, siis ei pruugi sobida, aga proovida võib ikka Mudeli numbrid 758 või 503.
  5. Toitumine.

    Toidukordi ongi 3, mingeid vahepalasid ei ole. Esimesel nädalal oli kaalukaotus 700g, teisel 900 g, nüüd vaatab mis edasi saab.
  6. Toitumine.

    Vb peaksin siis veel ootama, äkki kaob ka näljatunne. Ma ise tegi ka suured silmad, kui treener ütles, et 47 kg oleks OK..samas mõned aastad tagasi olin 50 kg siis oli väike polster ka kõhupeal...aga kui jõusaalis käin, siis lihasmass kasvab ja see annab ka ju kaalu juurde, niiet ma ei usu eriti seda 47 kg, peaasi ikkagi et ennast hästi tunneksin ja endaga rahul oleksin
  7. Toitumine.

    Treener väitis, et vajan süsivesikuid selleks, et jõuaks trenni teha. Olen 22 a, naine, 157 cm, 54 kg, sooviks on alla võtta (treener väitis, et mu ideaalkaal oleks 47 kg, tundub ulmeline aga vb tõesti on nii ) Aga näljatunne? Olen lugenud, et näljatunnet ei tohi tekkida. Helen
  8. Toitumine.

    Tere! Ma lasin treeneril toitumiskava teha, aga on see OK, et tunnen näljatunnet? Näidis ühest päevast: Hommik: (8.00-8.15) 25 g kaerahelvestest puder (veega) 50 g kodujuustu 10 g oliiviõli 10 g suhkurt 1 kruus kohvi 150g õuna Lõuna: (12.00-13.30) 20 g riis 75 g kanafilee 10 g oliiviõli 10 g magusat (1 kompvek või 10 g suhkurt 1 kruusi kohviga) 225 g köögivilja Õhtu:(17.00-18.30) Sama Teistel päevadel siis riisi asemel tatar või makaronid, 100 g kartulit või 36 g leiba. Kana asemel veisefilee või kala. Kodujuustu asemel muna. Õuna asemel apelsin.
×