Jump to content

Goleteral

Kasutajad
  • Sisu loend

    649
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Goleteral postitused

  1. Kreatiin

    Treeningud väga ei mõjuta kreatiini taset inimkehas, pigem loeb toitumine - pealegi ei ole laadimine vajalik sest uuringud on näidanud et optimaalse kreatiini taseme kehas saab juba peale 1-2x 5-10g manustamist
  2. aasta treeningud

    Irv - kurat, aega võttis aga lugesin ära, 281 trenni millest 18 olid kardio Mõõdetavad tulemused: ~21kg kaalus juurde
  3. Massilisajad

    Jaapanis elutsevad sumomaadlejad söövad näiteks 2 korda päevas
  4. Gröön VS Kiivikas

    "Don't poke the bear" No Delfisse sobiks jah, otsige õiged inimesed üles ja saatke vihjeid..
  5. Gröön VS Kiivikas

    Leib leivaks, lehe imagole teeb pidevalt ühe teema matsutamine halba - postimehe lugemise lõpetasin ma näiteks peale MJ surma ära sest ma ei viitsinud iga päev neid tobedaid artikkleid sealt lugeda - sellesmõttes et selline "did they - didn't they" teema sobib ainult kollastesse lehtedesse..
  6. Gröön VS Kiivikas

    Ah kuule ma ei viitsi oma tuju rikkuda - Vabandan siiralt kui solvusid ja minu postitusi 'solvanguna' võtsid, kõike head.
  7. Gröön VS Kiivikas

    Ajakirjandus ei viitsi enam sellega tegeleda - seda teemat on nii palju aetud viimasel ajal et see lihtsalt ei tiri neid "klikke" enam ligi, kõige 'õigem' lahendus on 3nda vahepoole kaasamine - keegi mainis siin võsapetsi enne
  8. Gröön VS Kiivikas

    Millal iganes heaks pead - Abi peaksid ainult otsima kui sellise asja pärast füüsilisi ähvardusi tegema hakkad : )
  9. Gröön VS Kiivikas

    Wow, nice short fuse..
  10. Gröön VS Kiivikas

    Jaa sest kui naine ütleb midagi lolli siis tuleb pai teha ja veel tagant kah utsitada - Oh jumal.
  11. massikava

    Muuda siis tiba järjekorda, kükk esimesena, siis eeskükk ning siis tee alles reie tagaosa ja säär..
  12. Gröön VS Kiivikas

    Sõimamine? Vau, okei - kelle jaoks sõimamine kelle jaoks mitte. Ja mulle pakub ÄÄRMISELT palju nalja see tüüpiline "kõik peale sinu ju.." teema, aga ok. Lase samamoodi edasi, ma üritan siis järgmised korrad vaikida kui midagi tobedat postitad : )
  13. massikava

    Sorry, ei märganud seda pisiasja.. Siis on tiba jamasti jah, teoorias oleks eeskükk siis kõige parem lahendus..
  14. Gröön VS Kiivikas

    Mis puhul? Ei ole mitte midagi valesti õelnud.
  15. massikava

    Liiga palju harjutusi Kükk, lisa jalapress ja jalasirutused - jala tagaosale tee kas Glute-ham raise või jõutõmmet sirgete jalgadega ja peaks olema piisav.
  16. Kana asemel kodujuust

    Maitseained - tõsiselt, ma olen 11 kuud juba igapäev ~300-400g kanaliha söönud ja igakord ootan pikkisilmi millal uuesti süüa saaks - valmistamisviisid, kastmed, ürdid, kõike saab omavahel miksida ja proovida - istu kööki ja mõtle välja mis omavahel huvitav võiks olla ja proovi..
  17. Gröön VS Kiivikas

    Uiui, kes sulle lõviputru pakkus?
  18. Gröön VS Kiivikas

    iidol? Nalja teed või? Minu arust võite te kõik ära kaduda, ei koti - lihtsalt ajab see pidev mulin ja üksteist sitaga loopimine ära - ainus keda see jama kotib on teie ise.
  19. Gröön VS Kiivikas

    Kõik on lihtsalt tüdinenud su lollist ibast..
  20. Ma teen. Ainult ühe harjutuse ja selle kah istudes(Mitte sellepärast et jalad väsinud vaid et võimalikult palju jalgu tõstest välja võtta ) - väga hull pole, parem igatahes kui rinna päeval üritada..
  21. Oh ei, nad ongi sellised - nende jaoks on selline trenn lühike kus lihase kohta 9-10 seeriat on..
  22. Vot nii lolliks lähevad inimesed

    Halb komme, parem vahetagu kangi asetust ning muutku tehnikat vastavalt sellele..
  23. Tõsterihmad

    Jep, nii ongi - seda soovitaks kõigile - pigistage nii et pisar silmas, annab ikka päris kuradi märgatava laksu juurde.. samasugune 'motivatsiooni nõks' nagu mingi raskema muusika kuulamine klappidega etc..
  24. Vot nii lolliks lähevad inimesed

    Irv, *raputab pead*, inimesed, ärge olge nii kinni mingites lollustes mida te igaltpoolt loete-kuulete : )
  25. Tõsterihmad

    Miks ei peaks oleks parem küsimus - Selja ja käe jõukasvu arengut väga võrrelda ei saa..
×