Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik IVARK postitused

  1. Reie siseküljedel on rasv.

    Kui seal mingi pekk ka on, siis ilmselt hädavajalik, et sul oma kaalu juures veel organism normaalselt toimiks. Nii, et hang on to it. Õnneks oled 16, küll hakkab massi ka kogunema, hetkel oled arengufaasis. Kui nüüd reaalse maailma pilguga vaadata, siis üldiselt on sul vale lõikega teksad, kui vaja saad lasta õmblejal kohendada või hangi omale kallima brändi omad, mingid odavad venivad välja ja näevad igaühe jalas välja nagu neid oleks kandnud John Candy. See oleks ka kõik, sest nagu eelpostitaja juba ütles, aega on liiga vähe, et midagi oluliselt muutuda saaks.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    aa...booty lady.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Niisiis, minu küsimus: "kuidas saada vormi"? Olen selle teemaga hädas juba mõnda aega. Vajan Sinu hüva nõu. Tahaks ikka teflonit kuna keraamiline on kallis ja ovaalne oleks hea aga samas võiks põhi alt ära käia, sest saab kergemini koogi kätte, samas on altkäiva põhjaga vormil vedel raam ja kinnitused võivad katki minna ja...ühesõnaga jah. Ümmargune võib ka olla.
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Hea valik maitsvaid jooke tõesti, eks sellepärast võibolla jälle Texases mingi vend lasebki 6 inimest maha, et kogu aeg nedne peal tiksunud.
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eks see on selline äraleierdatud teema, kunagi olid inimesed veelgi tugevamad, siis kui koopas elasid jne. Ilmselt on paratamatu, et osa funktsioone võtab varsti arvuti üle, füüsilise töö ja liigutamise osakaal langeb veelgi. Ajapikku saab inimesest lihtsalt minimaalselt liigutav operaator, ammu enne seda lõpeb aga paraku kogu eksistents, nii et pole mõtet väga muretseda kuhu me jõuame, loodame, et mingi intelligentsem ja empaatilisem osa jätkab eksisteerimist kusagil teisel planeedil.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kaks kätt otsas, milleks ühe käega. Lisaks sellele, et vana ja paks jne. Aga igasugu ühe käe ja sõrmega asjad võivad kurvasti lõppeda, nt. elas kord Bruce Lee, kes ka tegi igasugu harjutusi, ära suri lõpuks, inimene pole masin.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui saad hakkama noaga, siis järgmine level oleks vibuga kalastamine, proovi.
  8. Vend Vähk Peab liikuma!

    Triitseps ei olegi suur, muu keha on lihtsalt väike:-)
  9. Vajaks nibude teipimises nõuandeid

    Hästi aitab kindlasti ka Advance võrkteip, ise tõmban sellega pappkaste kokku, isegi silikoonvoolikud isoleerib ära. Pärast pead ainult vaatama, et nibu ära ei tõmba koos teibiga.
  10. Ma arvan, et ühe nime võite pärast tänaseid uudiseid küll maha kriipsutada. Üks taldrik kartulisalatit vähem.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tõepoolest, suvi on tore ja arvuti tolmab nurgas. Nt. maale kaasa ei võta ja nii möödubki nädalake ilma arvutita aga blogi jälgin ikka, head reisi veinilakardite maale.
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Etteheide igati õigustatud!
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Palju õnne, tere tulemast abielumeeste ridadesse!
  14. Millist "cardio" treeningut teed?

    See on üldse väga individuaalne nagu Sarge näide siin tõestab. Minu näiteks tekkis peale 2 aastat korraliku jõutrenni kõrge vererõhk ja pulss oli kiire. Pean pidevalt jooksu või ergomeetrit juurde tegema, iga aasta üha enam. Samas tean inimesi, kes üldse ei tee, pulss on aeglasem kui mul ja jooksevad samu distantse, mis mina isegi kiiremini. Natuke on vahe sisse tulnud ainult sõudeergomeetris, seal on tehnika ja pidev pikkade distantside treening mulle eelise andnud. Veab kui on antud looduse poolt madalam pulss, ilmselt ka kesknärvisüsteemi osa on suur.
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ole ettevaatlik! See hääletaja võis olla sama vend, kes mu sõbrannale oma uut peenise tätoveeringut näidata tahtis ja oma uut nuga, millega pidi ka habet ajada saama - pärast mida mu sõbranna enam kunagi kedagi ei sõiduta. Ma isiklikult ei sõiduta ka kedagi, esiteks lisavastutus ja teiseks, sellepärast ma üldse masinaga liigungi, et omaette olla ja mitte pervertidest kaaskodanikke rahuldada aga see pole mingi ainuõige teguviis muidugi, eks igaüks teeb nagu paremaks peab.
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kloostrisse sind allakäinud läänekultuuris ei võeta, liiga materiaalsed huvid, kehaga tegelemine, ei kuulu vabamüürlaste hulka jne. Budistlikes maades kõlbaksid küll, seal hinnatakse ihu eest hoolitsemist ka, saaksid aiandusega tegeleda ja vajadusel kuskil üksinduses nälgida.
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    See on see joodikupäevitus.
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Jah, õigesti tegid vend VÄHK, sest naistelemmik dr. Oz ja muud võsadoktorid muust ei jahugi kui nahavähist. Ei julgegi varsti enam elada, kõik tekitab vähki. Sai vist liiga palju vähke ja vähki, hakkab juba sassi minema.
  19. Hinnad võivad ju tõusta, eks tarbija reageerib vastavalt. Hetkel on turul päris heade hindadega tooteid, ainus vahe on see, et toode ei asetse poeriiulil vaid saad selle postiga või lähed kuhugi kontorisse järele, kuna laopinda pole, siis on ka hind odavam.
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eks olude sunnil tuleb kõike teha ja valku on vaja:
  21. 13 aastane koolitüdruk

    Tundub, et ükskõik, mis analoogiline teema, alati leidub keegi, kelle arvates pole kas sooritus õige või on üldse mingi vandenõuga tegemist. Pagan küll, tegelikult võib kaks kuud olla, kuna üks on NASA poolt ära peidetud...
  22. RIP Nasser El Sonbaty

    Kurb. Mu esimene Flex oli selle monstrumi pilte täis.
  23. Vend Vähk Peab liikuma!

    90-selt ei ole nagu peekon vaid pead käima kepiga ja elama nirust pensionist. Võib juhtuda, et vajad ka seda ratastega raami vm. Kindlasti on rohud kapi serval ja telekas karjub üle terve maja.
  24. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mina sain nüüd sellest lausest nii aru, et Abrossimov on ühe jalaga.
  25. "Toidurevolutsioon" aitab

    Tasuta lõunaid pole. Kõige targem on igasugu arvamusliidreid vähem pimesi kummarada ja leida oma kehale sobiv viis. Nad rõhuvad oma uuringutes ka emotsionaalsetele teemadele, tuues mängu kasvajad jm. Oleks see vaid nii lihtne, loobume süsivesikutest ja vähki ei teki, vähiravi on leitud, voilaa...
×