Jump to content

Goleteral

Kasutajad
  • Sisu loend

    649
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Goleteral postitused

  1. mõõda ennast

    Heh, vinge - ma olen oma pikkuse kaalu suhte kohta pea 99% porportsioonis selle tabeli järgi : )))
  2. Tõsterihmad

    Ma heameelega üldse ei kasutaks rihmasid aga tihti selja trenni lõpus tahaks trapetsile kah mõned seeriad teha ja selleks ajaks on käsivarred juba tavaliselt nii pungil verest ja haare nii väsinud et ei jõua isegi 100't kilo korralikult käes hoida : p Aga mingit negatiivset pilku küll ei viska neile kes koguaeg kasutavad, tean paljusid kellel on haare selja tugevuses rängalt maas ja ega sellise väikse asja pärast ei hakka ju mingit kerget seljatrenni igakord tegema
  3. Miiiksss ma ei kasva ! :S

    Issand jumal, see pole nii raske - Kui kaal ei tõuse üldse = Sa ei söö piisavalt. Kui kaal tõuseb aga aga jõudu ei tule ning suur osa kasvust on rasv = Treenid valesti + sööd suure tõenäosusega valesti..
  4. Mustafa Mohhamed

    Vaata, teatud rasvaprotsentidel on pea võimatu teha vahet kas, mina näiteks läksin 10% rasvaprotsendilt tuimalt 16% peale ja 16% rasvaprotsendi juures näen täpselt samasugune välja nagu 13% peal, absoluutselt mitte mingit vahet pole - on pildid olemas ja olen pixel-pixli haaval üle käinud. Neid "x kogus liha aastas" jutte on palju, inimesed on ikka piisavalt erinevad et seda 'õiget' teooriat jääbki otsima.. PS. Need teooriad ei kehti ka teatud tingimustes üldse, mina kes ma enne jõusaali trenni olin rängas alakaalus ning polnud varem peale pikamaa jooksu millegiga tegelenud suutsin vähem kui 8 kuuga ligi 9kg puhast lihasmassi endale kaela riputada(Möödetud sai 3x kaliibritega ning nende keskmine kohe trenni alguses + 2 kuud tagasi samamoodi..), karta on et see oli tingitud puhtalt juba sellest et keha taastas nn 'normaalkaalu' kuid vahe on absurdselt suur ikka : p Mina jään ikka selle teooria juurde et esimene aasta max 5kg, ning iga edasine aasta vähem, aga no mingi ~9-10kg 5 aastat piitsutamist peaks ära rebima kui vaeva näha..
  5. homoseksuaalid

    Halenaljakas teema kui aus olla : D Sellesmõttes et tegu on küll interneti foorumiga aga oma erutust võiks inimesed piirata ja mõelda enne kui postitavad..
  6. Dennis

    Ei, see on lihtsalt lühifilm.. Aga selliseid inimesi on väga palju, : )
  7. Dennis

    "Now playing in the YouTube Screening Room When Dennis, an introvert bodybuilde" Introvert siis viitab iseloomu tunnusele kus inimene naudib üksindust, st social eventid jms suhtlemine väsitavad.. Introvertidest lähemalt..
  8. homoseksuaalid

    Inb4 elu24&Postimees "Kulturistid/Sportlased on homofoobid"
  9. Kali, hea või halb?

    Olen ja jään arvamusele et 'karastusjookidest' on kali kõige 'parem' valik... (st. võiks seda juua kuni magu lõhkeks, nämm.. )
  10. "Line nn: ';' expected" pigem ikka
  11. eesti noored

    Ma pullipärast sirvisin selle teema läbi ja vaatasin ka pildid ära ja lihtsalt korraks sähvatas üks mõte läbi pea, ei tea kas tegu on liigsest eksamite eelsest õppimisest või olen lihtsalt väga segi ennast kamminud aga lugege mu teooria ära - Eestis on alkoholi tarbimine nii kõrge sest mehed peavad neid samuseid tudengineiusid 'ilusaks jooma' ergo eestlaste kõrges alkoholitarbimises on süüdi laisad naised!
  12. Naised, kellega väidetavalt ei tasuks ülbitseda

    Ahaha, jälgi nüüd kuidas mingi ränk pasatorm jälle pihta hakkab..
  13. Millist veebipäevikut kasutada??

    Google Calender - Lubab konkreetse päeva peale teha märkmed(Saad oma treeningu kirja panna jne), on võimalik igaltpoolt ligisaada ning importida erinevate programmidega..
  14. ARGOLE...

    Tsirkus..
  15. AHAHAHAHAAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
  16. Oluliselt odavam tuleb see proovide saatmine väljapoole kui oma labori ehitamine siia, peamiselt just sellepärast et meil ei tuleks neid proove nii palju et kogu see jama ära tasuks..
  17. Kulla mees, oled sa teadlik üldse milline dopinguproovi testimine välja näeb? See ei ole mingi tavaline prooviklaasi loksutamine - tegu on TÕSISELT keeruka ning kuluka protsessiga mida peavad läbiviima oma ala spetsialistid selleks ette nähtud laborites,
  18. Jõusaali tolad...

    Ma kükin paljajalu, u mad?
  19. süsivesikute lisamine

    Täiesti sobib, ise teen trennijärgse sheigi kodus mikseriga ja panen tavalisi kaerahelbeid..
  20. sinu unistuste keha

    Amarillole vaevalt meeldiks et tema pilte niimoodi levitatakse!
  21. Pilt ees täiesti, hetkel lava tühi ja taustal keegi muliseb midagi. (PS. arvuti 'võimsusel' pole pea mingit seost video striimisega, pigem on viga internetiühenduses)
  22. Rutiin?

    Tugevalt üle 10 kuu rutiini olnud, trenni ajad on muutunud nüüd ainult, toidukorrad on 10 kuud täpselt samal ajal olnud, ei kurda
×