Jump to content

Kratos

Kasutajad
  • Sisu loend

    89
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kratos postitused

  1. Powerball.. mida arvate?

    väga hea treenimis vahend, soovitan.
  2. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    202cm, 87 kg, 19 a
  3. probleem

    Tere, mul on sihuke probleem, et vahest kui trenni teen, lähevad mul kõrvad lukku, et millest see tingitud võib olla?
  4. probleem

    Vererõhk on täiesti normis.
  5. Jõukangi kaal?

    On ka selliseid kange mis kaaluvad 18,5 kg ning millel on kaasas 0.75 kg stopperid.
  6. Rakvere jõusaalid

    Mida sa ka mees tead oled seal üldse käinud we ? See et seal on esteetika ja spinning see ei tähenda seda, et see naiste jõusaal on. LNT-sport on mõeldud kõigile kes soovivad trenni teha.
  7. Rakvere jõusaalid

    Mida sa ka mees tead oled seal üldse käinud we ? See et seal on esteetika ja spinning see ei tähenda seda, et see naiste jõusaal on. LNT-sport on mõeldud kõigile kes soovivad trenni teha.
  8. Rakvere jõusaalid

    aga kas see aqva on koos ujumisega we ?
  9. Rakvere jõusaalid

    Spordihalli pole üldse mõtet ronima hakatagi kuna seal on alati rahvast täis teha seal mitte midagi ei jõua. Soovitan sulle LNT-d, ise olen käind seal ligi kaks aastat ning olen väga rahul. Vinni jõusaal pidi hea olema, paljud kiidavad seda.
  10. Kus saalis käite treenimas?

    Ma käin LNT-spordis Rakveres treenimas või vähemalt käisin seal tuleb mingi omaniku vahetus
  11. Tugev selja valu!!

    mul endal ka vahest probleeme alaseljaga
  12. Tugev selja valu!!

    hoia selga koguaeg soojas ning ära osuta mingit koormust alaseljale
  13. Rinna treenimine

    Kuda oleks kõige õigem treenida rinda ning kui tihti nädalast tuleks rinda treenida?
  14. Õnnetused jõusaalis

    Mul kukkus ükskord 10 kilone ketas varba peale
  15. Pullid pildid netist

    Jube kuda naised enda välimuse niimoodi ära rikuvad.
  16. Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

    Et liha saada peab tapma, aga loomulikult peab looma austama ka keda tapetakse, mitte peksma ning alandama.
  17. Super Size Me

    aga on keegi näinud filmi super high me, seal filmis üks tüüp on algul kuu aega puhas siis kuu aega järjest tõmbab ganjat ning on pilves kuu aega.
  18. Super Size Me

    olen ikka näind seal oli üks purksi maias ameeriklane
  19. Metal

    Tere, ma kuulan metalit, on muidu keegi veel muidu metali fänn ning oskab keegi äkki soovitada mõnda head bändi
  20. Spordiarstid

    See oleks väga hea mõte jh
  21. Pullid pildid netist

    Julm krt need naised on seal eriti rõvedad
  22. Anabolic halo

    Tere, on keegi proovinud seda uut toodet ja kui tõhus ta on ?
  23. Anabolic halo

    Selge
  24. Ei ole enam treeningute jaoks raha :(

    Tartu ülikoolil peaks küll tasuta olema, minu teada.
×