Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Content count

438
  • Last visited

Everything posted by marjasha

1. Mul kodus raskelt haige vanaisa, kes enam käiagi ei suuda, aga kõva suitsumees on ta ikkagi- iga 15 minuti tagant nõuab vanaemalt suitsu ja kui ei anta, siis teeb põrgukisa. Kuna vanainimest enam ümber ei õpeta ja kõigi ümbritsevate tervise huvides tal toas suitsu ei taha lasta teha, siis olen isegi mõelnud e- sigareti ostmise peale. Iseasi, kas vanaisa ka selle omaks võtab. Vaatan, ehk leian ebayst soodsamalt, eestist ostes natuke kallis
  2. Ei söö hommikuti midagi.

Pead kõigepealt oma suhtumist muutma . Siin foorumites on väga palju asjalikke teemasid tervisliku toitumise kohta ja saad ju ka vajadusel toitumiskava tellida. Selline jutt, et ennast liigutada pole võimalik, pane küll suhu tagasi- ega jõusaal pole ainus võimalus treenimiseks. Pikad jalutuskäigud, kepikõnd või kodus harjutuste tegemine ei vaja ju spordiklubii ja sinna ei kulu ka raha. Edu!
  3. Juuksed läikima

Kasutan ränigeeli- lisaks juustele teeb ta head ka nahale ja liigestele , pluss muidugi head juuksehooldusvahendid- läigivad täitsa ilusti
  4. CharlesRoos`i postitused on alati väga asjalikud ja sealt on nii mõndagi kõrva taha panna
  5. No nii naiivne ma nüüd ka pole, et sööksin miskid kapslid endale sisse ja jääksin diivani peale imet ootama. Lihtsalt tahan järgi proovida, kas normaalse trenni ja toitumisega neist kapslitest miskit tolku oleks
  6. Body Pump 1x nädalas- kükid 20kg+kang, väljaastekükid praeguse kavaga 10kg + kang(BP-s käiks rohkem, kuid kahjuks ainult 1 aeg nädalas sobib). 2x nädalas jõusaal, alakeha harjutused siis sellised- kükid 30 kg+ kang kükipuuris, väljaastekükid puuris 20kg+ kang, "good morning" 20 kg + kang, reiekaugendajad(ma ei tea, kas seda aparaati päris nii nimetatakse)- kõiki asju teen 3 seeriat kükid ja "good morning" 10 kordust, muid 15. Vahepeal käisin mõne kuu ka kord nädalas TBA pooletunnises trennis, uuest aastast kahjuks kaotati see trenn ära, aga sain palju harjutusi meelde jäetud, mida kodus ka teha saan. Suve lõpus ja sügise algul käisin mõne kuu 3x nädalas Body Pumpis, siis hakkas juba ilusaid tulemusi nägema, aga oktoobrist olen vaid kord nädalas PB-s saanud käia. Jaanuaris olen tõbine olnud pikalt-kolm nädalat pole õiget trenni teha saanud, selle ajaga on asi veel rohkem ära vajunud. Ilmselt tuleva nädala algul saan õigesse rütmi alles tagasi. Veebruari kuu jooksul võtan kindlasti ka ammu plaanitud personaaltrenni- saan ehk kava tõhusamaks. Bio CLA proovin ka ilmselt ära- ega enne ju teada ei saa, kas mõikab või mitte, las see tarkus siis siis tuleb
  7. Sa vist ei lugenud mu postitust läbi korralikult- kaalulangus polegi põhiline, soovin hoopis teatud lihaseid vormida, toitumine samuti tasakaalus
  8. Toode see sama tõesti. Trennikogemus mul regulaarselt juba üle 3 aasta (algusepoole tegin trenni ja toitumise kohapelt suht palju vigu) Usun, et ega mu hing siiski enne rahule ei jää, kui olen selle enda peal ära katsetanud. Arvan, et alustan veebruarist ja paari kuu pärast annan ka tulemustest teada. Tänud Sulle asjaliku jutu ja artiklite eest.
  9. Tahaks teade teie arvamusi ja kogemusi toidulisandiga Bio CLA. Ise olen mõelnud, et prooviks ühe kuuri teha- vaatan, kas saan oma tagumikku vähe suuremaks timmida- tasakaalus toitumise ja normaalse trenniga pole ma kahjuks veel seda ideaali saavutanud, ehk Bio CLA aitaks natuke kaasa sellele.
  10. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

Kirjutan siia teemasse ühe loo oma koera kiituseks. Nimelt paar päeva tagasi läks mu mees meie labradoriga jalutama, jõudsid vaevallt poole tänava peale, kui nende ees seisis meie koerast mitu korda suurem elukas. See koer 4 maja meist edasi ja teada-tuntud kuri elukas, oli vist aiast ennast läbi närinud. Mees jäi koeraga korraks seisma ja tahtis siis vaikselt tagasi hakata minema, kui see elukas talle kallale hüppas. Selle peale meie pisike paksuke labrador astus oma peremehe kaitseks välja ja lõi sellele koerale hoopis ise hambad kõrri, nii et see kodu poole jooksis saba jalge vahel. Selline vaprus tema poolt oli päris üllatav, arvestades veel seda, et tegemist on labradoriga, igatahes on meie kutsul nüüd uus hüüdnimi- kangelaskoer .
  11. Poes müüdav forell/lõhe

Mina olen täielik lõhefänn- peaegu iga nädal ostan suure norra lõhe- pool teen ahjus (suvel grillis), pool panen soola (meresoolaga) ja pea ja selgroog lähevad supiks. See lõhe, mida mina Rimist ostnud olen, tundub küll igati ok. Aga kui lahjemt kala tahan, olen ostnud hõbeheiki, aga seda karbis külmutatult, sellega tekib küll küsmus, et kas on ikka tervislik Ja minu kalatarbimine on kindlasti suurem, kui kord nädalas...
  12. Paljud teist solaaariumis käivad.

See lõhn võib ju siis hea olla, kui kreem pudelis on, aga kui nahale kannad ja mõjuma hakkab, kas ka siis samamoodi lõhnab?
  13. Paljud teist solaaariumis käivad.

Tean mehi, kes käivad solaariumis, kuna nahaarst on seda soovitanud (teatud akne vormi puhul ). Teisi mehi nad küll ihara pilguga ei piilu
  14. Paljud teist solaaariumis käivad.

Kahjuks netis pole seda infolehte üleval, ega ma ise välja ei mõelnud seda.Solaarium asub jõusaalis, seega hea peale trenni minna. Ega ma arvanudi, et Sa selle ise välja mõtlesid
  15. Paljud teist solaaariumis käivad.

Aile, kas D vitamiini söömine täiesti ilma päevitamiseta annab jumet juurde? Kui nii, siis hakkaksin kindlasti tarvitama
  16. Paljud teist solaaariumis käivad.

Tule taevas appi, kus kurjal infolehel see veel kirjas on, et solaarium naha vananemise vastu aitaks? Kui see nii oleks, siis ma vist solaariumis ainult istukski . Selleks, et korralik jume peale saada, peaks käima paari päeva tagant 7- 10 korda, kindlasti tuleb kasuks korralik solaariumikreemi kasutamine. See, kui jumekaks keegi läheb, oleneb nahatüübist, mina näiteks väga tumedaks ei lähegi- selline ilus kuldpruun jume tuleb. Muidugi mõned neiukesed kasutavad kes teab mis porgandiekstraktiga kreeme, mis naha oranzikaks teeb ja see küll ilus pole. Kindlasti peaks ettevaatlik olema, et ennast liiga ära ei kärsataks, sellepärast ei tohikski kuuri ajal iga päev päevitada- 48 tundi peaks ikka vahel olema. Tüdrukud, kes solaariumis töötavad, on enamus väga kompetentsed ja oskavad vastavalt nahatüübile soovitada, mis tugevusega kabiini inimene kasutama peaks ja kui palju.
  17. Paljud teist solaaariumis käivad.

Omast kogemusest võin öelda, et pigem tasub enne solaariumit ennast pesta kui pärast - toimib paremini ja kui vahetult peale solaariumit pesed ennast, kulub kiiremini maha. Naha kuivuse vastu olen ise kasutanud üliniisutavaid kreeme nii päevitamise ajal kui peale seda. Kui püstises solaariumis käia, siis enamus kohtades on olemas prillid, mis kummiga ümber pea käivad, pikali olles võib lahtised panna, ise muidugi kasutan rätikut näol ja kaelal.
  18. Paljud teist solaaariumis käivad.

Olen seda proovinud küll, aga lõhna hakkab väga vastu. Mäletan, kui proovisin seda kreemi ükskord ja mees õhtul küsib, et mis krdi jubeda haisuga möksi ma endale peale olen määrinud, peale seda pole enam kasutanud. Kreem ju ise hea lõhnaga alguses, aga kui nahal toimima hakkab, siis läheb väga jubedaks
  19. Paljud teist solaaariumis käivad.

Aasta- poolteist käisin suht tihti solaariumis, läksin tegelikult hoopis eesmärgiga nahk korda saada- mind lapsest saati igasugu nahapõletikud kimbutanud. Nahk nüüd ilus ja puhas- ainult keha peale olen lasknud- nägu ja kael kaetud rätikuga. Viimasel ajal olen vaid kord kuus käinud, tegelikult ei tahaks enam üldse käia- ei taha noorelt kortsu minna Loodan, et kui enam solaariumis ei käi, siis nahahajamad tagasi ei tule(kasutan häid nahahooldusvahendeid). Jume säilitamiseks peaks ilmselt aeg- ajalt mingeid isepruunistuvaid kreeme kasutama, kuid kahjuks enamus neist jäävad ebaloomulikud ja on koleda lõhnaga. Kui keegi mõnda head kreemi teab, siis andku teada .
  20. Mida võtta laevareisile kaasa?

Suvel sai mitu korda Rootsis käidud ja kuna viimasel korral ei tahtnud laeva õhtusööki osta(pettumus esimesest korrast- õhtusöök võrreldes näiteks Saksamaa vahet sõitva laevaga suht jama ja hind hirmkallis). Kodus olemas külmkast- selline sangaga, mitte väga suur, aga hoiab asjad mõnusalt jahedana. Sinna sisse sai pandud salateid-sinki-puuvilju ja jooke. Söögid kõlbasid ka tagasisõidu õhtul ilusti süüa. Enadle tundus muidugi koomiline sellise kastiga laeva minna, aga polnud hullu- sulasime sadamas õlleturistide massi ilusti sisse .
  21. Lemmik kehaosa .

Kui see "suure naise" seaduspärasus Sulle minu postituse põhjal meelde tuli, siis panid küll mööda. Eks on asi pigem ikka selles, mis tüüpi mehed kellelegi meele järgi on. Ja see, et naine just oma partnerit idealiseerib - sellega on pahatihti lugu hoopis vastupidi. Tean küll ja küll naisi, kes oma elukaaslase kehaga rahul pole- kas on mees liiga kondine ja nõrk, või siis ennast rasva söönud laiskvorst. Kui enda kõrval on kena ja sportlik mees, kes oma välimuse ja tervise eest hoolt kannab, siis on ju ainult positiivne, kui naine teda enda ideaalmeheks peab .
  22. Südame kloppimine

Kui see tugev pidutsemine Sul ka rohke alkoholiga möödus, siis pole ju imestada, kui tervis tunda annab. Mul kord on isegi mitte just väga suurest kogusest rummikoksi joomisest öösel süda puperdama hakanud... Teine variant, mis mulle pähe tuleb, on näiteks õhtune kohvi- või energiajoogi tarbimine. Samas mu mees on sellist asja kogenud paaril korral, kui tööl on pingerikas periood olnud ja ta mõne lahendust nõudva asja peale liiga palju mõtlema on hakanud.
  23. Pidevalt haige

Allergiast küll külmetushaigused ei tule, pigem allergia sümptomid võivad sarnaneda külmetusele- kinnine ja vesine nina, köha... Endal tugev tolmuallergia- pesen hoolega põrandaid, tekid-padjad, madrats allergiavabadeks vahetatud, ikka öösiti nina kinni, selle vastu kasutan allergiaspreid, mille arst kirjutas. Mõned korrad on tulnud ka astmapiipu kasutada, kuna allergia suht kaugele arenenud. Plaanis on paigaldada õhuionisaator koju- see peaks kõiksugu tolmulestad hävitama ja ma ei pea enam spreid kasutama. Kui allergia kõrvale jätta, on mu tervis väga hea juba mitu aastat, kuna mandlid lõigati ära.
  24. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Mina söön küüslauku ikka peale tervislike eesmärkide ka maitse pärast ja mõnuga- leiva peale- kastmete-toitude sisse... Trikk on selles, et kui teisi ei taha eemale peletada küüslaugu haisuga, siis tuleb seda õhtul süüa- korraliku süühügieeni järgides hommikul inimeste sekka minnes ei haise midagi. Ja kui kaks inimest mõlemad küüslauku söövad, siis ei tunne seda lõhna niiväga ja pealegi pole mul vastik kui mu oma kallis mees teinekord õhtul natuke küüslaugu järgi maitseb- igaõhtune suitsu- ja õlleseguhais on kindlasti sada korda hullem
  25. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

Minuarust lõhe väga koledalt ei haisegi ja pealegi mina tervisliku inimesena pesen ikka hoolega hambaid õhtuti peale viimast sööki - Muide- me mehega jumaldame küüslauku... see hais ju kõvasti hirmsam