Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Content count

438
  • Last visited

Everything posted by marjasha

1. Lihtsaid nippe kaalulangetamiseks?

Ma joon küll kohvi mõnuga, teinekord läheb isegi neli tassi päeva peale(vererõhk madal, ilma ei saakski) ja ega tee ju sellessuhtes parem pole, kofeiini sisaldab ikkagi... Sama väsinud olen õhtuks ikka, kui just väga hilja ei joo. ja 3 tundi enne magama minekut söön ka täitsa vabalt veel (sinki, kodujuustu, kana, kala...), muidu oleks hommikuks süda paha, need, kes õhtul ennast näljas hoiavad, tekitavad endale lihtsalt maohaavu ...
  2. treenib siuke asi kah?

Kunagi igiammu ostsid vanemad minu mangumise peale telepoest eriti uhke köögikombaini- "mama s hand" oli vist nimi, peale paari korda läksid terad puruks ja mul muidugi pill lahti ja vanemate raha tuulde loobitud... Arvata võib, et enamus neid telepoodide asju on kaheldava kvaliteediga, aga ullikesi, kes oma raha nõus välja andma lootuses "imetoodetest" suurt abi saada, leidub alati, niiet edu neile, äri läheb ka edaspidi hästi
  3. "Kaalust alla" TV3- st

Mina oma naiivsuses ei tulnudki kohe selle peale, läksin massiga kaasa, et oi, kui tore ja põnev saade, tehakse inimestele head... Ainus asi, mis kohe natukene kahtlane tundus, oligi see suur 180-kilone mees, pealegi rääkis ta seal ka, et südamega probleemid. Saadet vaatan nüüd natuke teise pilguga, jälgin kindlasti lõpuni, loodetavasti peavad suuremate tervised ikka vastu.
  4. "Kaalust alla" TV3- st

Mul isiklikult oli sellest 180 kilosest mehest kahju, kas ta tervis üldse peab sellisele pingele vastu. Aga ilmselt ikka spetsialistid teavad, mida teevad
  5. "Kaalust alla" TV3- st

Andrese omi ikka mõtlesid?
  6. Haigusest taastumine.

Sain ka mingi pisiku endale külge poogitud, mitu päeva juba pea paks ja tatti täis, palaviku pole. Võtsin täna ennast kokku ja tegin trenni, enamus asju oma keha raskusega, väljaarvatud käed. Ei olnud seda õiget jõudu, pulss kohe laes ja higi lahti, pean ilmselt veel mõne päeva rahus olema
  7. Ingver

Ingver - kuna praegu igasugused kurjad viirused ringi liikumas, peaks sellest toredast juurikast palju kasu olema. Ise tunnen täna, et miskit vist külge hakanud, lähen proovin kohe kuuma ingveri teed sidruniga teha, ehk saan veel jaole, enne kui täitsa haigeks jään
  8. Millega alla loputada?

Soetasin endale just maitsestamata Prode90, olen teinud sellise koksi- pett, külmutatud vaarikad, pulber, vedel suhkruasendaja, kogu kupatus blenderisse, väga maitsev . Mulle maitseb lihtsalt petiga ka...
  9. Ingver

Jäin oma ingveri teega vist natukene hiljaks- hommikul ärkasin kurgualu ja umbes ninaga, aga joon seda siiski edasi ja liitrite kaupa, ehk läheb siis rutem üle
  10. Ingver

Tean, et palavikuga ei tohi teha trenni, kraadisin ennast ja mul oli hoopis 35,9- see ka päris normaalne pole... vähemalt pool tunnikest oleksin võinud ju midagi teha, kodus asjad olemas kõik, aga ma ei teagi, kas mind takistas nõrkustunne või laiskuseuss...
  11. Ingver

tavalise tee sisse panin törtsu konjakit, c-vitamiini ka võetud, nüüd joon ingveriteed siduniga- superhea maitse, teeb seest mõnusalt soojaks, trenn jäi küll paraku täna tegemata, kui homseks ok kõik, siis teen topelt
  12. Rasva %

Ega tegelikult vajadust polegi, puhtast uudishimust tahaks siiski teada
  13. Rasva %

Tartusse väga tihti just ei satu, ise mõtlesin, et ehk Telliskivi omas, viimati kui seal käisin, oli nii kiire, et unustasin küsida...
  14. Rasva %

Kas mõnes Fitshopis on rasva% mõõtmise aparaat olemas?
  15. Naiste jalka

See naine on natuke vale ala peale sattunud...
  16. Head rasvad, halvad rasvad

Mai Maserilt ikka tulevad aeg ajalt päris head "pärlid"... Mina näiteks ostan oma koju ainult puhast eesti võid, maitseb paremini kui ükski margariin- tarbin mõistlikuse piires, mitte ei määri sentimeetri paksusena leiva peale, äkki siis mõjuks tõesti halvasti
  17. Vajaks tsipa abi!

Kas Sa soovitad LPG d? Kui selle eest kohutavat hingehida ei küsitaks, siis teeks isegi paar kuuri
  18. Spagaat

Krdi ebaõiglane on lasta selliseid asju hindele teha, meil pidi venitusi hindele tegema- istud maas ja venitad käsi varvaste poole, ma sain vist kolme oma mäletamist mööda, trenni ma sel ajal veel aktiivselt ei teinud. Üks klassiõde, kes ka elusees trenni polnud teinud, paindus nagu oleks Vaherite perekonnast pärit, temal muidugi 5+. Nüüd, kui olen juba aastaid trenni teinud, ei veni ma ka paremini kui siis, pole küll spetsiaalselt harjutand, aga peale trenni ikka venitan kõik lihased korralikult läbi.
  19. Vajaks tsipa abi!

mulle isiklikult meeldivad eelmised rohkem...
  20. Kurgumandlid

See valu täiesti normaalne 8 päeva kohta, võib isegi täiesti väljakannatamatu tunduda, vähemalt minul oli nii. Mina tegin nii, et tund enne sööki läks valuvaigisti sisse- lahustuv, halvemal juhul ka küünal sest tabletti oli võimatu neelata, siis sai kuidagimoodi söödud. Sa ei pea ainult jogurteid ja pudingeid sööma, on olemas igasuguseid toredaid püreesuppe, mis ka külmalt väga hästi maitsevad , www.toidutare.ee -st leiad kindlasti midagi head Head paranemist!
  21. Dieedijook

Tundub siis, et tuleb hakata meest võõrutama , just mitu purki valmis varutud, olen nii harjunud magusat kohvi jooma, suhkruasendaja maitset kohvi sees ei kannata. Eks mõne aja pärast harjun mõru maitsega ära...
  22. Dieedijook

Sõbranna ema harrastas sedasugust paastu mitu korda aastas, hiljuti avastati tal aga seedeorganites vähk, ehk on võimalik, et need ekstreemsed paastud viisid selleni...
  23. Dieedijook

Mett tarbin igapäevaaselt ja tundub, mingeid vaevusi pole ta mulle tekitanud. Kuumaga ongi see jama, et joon ka kohvi meega, lihtsalt maitseb, suhkrut ei taha panna ju... aga selle sidruni-cayenne-joogiga on siis selge sott, sooja veega teen
  24. Dieedijook

Olen paadunud sidrunifänn ja cayenne pipra vastu pole ka midagi. Oskad Sa öelda, kas kuuma veega toimib samamoodi ja kui panna juurde veel törts mett?