Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik IVARK postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Seega võibolla Santoja polegi otseselt äriga seotud aga ta on mõjutatud, st. ebaobjektiivne ja kallutatud. See selleks, võibolla ka mitte. Ma arvan, et üksikindiviididega hakkama saamine poleks sellisel organisatsioonil nagu IFBB mingi küsimus kui seda tahetaks aga millegipärast reeglite rikkumisi tolereeritakse, st. ladvikus ei soovitagi probleemi lahendamist kuna see on kasulik. Lõpuks jõuamegi jälle selle koleda sõna nagu "poliitika" juurde, mis kehtestab mängureeglid ka siin ja miks väiksemaid riike ja nende ausate mängureeglite kehtestamise soove kuulda ei võeta.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    IFBB puhul tekib küsimus, kellele on kasulik, et dopingukontrolle läbi ei viidaks?
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Üks lisanditest oli ka Vägilane, kerge värinaga keres sai alla loksutatud, enne viibis suus ka tükk aega. Üks vist jäigi tarbimata, ei suutnud enam, kõigel on ikka piir ka. Aeg ajalt peabki rõvedaid maitseid saama, et teaks, mis hea on.
  4. Xtreme Power?- "imelisandi" pettus

    Jaak Mändmaa Raplast rääkis, et ta on vähendanud hulgaliselt rasva suurendades samas lihasmassi XtremeGain abil 5 nädalaga 6,5 kg. ...kui ikka Jaak Mändmaa Raplast ütles, siis müts maha...lõbus lugemine need leheküljed, kus tõmmu ja Mehhiko teleserjaali osatäitjat meenutav Toomas oma steroide täis keha näitab ja samas on pilt Teedust ja Nikolaist, kes ilmselgelt mulle kuskil netiavarustes vastu jalutavad hoopis teiste nimedega. Heal lapsel mitu nime nagu öeldakse. Kunagi paneks kaante vahele isegi, raamatu nimeks saab "Lõbusaid lugusid internetiavarustest".
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Viimane sissekanne sobiks mingisse följetönide kogumikku, päris lõbus. Samas peab tunnistama, et kuigi mulle kui lugejale võib see humoorikas tunduda on see reaalsuses ilmselt oluliselt traagilisem.
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selge, siis ma tean kuhu pöörduda, et parimaks allveekabetajaks saada.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Niikaua kuni Vähk teeb RÖÖMASpuudel lugematuid kordusi (ei tea kahjuks, mis puud need on aga ilmselt korralikku vibu sellest teha ei saa) peaks kaks meest ära leppima, sest siin on vestlus vihaseks kiskunud, ei tahaks mitte kahte väärt eesti meest vereloigust leida, meid niigi vähe.
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tema Tema tõeline sõber on tegelikult emake maa, millega ta kiiresti ka kokku sai.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kes seal hääletamiskomisjonides istuvad, mingid pepuvennad või, asi kisub ikka kiiva.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sa panid kerge vastlakukli, ma panin kolm:-) Õnneks on ka seal veidi valku, selles rasvases vahukoores, ma mõtlen:-) Mõni päev paraku kisub süsivesikute päevaks ja täna on see päev. Ilmselt ei näe ma kevadel ilmselt välja mitte nagu sardell vaid pigem vastlakukkel. Eks peab oma treeningud siis vastavale kaloraažile kohandama ja see ei ole mitte meeldiv. Teeks ka mingi uue dieediprogrammi, nt. süsivesikudieet ja nimetaks kuidagi vägevalt, nt. neoliitikumi-dieet vm.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tegelikult kui muul ajal kogu aeg peksa saab ja jõulude ajal mitte, siis võib see aeg tõesti ilus olla. Mis puudutab seda õpikut, siis kahtlemata kahetsusväärne aga ettevõtte peamine eesmärk on kasumit toota ja eks selle lõa otsa riputatakse ka lapsed, nemad on ju kõige paremini manipuleeritav turu sihtgrupp. Hetkel vaatasin just kinokavasid ja pole midagi tegelikult vaadata, vähemalt kui lapsega koos tahad minna, siis peab jälle seletama, et miks kõik tegelased nii kurjad on ja pärast on põngerjas käpuli ja mängib koletist, sest ekraanil on igasugu peletised ja koletised.
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuna kogu jõuluvärk ja selle eellugu piiblitemaatikaga koos on puhas fiktsioon ja ulmevaldkond, siis pole eriti mõtet nende asjade pärast muretseda. Huvitav on lihtsalt see kuidas traditsioonilisest kristlikust religioosse tähendusega pühast on saanud tarbimise kõrgperiood ja paljude jaoks see muud ei olegi kui suur õgimine ja ostmine. Coca-cola muidugi kasutab kõike seda edukalt ära, kuna see sobitub hästi nende toodetega. Ajalugu ümberkirjutada ja fakte moonutada pole ka mingi kunst, suurt valet on lihtsam müüa kui väikest. Mind huvitab ka väga see nn. õpik, huvitav oleks teada, kes sellise üllitise taga seisab.
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sõbrapäeval kingin sõbrale lilled ja naistepäeval naisele õõtshoova või teeks vastupidi? Kas naine on ka sõber, selles on küsimus aga pubekatele on see jah tähtis päev, nummi värk, roosat vahtu kõik kohad täis.
  14. Jõusaali tolad...

    Osa käivad ka püksid rebadel, gangsta style.
  15. See posijate võidukäik elab ainult lollepeade arvelt. Milleks üldse arstid, youtube'st saab ju kõik teada, diagnoosi paned ka sealt. Kui ikka seal on ussid näha, siis peab nii ka olema. Tegelikult on olemas kaks kuud ka, ainult ühte varjab NASA ja maakera on tegelikult lapik.
  16. Jõusaalide arvustused

    Ma olen ka Mustakivis käinud, tegin liikmekaardi ka kuna sellega vist saab ka õhtusel ajal soodsamalt. Igatahes on see selline koht, kuhu ma lähen ainult siis kui oma saali ei jõua. Tegelikult mind häirib meeletult see keldritunne ja kõrgel asetsevad aknad aga üldiselt käib kah, riietusruumi on jahe külm aga õnneks oli saun olemas. Ma ei saanud aru ka miks neil peab kingad ees ära võtma ja eraldi kappi panema. Punase tänava Idakeskus on avaram aga päris meelepärased pole nad kumbki, tänapäeval lihtsalt on juba tase nii kõrgeks aetud, et nad ei eristu millegagi ja ühekordset piletit ostes pole mul enam olulist vahet, mis hind on, käin selle summa niikuinii välja ainult korra kuus. Lasnamäel on tegelikult parim koht hoopis kergejõustikuhall, saab korraliku distantsi tartaanil joosta ja ei pea jooksulindil jalgu põrutama, lisaks on olemas jõusaal ja kõike normaalse tasu eest, vist 5 või 4 EUR. Tõsine koht pikemateks kardio/jõutrenni seanssideks, muudab treeningu vaheldusrikkaks, kuna vahepeal võid 2 korrusel olevast saalist alla jooksma tulla. Jõusaal ise on kesine, kõige raskemad hantlid vist 20kg, kangikettaid jagub ainult siis kui üksi või maksimum kahekesti teha. Kuna ka jooksuraja kõrval on olemas mõned seadmed, siis peaks siiski ka oma jõutrennid seal tehtud saama ja seda oluliselt vabamas õhkkonnas kui eelpoolmainitud saalid, kus on lihtsalt kitsas.
  17. jõutrenni ja kardio sobitamine

    Ma soovitan sul võtta teised eesmärgid. Mitte, et rasvapõletus ja nähtavad kõhulihased halb eesmärk oleks, lihtsalt neid on lihtsam saavutada kui su eesmärk on mõõdetavam, st. mingi distantsi jooksmine teatud ajaga ja teatav arv tunde nädalas aeroobse koormuse saamine. Ise katsun teha aeroobset eraldi päeval kuid alati pole see võimalik, siis vähendan mahtu, kas teen veidi vähem aeroobset või anaeroobset. 3 x nädalas võiks kumbagi siiski olla. Kui sa ei taha minna toitumises kaalumise ja täpse arvestuse teed, siis piisab kui tead päevast kaloraaži ja üritad kõigepealt oma valgud kätte saada, millegi meeletu piiramine viib tuju kiiremini nulli kui see rasvapõletuse nähtav osa toimima hakkab ja siis oled alguses tagasi.
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma mäletan hästi neid aegu kui tuli suuskadega kooli minna, sest oli suusapäev. Mul polnud neid klambreid, millega suuski kokku panna ja üsna ebamugav oli. Mingi lemmikpäev see ei olnud. Terve garderoob oli suuski täis ja mässamist omajagu. Samas, sporditeemast ei pääsenud, tegemist oli spordikallakuga kooliga ja igasugu võistlusi jm oli omajagu. Nt. Lenini rajooni noorte kergejõustikuvõistlused Samas, kõik see ei tekitanud mul vastumeelsust suusatamise vastu, käisin palju Mustamäe metsas mägedest alla kihutamas ja võimalused sel ajal polnud nii head kui nüüd Nõmme suusabaasis, ometigi oli lõbus. Jällegi, mu kadunud isal oli sein Tartu maratoni vimpleid täis ja eks me koos käisime suusatamas. Paraku, ma olen nõrgem oma papsist, pole kordagi maratonil suusatanud, ilmselt on paratamatu, et iga järgmine põlvkond on laisem ja nõrgem.
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kodust algab siiski kõik, ma oma poisiga kavatsen küll trenni teha, hetkel kolmene aga parem ja vasaksirge tuleb juba päris hästi välja. Väiksed õpivad kõike eeskuju järgides ja kui ta näeb minu liigutusi, siis ta tahab kohe neid järgi teha. Tõsi, kätekõverdused ei tule hästi välja aga seda kui tugev ta on üritab ikka demonstreerida. Kui eeskujuks on aga diivanil lösutav läppariga kõverik, siis seda ta ka jäljendama hakkab. Kardinaalne erinevus on nt. isegi kolmeaastastel, üks oskab nutitelefonil menüüst mängud üles leida ja teine paneb põrandal puslesid või ehitab linna.
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Selliste filmide kohta öeldakse tear-jerker ehk selle eesmärk ongi pisaraid tirida. Taotluslikult tehtud, muide mingi uuring näitas, et sellised filmid pole isastele üldse head, testosterooni tase langeb ja lõpuks võib langeda depressiooni. Eks hollywood teeb kõik rahaks, samas, kas igast inimlikust tragöödiast oleks vaja üldse filme vändata, meenub täiesti ebaõnnestunud World trade center, kus Nicolas Cage ohmu näoga kirves käes mööda korruseid ringi jooksis ja keegi ei saanud aru, milleks üldse seda filmi vändata oli vaja, polnud kassaedu ja oscarid jäid ka tulemata. Nõrk story, tarbetu pisaratirimine.
  21. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Kahjuks on ka näiteid, mis juhtub siis kui õigel ajal ei lõpeta:
  22. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Ilmselt tuli ikka piisavalt vara maha, muidu oleks muutunud ka. Hea kui inimene teab, millal lõpetada.
  23. Kunagised kulturistid enne ja praegu

    Nii võib juhtuda kui steroidide pealt maha tuled.
  24. Sa oled see, mida sa sööd

    Artikkel oli asjalik, mingit üllatusmomenti muidugi ei olnud aga aeg aeg ajalt ongi vaja neid asju üle korrata. Paraku saab alguse kõik inimese peast, sellest, kas kolba sees on aju ka või katab seda seest ainult õhuke kiht. Enamus ei mõtle, mida nad sisse ajavad ja veel vähem loevad pakenditelt olevat infot. Sellega seotud on ka muu, kehaline aktiivsus näiteks. Kehaliselt aktiivne inimene on alati teadlikum oma vajadustest ja sellest, mida omale lubada, mida mitte. See Rotteri toodud argument on ka päris hea, me peame arvestama, et kui tahame mingit heaolu siin lääne tsivilisatsioonis säilitada, siis peab osa meist paraku kaduma või virelema ja eks see mehhanism töötab ka.
  25. Xtreme Power?- "imelisandi" pettus

    Samad pildid olid ka eelmine aasta, nüüd on kuupäevad muutunud. Pildid ei puutu üldse teemasse, need on mingist fotopangast, tekste vorbib sama ahv, kes seda soga müüb. Kirjutasin sinna paar negatiivset kommentaari katseks, need kadusid kiirelt. Moraal siit - midagi ei tule kergelt, vaeva tuleb ka näha.
×