Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Content count

438
  • Last visited

Everything posted by marjasha

1. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Näiteks greipi olen juurde söönud küll, kuid mitte alati, proovin edsapidi meeles pidada
  2. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Ma täpselt pole kaalunud, aga üle 100 grammi vist pole kaalunud see lõhetükk.
  3. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Ausalt öeldes, ei loegi seda mõtetut jama- pigem terviseajakirju ja rasvu ka tegelikult üldse ei karda- lihtsalt mõtlesin, et lõhe ehk hilisõhtu jaoks liialt karm. Aga kui teadjamad arvavad, et see on ok, siis lasen lõhet mõnuga edasi .
  4. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Mul samuti lõppeb trenn tihti üsna hilja ja süüa saan alles 21.30 paiku kui koju jõuan, magama enne 00.00 tavaliselt ei lähe, pigem natuke hiljem. Kuna piimatooted välistatud, siis olen söönud mõni päev isegi paljast lõhet, küsimus selles, et kas see minu jaoks nii hilja veidi rammus pole(ma naisterahvas ikkagi )?
  5. 15a paks neiu.

Meie jõusaalis käib palju vormikamaid naisi ja mehi ja mina suhtun neisse ainult positiivselt. Käin trennis koos sõpradega ja oleme mitmeid kordi omavahel arutanud, kui tublid need inimesed on, et ennast kätte võtavad, mitte ei kössita nelja seina vahel ja ei haletse ennast. Need, kes Sind narrivad, on täiesti mõttetud jobud, kes ise ilmselt komplekside käes vaevlevad. Ole neist üle- mõtle oma eesmärkidele ja tegutse nende nimel ja usu mind- neid inimesi, kes Sind hinnata oskavad, on kõvasti rohkem, kui narrijaid. Oled väga tubli, et ennast kätte võtad! Soovin Sulle palju jõudu ja pealehakkamist
  6. taastusjook

Küsimus mehe kohta. Mis oleks hea alternatiiv Muscle +- le, mis ei kasvataks massi, vaid aitaks seda hoida? Nimelt, mu mees üle aasta suht regulaarselt seda kasutanud ja lihast on ikka kõvasti juurde tulnud. Nüüd lõpetas selle tarbimise ära, sest ei taha rohkem massi juurde- kuid kindlasti mitte ka vähemaks (ta juba pool oma garderoobist pidanud ära kinkima, sest särgid rebenevad seljas ja nööbid lendavad eest ). Kodujuustu, liha, muna ja kõike muud vajalikku sööb piisavalt, aga tahaks peale trenni ikkagi miskit tõhusat jooki. Head mõtted kõik oodatud
  7. taastusjook

Toitumine korras
  8. taastusjook

Tänud kõigile:) annan nõuanded edasi
  9. taastusjook

Midagi "kokku tõmmata" küll ei tahaks, sest praegune vorm väga super- täpselt selline, nagu olema peab Aga mõte on selle säilitamises ja trennist taastumises.
  10. taastusjook

Trenni on teinud 3 aastat, jook natuke üle aasta ja see kõige suurem kasv joogi ajal tulnud, loomulikult olid märgatavad tulemused juba esimesel aastal. Lihtsalt ta ise arvab, et kui edasi tarbib seda, siis tuleb ehk veel massi juurde.
  11. Shokolaad

Minu maitse järgi on Bitterist veel parem Kalev72 tume shokolaad. Ka ei sisalda see piima, Eestis müüdavatest tumedatest shokolaadidest maitsvaim Ühte veel paremat olen ostnud Stockholmist, aga nime ei mäleta kahjuks, kui järgmine kord Rootsi lähen, siis ostan kindlasti suure hunniku
  12. Magus

Olen elu aeg hirmus maiasmokk olnud- sellist asja pole kunagi, et magusaisu poleks, loomulikult ei aja ma endale hunnikute kaupa magusat päevast päeva sisse. Enamasti jalutan kommiriiulist poes ikka mööda, aga paar korda nädalas luban endale üht teist ikka Minu puhul ei olene magusaisu ilmselt küll toitumisest, mõned on lihtsalt suuremad magusaarmastajad kui teised
  13. Väga hea artikkel- peaks selle oma kahele sõbrantsile saatma, kes ikka minu peale imelikult vaatavad kui trennis käime koos. Nende trenn koosneb jõusaalis enamasti vaid crosstrainerist samal ajal kui mina lisaks sellele ka jõutrenni teen. Toitumise koha pealt on neil ka naljakad arusaamad mõne koha pealt
  14. Mesi

Kuna olen täielik meesõltlane, siis kõikvõimalikud sugulased ja sõbrad pidevalt kingivad mett mulle . Hiljuti sain 3-liitrise purgi mett, see 2 aastat seisnud kaanetatud purgis. Kuna see suures purgis ja väga tahke, siis vanaema sulatas ta üles ja jagas väksematesse purkidesse ära. Küsimus ongi selles, et mida teeb paariaastane seismine ja sulatamine meega, kas võin seda julgelt tarbida, või peab ära viskama? Tänud ette asjalike nõuannete eest
  15. Mesi

Suur tänu Sulle, siin tõesti kõik kirjas, mis meest vaja teada, kindlasti uurin järgi, kuidas seda mett hoiustati enne minu kätte sattumist, aga mul on tunne, et mu vanaema sulatas selle valesti ära
  16. Tattoo

Eksole ju ... muidugi teiste küljes on ikka naljakas vaadata selliseid asju. Tean ühte meest, kes Tais purjus peaga lasi õlale lõbusa värvilise draakonipoisi tätoveerida- nüüd kindlasti kahetseb kibedasti
  17. Tattoo

No aga milles küsimus- lase käia
  18. Tattoo

Kui endale tatood tegin, siis tekkis mul ka sarnane küsimus- muidugi minu mure oli, et kuna alaseljal tattoo, siis tulevikus kui rasedaks jään ja kõht venitab äkki seljanaha välja ja pilt läheb koledaks . Aga tattoomeister ütles, et selle pärast ei tasu küll muretseda, ei juhtu seal midagi .
  19. Lemmik kehaosa .

Minu ideaal siis selline- 184cm, tumedad juuksed, treenitud jõuline keha, väike pekk peab sixpäki küljes olema - kõhnad ja kõrendid üldse ei meeldi, ilus prink tagumik peab ka olema . Õnneks mul täpselt selline mees endal - ilus vaadata kohe- võtab ikka silme eest mustaks ja põlvist nõrgaks, kuigi kaua koos oldud juba
  20. Hääletasin samuti Argo ja Helena poolt, neid oli terve see aeg väga ilus vaadata.
  21. Tattoo

Üle kahe aasta tagasi tegin alaseljale ilusa gooti-tribali tatoo. Mõtlesin enne ikka päris pikalt, ei hakanud esimese suure tahtmise peale kohe aega kinni panema endale. Kaalumisel oli päris mitu varianti, lõpuks nägin netis ühte joonist, mis kohe väga väga meeldima hakkas , käisin vist mingi paar nädalat ringi, see pilt kaasas. Siiamaani väga rahul, lähen varsti lasen väheke värskendada, kuna mul musta- valgega, siis valge värv veits ära kulunud päiksega.
  22. Energia

Proovi greipruidi seemne ekstrakti, ise olen mitu korda kuuri läbi teinud ja võin julgelt soovitada. Algul võib seedimise natuke sassi lüüa, aga see paar esimest päeva. Annab energiat, tugevdab immuunsust ja hävitab igasugu halbu baktereid ja täisesti looduslik
  23. Põlveprobleemid

Endal selline loll komme sõrmi ragistada korra päevas , kuigi tean, et sellest võivad sõrmeliigesed koledaks minna kunagi- üritan välja harjutada , aga kaela- ja selja ragisemise vastu aitas hiina massaz ja paar korda kondiväänaja. Selja- kaela raginad vist sellest ka, et soolad kogunenud liigeste vahele.
  24. tallaalused krampi

Ei räägi endast , mul olid vist pikad juhtmed praegu selle teema koha pealt...
  25. tallaalused krampi

Huvitav nõuanne sadomaso harrastajatele