Jump to content

Chilldog

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Chilldog

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 18.05.1991

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://stensaaremaemma.wordpress.com/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. VÕIMLA

    Tere! Oleme praegu koos tiimikaaslastega Pärnus, Eesti MMA & BJJ Suvelaagris. Seoses sellega toimub ka ESVL amatöörkoonidse ja profitiimi laager, kaheksa päeva, 19 treeningut, nii et koormus on korralik. VÕIMLA Team FAST tiimist on ESVL koondise laagris Kaupo Kokamägi, Alar Hutrov ja mina. BJJ treenigutest võtavad osa meie klubi jitsigurud, Jorgen Matsi ja Tõll Simson. Suvel on Pärnu treeningute jaoks ideaalne koht ja kogu laagri õhkkond on vägagi nauditav! Sport võidab igati Tegime väikese pildi ennem treeningut (VÕIMLA poisid, vasakult - Alar Hutrov, Kaupo Kokamägi, mina, Tõll Simson ja Sten Anslan) Mõnusaid treeninguid ja ilusaid suveilmasid!
  2. VÕIMLA

    Tere! Nädalavahetusel toimusid kauaoodatud EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VABAVÕITLUSES. Kõigepeal kui alustan jutuga, siis tahan öelda, et korraldus ja võistluste sujuvus oli laitmatu ja pakkus erakordse emotsiooni! Kaalumine sujus ilusti, esimesel päeval kaalusin 64,4kg, pärast mida läksid kohe sisse FAST Hard Protein Recovery (HT-R) ja mõnusad HIGH Protein Bar (kookose ja maasika). Natukene puuvilja ja vett. Päeval ja õhtul sain natukene veel süüa ja juua, kuid kaalul tuli kogu aeg ilusti silma peale hoida, et ka pühapäeval kaalus olla. Pühapäeval kaalusin samuti, üllatavalt vähe 64,5kg, pärast mida jõin sisse kohe Natural Protein Smoothie (kookose-ananassi) , mis mu absoluutne lemmik on. Natukene puuvilja (banaani, õuna) ja vett ning olin valmis ringi minema. Erilist võistlusnärvi mul kuidagi seekord polnud, tundsin ennast enesekindlalt ja valmis olevat, mistõttu ka närvid mind alt ei vedanud. Nimelt siis, võistlesin mina teisel päeval, kohe finaalis, kus minu vastane oli hea sõber ja põhiline treeningpartner ALAR HUTROV. Meie matš oli ülimalt tasavägine, kuid minul õnnestus lahkuda ringist võitjana ja esimese Eesti meistrina kehakaalus -65,8kg. On au olla esimene Eesti meister vabavõitluses! Meie matši näeb siit: Tahan tänada oma koduklubi VÕIMLA, kus kasvavad Eesti parimad sportlikud vabavõitlejad! Suured tänud tahan öelda oma treeneritele – Ott Tõnissaar, Jorgen Matsi, Kristjan Press ja Martin Aedma, kes on aidanud mind sinna maale, kus ma täna oma sportlaskarjääris olen. Eriline tänu veel kõigile kaasavõitlejatele, kes aitasid nõu ja jõuga ettevalmistusel. VÕIMLA koondis: Olen õnnelik inimene, sest mu ümber on nii palju toredaid inimesi, kes toetavad mind sellele teekonnal. Suur aitäh kõigile sõpradele/tuttavatele, kes olid kohapeal ja kes vaatasid matši läbi ekraani. SUUR AITÄH TEILE! Minu suured toetajad, olid kohapeal kaasaelamas: Edasi ja suuremate saavutuste poole! Sten
  3. VÕIMLA

    Räägin ka natukene toitumisest ja milliseid lisandeid kasutan. Viimased viis nädalat olen olnud dieedil, söön 3x päevas. Hommikuks tavaliselt kodujuust/kohupiimapasta, röstitud kaerahelbed või puuvili (tavaliselt banaan/kiivi), mandlid/maapähklivõi ja kohv piimaga ning kindlasti FAST OMEGA3 kapslid. Viimasel nädalal muidugi süsivesikud madalal, siis lisasin piimatoodetele FAST Protein Puddingut (laimi/juustukoogi) maitse saamiseks. Viimasel nädalal tarbin ka FAST FIBERit. Lõunaks sõin tavaliselt omletti, juustu ja singiga ning kõrvale toorsalatit, lemmik (beebi spinat, ruccola, tomat, kurk ja oliiviõli) ja viilu leiba. Õhtusöögiks linnuliha ja vahel ka rasvavaesema sealiha ja juurvilju. Vahest asendasin õhtusöögi samuti FAST protein puddinguga ja võtsin kõrvale puuvilja. Pühapäevad jäid maiustamiseks, kui tegin FAST Protein Pancake Mixist pannkooke, mida nautisin koduse moosi või maapähklivõiga. Kokkuvõtvalt kaotasin nelja nädalaga +4kg, ja natukene kaotan veel viimasel nädalal. Palju sellest saab kirjutada ka suure treeningukoormuse arvele. Taastumine oli hea ja lisandid aitasid asju lihtsamaks teha! Mõnusat nädalat!
  4. VÕIMLA

    Tere kõigile! Alustan kohe kõige tähtsamaga – 11-12. aprill, Tallinn, Sisekaitseakadeemia, EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPORTLIKUS VABAVÕITLUSES. Minu spordiklubist, VÕIMLA, osaleb 9 sportlast ja nende hulgas ka mina. Praktiliselt igas kaaluklassis on meie sportlane, va raskekaal (-120,2kg). Minu kaaluklassiks seekord -65,8kg, kus hetkeseisuga on veel üks sportlane registreerunud ja selleks on minu enda hea sõber ja tiimikaaslane ALAR HUTROV. Kui kõik ka nii jääb, saab 12. aprillil, kui toimuvad finaalid, näha Eesti sportliku vabavõitluse amatöörspordi ajaloo ühte suuremat kordumatši, kus kroonitakse uus kuningas! Meie esimene vastasseis lõppes viigiga! Tekib küsimus, et kuidas saame üksteise vastu võidelda? Vastus on lihtne – suhtume asja professionaalselt, ringist väljas oleme sõbrad ja tiimikaaslased, kuid ringis sees me üksteisele armu ei anna ning võitleme selle nimel, kes on parim. Pärast matši surume rõõmsalt kätt ja liigume samamoodi edasi. Treeningutes – rääkides, siis viimased neli nädalat on treeningtundide arve suhteliselt laes olnud. Keskmiselt 15h treeninguid nädalas. Kuna distantse on sportlikus vabavõitluses mitu, siis on saadud treenida kõike, maasvõitlust koos löökidega, maadlust, püstivõitslust jne. Olen on ettevalmistusega rahul ning tunnen ennast enesekindlalt. Viimane nädal jääb nüüd veel vaid rahulikult puhkamiseks ja kaaluvõtmiseks. Ainukesed treenigud, mis sel nädalal veel teen on 1-2 kerget ja lühikest tehnilist lapatreeningut ning natukene võimlemist ja keha rullimist käivad ka muidugi asja juurde. Toitumisest ja kaalust – siis, olen viimased neli nädalat olnud dieedil. Alustasin 71,5kg pealt ning praeguseks olen juba 67,3kg. Seega võistluskaalu jõudmiseks on mul veel kaotada kõigest 1,5kg, mis tuleb ilusti alla viimase nädala trikkide ja nippidega. Asja teeb kergelt raskemaks see, et meistrivõistlustel on kaalumine mõlemal päeval, mis tähendab, et laupäeval, kui toimuvad eelringid ja poolfinaalid, peab olema ilusti kaalus ning pühapäeval kui toimuvad ülejäänud poolfinaalid, 3. koha matšid ja finaalid, siis toimub hommikul uus kaalumine. Seega tuleb kaalu hoida madalal kaks päeva, aga kuna minu kaalu on juba praegu nii madalal, siis see ei tekita minu jaoks probleeme. Minu tegemistel võib silma peal hoida ka instagramis: https://instagram.com/stensaaremae/ Kõike paremat! Sten
  5. VÕIMLA

    Tere! Pühapäeval, 1. märtsil, Tartu Lõunakeskuse jääväljakul toimub EMV vaba- , naiste- ja kreeka-rooma maadluses. Ettevalmistus on tehtud, viimane lihv veel kaaluvõtmisel ning laupäeva õhtune kaalumine ning pühapäeval läheb suureks maadlemiseks. Mina teen enda debüüdi maadluses. Võtan osa vabamaadluses ja kehakaalus -65,kg. Ootan kõik vaatama ja kaasaelama! Sündmus on suur ja kohal on kõik parimad Eesti maadlejad, seega ei jää muud üle kui panna oma pühapäevane äratuskell varajasemaks ja tulla kell 10:00, Lõunakeskusesse. Kes kohapeale vaatama tulla ei saa, siis on võimalus teha seda ka läbi interneti vahenduse, kui otseülekande teeb Delfi TV. Maadlusuudistega saad ennast kursis hoida: http://www.maadlus.delfi.ee Tartu – HEADE VÕTETE LINN! Eesti meistrivõistlused maadluses – 1. märtsil Tartus Lõunakeskuse jääväljakul. Näeme Lõunakeskuses!
  6. VÕIMLA

    Tere! Olen viimastest võistlustest ära taastunud ja terveks saanud ning tagasi matisaalis töö tegemas. Eelmise nädala algusest alustasin taakord kontaktsete treeningutega. Aitasin oma klubikaaslastel valmistuda, möödunud laupäeval toimunud 3D Rull Nogi`ks, teisisõnu tegime hästi palju brasiilia jiu jitsut. Eestis oli ka meie brasiilia jiu jitsu peatreener Martin Aedma, kes koos meiega treenis ja meile palju nõu ja abi jagas. Igatahes väga hea produktiivne treeningnädal. V nagu VÕIMLA: Teine uudis on see, et oma maadlustreeneriga otsustasime, et astun ülesse EMV vabamaadluses,mis toimub 1. märtsil, Tartus Lõunakeskuse jääväljakul, kuhu püstitatakse suur matiala. Lisaks vabamaadlusele toimub samal päeval ka naiste- ja kreeka-rooma maadlus. Mina võistlen kehakaalus -65kg ning need on minu esimesed maadlusvõistlused üldse. Maadlustausta mul ei ole, mis tähendab, et olen maadlust õppinud sportliku vabavõitluse kõrvalt. Minu jaoks väga huvitav kogemus, mis saama hakkab, tahan juba võistleda ja näha, mis ja kus tasemel ma olen. Praegust keskendungi rohkem maadluse lihvimisele ja püüan maadelda nii võimalik palju, kui kannatab. Elame, näeme, kuidas läheb! Pärast rasket maadlustrenni: Meeleolukaid treeninguid kõigile!
  7. VÕIMLA

    Tere! Eile toimus Soomes selline üritus nagu Battle of Porvoo XXX, kus sain pidada lühikese etteteatamis ajaga matši (teisipäeva õhtul pakuti matši). Vastaseks oli KEVIN NIEMINEN - käesoleva aasta Soome meistrivõistluste 3. koht (juuniorid, -70,3 kg) ning Soome lahtiste meistrivõistluste 2. koht (juuniorid, -70,3 kg), Vastane oli minust küll raske ja pikem, kuid väiksema kogemustepagasiga. Südantlõhestavalt peab tunnistama, et kaotasin matši esimese raundi lõpus nokaudiga (käelöögid pähe). See päris "lights out", maas siruli nokaut küll ei olnud, kuid viimased 5-10 sekundit on matši lõpust kadunud küll. Tegin matšis mõned vead, mis mulle seekord rängalt kättemaksid. Mingeid vabandusi pole, et püksid olid valed või tähtede seis ei soosinud mind, lihtsalt vastane oli parem mees.Tuleb oma rada mööda edasi käia ja võidelda, kuigi praegu on vaimselt väga väga valus (füüsiliselt olen põhimõtteliselt terve). Kuna oli nokaut, siis järgnevad 2-4 nädalat, ei tohi ma täiskontaktidga treeninguid teha, uut põrutust ei tohi saada. Saalis aga olen treenimas nii peab kui võimalik! Tahan tänada kõiki toetajaid, kes minuga sellel teel kaasa astuvad, ilma teieta oleks see raske! Special tänud Ott Tõnissaarele, kes minuga selle kogemuste rohke reisi ette võttis ja toetas! Aeg parandab haava! Kõike paremat, Sten
  8. VÕIMLA

    Tere kõigile! Hetkel on käimas ESVL: võistlejate treeninglaager. Tartusse on kokku tulnud parimad Eesti amatöör- ja profivõitlejad. Kuue päeva jooksul toimub 17 treeningut, ehk korralik koormus. Pool laagrist on läbi ja ees on ootamas teine pool. Raporteerin, kuidas seni asjad kulgenud on. Täna õhtuse viimase treeninguga sai pool laagrit läbi. Ma arvan, et pühadel söödud liigsed kalorid on nüüdseks ära kulutatud ja natukene väga palju ka peale veel. Kolm päeva, 11h treeninguid, pole just väike koormus. Treeningud on olnud intensiivsed, 10 punkti skaalas keskmiselt 7-8 punkti. Esimene päev keskendusim rohkem maadlusele ja mahaviimistele, mis tekitas teiseks päevaks tunde nagu oleks puunukk. Jalad, alaselg, õlad oli nii kanged, et raske oli teise päeva hommikul voodist tõusta. Teisel päeva esimene põhitreening oli ÜKE, väheke küll kergem, kui eelmised treeningud. Seal tegime Tauno Kooviti poolt paika pandud ringtreeningut ja õhtune põhitreening oli puhas MMA sparring, 4matši – 3x3min, 1minut pausi raundide vahel ning matšide vaheline paus 4minutit. Õhtul oli keha küll natukene parem kui esimese õhtu lõpuks, kuid intensiivsus oli väga kõrge. Täna, kolmandal päeval, oli meil treeninguid läbi viimas 3D treeningu püstivõitluse treener, Vallo Hannus. Vallo käel alla õppisime püstivõitlust maadluse ärahoidmiseks ja ise kontramaadluse alustamiseks, palju liikumist ja nurkade võtmist ja kindlat poksi, et maadleja kinni lüüa. Hommikune treening oli natukene vähem intensiivsem, aga see eest oli õhtune treening korraliku intensiivsusega admine, ikka pea piiaraja juures. Homme hommik algab, korraliku sparringu ja kaitsemaadluse treeninguga, mis tähendab korralikku intensiivsust ja purakat. Õhtul aga ootab ees jõukorvpalli lahing ja lõõgastav saun. Päev päevalt on tunda, et vorm paraneb ja asjad hakkavad paremini välja tulema. Muidugi on seal suur roll väga headel treeningpartneritel, kes Sind suruvad ja aitavad ning muidugi väga hästi ülesehitatud laagrikaval ja selle edasi andmisel. Pool laagrit on läbi ja ütlen, et on olnud väga tegija laager – RASKE, aga igati õpetlik ja meelejärgi! Edukat nädalavahetust ja meeleolukaid ning lumerohkeid päevi!
  9. VÕIMLA

    Tere! Pärast viimaseid võistlusi pidin natukeseks aja maha võtma. Nimelt sain Soomes võistlustel sisse nii tugeva põlvelöögi, et mu roided said kõvasti põrutada. Esimesed päevad olid piinavad, valus oli hingata ja köhatada, normaalne oli olla vaid teatud asendites ja kõik see segas ka ööund. Andsin kehale puhkust, ravisin roided nagu oskasin (Olfen plaastrid, rahu ja sukk ümber keha). Selle nädala kolmapäeval juba sain esimese treeningu teha, käisin SK Englases maadlemas. Alguses arvasin, et saa päris hästi kaasa teha, kuid kui keha soe, sain hakkama küll. Asi päris ära pole paranenud, kuid saan mõistliku tempoga treenida. Kõige rohkem on kahju, aga sellest, et plaanis oli taaskord Eestis ka võistelda. Nimelt, homme toimub Tallinnas, Sisekaitse akadeemias, järjekordne 3D Liiga, järjekorra numbriga 16. Kuid paraku pole roided veel nii head, et lahingusse astuda ning poolkõvaga ma ka matši tegema ei taha minna. Täidan seekord jälle siis punktikohtuniku rolli. Tulemas on ilmselt jälle võimas ja lahingute rohke päev, sest kaart on väga tore, 7 huvitavat matši + peamatš, minu tiimikaaslase ja VÕIMLA TEAM FASTi liikme, Alar Hutrov (VÕIMLA, Tartu) vs Jaak Rudov (3D Treening, Tallinn). Nende esimene matš, 3D Liiga11, jäi viiki (vaata meeste esimest omavahelist matši siit: http://vimeo.com/67626520 ). Hoian Alarile pöialt ja soovin rasket rusikat! Nagu Jorgen eelnevalt postitas, valmis väike videoklipp meie tegemistest. Ütlen ka tänudsõnad Fitness.ee ja FAST tiimile, suur aitäh toreda kajastus eest! Meeleolukaid treeninguid!
  10. Tagasi artikli juurde Fitness TV esitleb: Tutvu Jorgen Matsi ja Team VÕIMLA liikmetega ning nende tegemistega![/h2]Võitlusspordialade nagu brasiilia jiu jitsu, lukumaadluse, sportliku vabavõitluse ning teiste täiskontaktsete spordialade esindajad Jorgen Matsi ja Team VÕIMLA viivad meid oma saali, et rääkida enda spordialadest ning inimestest, kes Team VÕIMLA toimimise taga seisavad.[h3]Head vaatamist![/h3][h3]Loe nende kohta rohkem:[/h3]Jorgen Matsi Team FAST
  11. VÕIMLA

    Tere kõigile! Laupäeval 29. novembril, algust saanud ja pühapäeval lõpplahenduse leidnud, MMA Finnish Open Championships 2014, lõppes minule kaotusega poolfinaalis. Poolfinaali jõudsin tänu heale loosiõnnele, esimene ring oli minul vaba. Poolfinaali vastane oli kogenud ja füüsiliselt võimas Soome võitleja, kes enamus oma matšidest on teinud kehakaalus -70,3kg. Matši käiku ma väga detailselt kirjeldada ei oska, kuid matš oli tõeline lahing, 3 raundi täielikku tulevärki. Töötlesime vastasega üksteist nii käe- kui jalalöökidega, vastane sai 3. Raundis ka ühe mahaviimise, kus meid püsti tõsteti ja samasugune löögirahe jätkus. Jõuliselt jäi ma vastasele natukene alla, kuid see nii väga suurt rolli matši kulgu arvestades ei mänginud. Panin endast välja kõik, mis minus oli ning tundsin, et pärast lõpukella kõlamist olen siiski matši võitnud, kui kohtunikud seda seekord nii näinud. Siia käib see ütlus „Never leave it in the hands of judges!“ ning täna läkski nii, et tuli vastu võtta kaotus. Arvestades seda, et see oli minu esimene matš pärast vigastuspausi, siis võin rahule jääda, kui kaotusevalu on ikkagi kaotusevalu, natukene jääb ikka kripeldama. Nüüd pole muud midagi teha, kui tuleb oma tagumik jälle tagasi treeningsaali vedada, veast õppida, päevast päeva rassida ja küll ka positiivsed tulemused tulevad. Olen küll kurb, et nii läks, kuid teinekord ongi kaotus see, mis inimest rohkem õpetab ja rohkem tööle paneb. Vigadest õpitakse! Pärast kaalumist aitasid FAST HP-R ja High protein batoonid Koos tiimikaaslase Alar Hutroviga pärast matše Meie tiim Tänan kõiki inimesi, kes mind sellel teel toetavad ja aitavad, olen äärmiselt õnnelik inimene! Järgmiste lahingute ja võitudeni!
  12. VÕIMLA

    It`s time! Möödunud reedel viisin oma klubikaaslase Kaspar Kraaviga läbi väikese tutvustava MMA treeningu Tartu Erakooli 9. klassi noortele. Noored said küsida erinevaid küsimusi nii sporti enda, meie kogemuste ja eluolu kohta, õpetasime noortele nagu ka meie klubi püstivõitluse baaskursuse esimesel treeningul, liikumist ning esimesi lööke, sirgeid käelööke pähe. Nooreid said treeninguga väga hästi hakkama. Tegemist oli väga toredate ja aktiivsete noortega, kellele meie spordiala väga huvi pakkus ning kes said uue huvitava kogemuse võrra rikkamaks. Algamas on viimane võistluseelne nädal, kaal on täpselt seal, kus ta olema peaks ning maha tuleb saada veel üksikud kilod ning tuleval laupäeval, 29. novembril, astun koos teiste Eesti sportlasetega üle pikaaja taaskord võitlusareenile. Viimane nädal pole just kõige lemmikum, kuna süüa nüüd väga palju ei saa, kui piisavalt, et kõigega toime tulla. Enestunne on hea, kerge ärevus hakkab sisse tulema, pole ju siiski aasta aega võistelnud, kuid emotsioonid on positiivsed ja tean, et annan tuleval laupäeval endast 110%, et tuua see tiitel enda koju kaasa. Lisanditest tarbin FAST Omega3 kapslid, mida võtan hommikuti koos toiduga. FAST protein pancake mix, mida pühapäeva hommikuti tavaliselt teen ja vahel ka nädala sees, kui isu on. Minu lemmik toode on FAST protein pudding (laimi-juustukoogi), mida tavaliselt piimaga segades söön ning mille maitse on lihtsalt vastupandamatu. Raskematel treenigutel on abiks FAST Intra (sidruni) ja FAST HT-R (maasika), mõlemad on väga hea lahustuvuse ja mõnusa maitsega. Väike fotomeenutus 8. novembril toimunud 3D RULL GI`st: Edukaid treeninguid!
  13. VÕIMLA

    Hei! Minu ranne on peaaegu 100% ja kannatab jälle koormust päris hästi, seega on aeg gaas põhja lükata. Möödunud kolmapäeval alustasin taaskord oma maadluse treenimist, koos teiste VÕIMLA liikmetega, SK Englases, Kristjan Pressi juhendamisel. Oli rõõm taaskord astuda Tamme maadlussaali ning panna oma võimed joonele. Maadlus ei ole kerge ja tihti on pärast treeningut tunne, et veok on sulle otsa sõitnud, kuid mulle meeldib maadlus. Treeningu ülesehitus on hea, nii ka treeningpartnerid ja treener. Nüüdsest igal kolmapäeval, kell 18:30, Tamme maadlussaal, lets go! Laupäeval olin Tartus, A. Le Coq spordimajas, MyFitness Weekend`il Fitshopi boksis. Degusteerisime koos teiste TEAM FAST´i liikmetega erinevaid FAST`i tooteid. Tutvusin ja suhtlesin toredate inimestega ning nautisin muusikat ning toimuvat. Sündmus oli tore ning inimesed said nii kodumaiste kui välismaiste treenerite käe alla treenida. Degusteerisime FAST high protein batoone, pakkusime ka uusi maitseid piparkoogi ja pirni-vanilje. Viimane ehk pirni-vanilje on ka minu lemmik, mõnusa maitsega hea vahepala. Oli tore laupäev!
  14. VÕIMLA

    RAJU 14, WOW, milline sündmus! Matšide tulemusi näed: siit Soovin veelkord õnne kõigile oma klubikaaslastele, GO VÕIMLA, kes olid RAJU 14 finaalsündmusel võidukad, 4 meest (Ranno Laur, Sten Anslan, Alar Hutrov ja Lauri Ülenurm) ja 4 võitu. Võimsad sooritused kõigilt võitlejatelt! Lisaks veel teised Eesti võitlejad, kes andsid endast kõik, et võita ning anda publikule seda, mida nad vaatama olid tulnud. Viimases kolmes matšis olin üks punktikohtunikest, seda ma lahkama ei hakka, kuid ütlen, et äärmiselt pingeline töö on see, eriti veel sellisel suurel sündmusel nagu on seda RAJU. Seda sündmust reklaamiti kui finaalsündmust, kuid südamest loodan, et see päris viimaseks ei jää ning tulevikus saame ikka ja jälle omasid võitlejaid ülesastumas näha. Mina ja Alar Hutrov pärast kaalumist: Minu enda järgmised võistlused on 8. novembril, Tallinnas, Aitado judokeskuses (Sõjakool 3), kus toimub selline vahva sündmus nagu 3D Rull GI ehk Brasiilia jiu jitsu võistlus, mis seekord toimub kimonoga. Võistlen kaaluklassis -70kg, mis tähendab, et kaaluma pean ca 68kg, sest kaalumine toimub koos kimonoga. Kaalu pärast muretsema ei pea, kaalungi hetkel seal 70kg juures. Kuid kaalulangetamine siiski käib, sest 29. novembril, toimub, Soomes, Hyvinkääs, MMA Finnish Open Championships 2014, kus tahaksin siiski võistleda ja teha seda kaalukategoorias 61,2kg. Kerge see novembrikuu igatahes olema ei saa, kuid annan endast maksimumi ja teen selle kadalipu läbi ning too selle kaua ihaldatud tiitli koju! Edukaid treeninguid!
  15. VÕIMLA

    Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas, Sisekaitse akadeemias MMA amatööride võistlus, 3D Liiga15, kus olen ise korduvalt võidelnud. Seekord täitsin sündmusel punktikohtuniku rolli. Seitsmest matšist kolmes olin ma kohtunik, teisi matše sain rahulikult nautida. Emotsioon, mis sellega sündmusega kaasnes oli lihtsalt WOW. Matše oli küll vähe, kuid selleeest vähe meeltlahutavad ja põnevad. Päeva peamatšiks kujunes Kaupo Kokamägi (VÕIMLA) vs Siim Asperk (3D Treening), kelle matš oli täielik edasi-tagasi lahing. Tulemuseks õiglane viik ning mõlemad võitlejad said kindlasti suur kogemuse võrra rikkamaks. Head meelt valmistas ka teiste klubikaaslaste matšid, kus Raido Olevi ja Danel Villemson võtsid mõlemad kindlad võidud oma vastaste üle. Mulle meeldis seekordne 3D Liiga väga ning loodan ka ise tulevikus veel vähemalt korra seal võistelda! Woop, woop, tulev nädalavahetus saab kindlasti taaskord jälle üks eriline olema. Toimub ju suur finaalsündmus RAJU 14, kus astuvad puuri mu toredad klubikaaslased ja teised Eesti sportlased, kellele kindlasti pöialt hoia, et nad jääksid oma sooritustega ise rahule. Ise pean taaskord punktikohtuniku rolli täitma (see on see, kui ise ei võitle), aga olen selle ülesandega väga rahul, parim koht majas siiski, juhuu. Kuid minule pakub siiski punktikohtunikuks olemine piisavat pinget, seega kõige rahulikum päev see siiski olema ei saa. Siin kohal soovin edu kõigile Eesti sportlastele, raskeid käsi ja jalgu ning rasket maadlust! Ise teen ikka kohusetundlikult trenni, hommikul hommikujooksud, lõunal võimlemine või nüüd viimased nädalad on saanud teha ka Martin Aedmaga Brasiilia jiu jitsut ning õhtuti teen siis kaasa VÕIMLA tavatrennid, olenevalt päevast, kas püsti- või maasvõitluse treeningu. Kohe, kui käsi kannatab, hakkan uuesti käima ka Kristjan Pressi juhendamise all SK Englases, kus toimuvad kolmapäeviti maadlustreeningud, mida väga ootan! Viljandi BJJ kahuvägi pärast korralikku treeningut (vasakult Taavi Lang, mina, Aro Kivisild ja Kaupo Kokamägi): FASTi toodedest läheb praegu mehisemalt FAST protein pancake mixi ja FAST protein puddingut, mis lihtsalt on parimad lahendused kerge toidukorra asendusel. Raskematele treeningutele teen kaasa ka FAST Intrat ning vahel tarbin pärast treeningut ka FAST HPRi. Mõnusaid sügiseseid treeninguid!
×