Jump to content

Kratos

Kasutajad
  • Sisu loend

    89
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kratos postitused

  1. VIIN

    Peamiselt on kõige puhtamad kallid vene viinad. Ma olen kuulnud ühest viina margist mida filtreeritaksse läbi teemant filtrite, sellel pidi olema ka vastav hind
  2. lihaste kasvu puhul on kõige tähtsam õige treening ning õige toitumine.
  3. Alkohol

    Krt ma ise ka suve otsa jõin ning panin pidu, aga kui jõusaali uuesti läksin olid jõu näidud suht samad, aga võhma pold ja sixpack kadus ära
  4. Dorian Yates

    On keegi proovinud Dorian Yatesi tooteid ning oskab äkki keegi soovitada mingit Dorian Yatesi toodet
  5. Anator

    olen proovinud küll ning mõju oli hea ses suhtes et jõudu andis ta küllaga, aga reklaami on rohkem kui toodet.
  6. Puhkamine

    Kui kaua võib soovitavalt peale igat treeningu seeriat puhata. Kui nädalavahetus on puhkus siis mida tohib teha ja mida ei tohi teha?
  7. Parim Valgu pulber.

    Ma olen proovinud Mass 2 , Muscle+ ning korra proovisin Anatori ära. Mass2 Ja Muscle+ pluss olid head, aga anator oli ka hea, aga reklaami oli rohkem kui mõju.
  8. Nõrk alaselg

    Tervist sooviks saada nõu selja treenimisel, kuna ma ise olen 2 m pikk ning hädas oma alaseljaga. Kuda saaks treenida ohutult selga nii, et ei nikstaks alaselga. Hea oleks ka soovitused varustustest.
×