Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Mikk Raudsepp postitused

  1. Be sure you have the latest Adobe Flash player http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html . Also flash players might be problematic on tabs etc.
  2. Mikk välja aetud ja jalutamas temaga ära käidud (protesduur ei erinenud suuresti koeraga jalutamas käimisest.... ) tunned et loom on kõrval, kuid pead teda kogu aeg juhtima, et korralikult kõrval käiks ja aru saaks kuhu me üldse läheme... Nii kaalumise alguseni täpselt 2 tundi ja Miki on aetud kuuma vee alla ,nüüd hakkame karva võtma....ja kaalu ka Õige pea protseduurist juba ka pildid.
  3. Ülle on mind(Otti) korduvalt kutsunud Raplasse seminare tegema ja olen seal ka korduvalt käinud, väga vahva inimene.
  4. Meri on külm, kuid mitte külmem kui nädal tagasi Leedus ujumas käies Postkaart - kodustele Juba on välja vaadatud jäätisekohad, kus peale võistlust rüüsteretkele minna - valik pole paha Mikk lamab jätkuvalt laatsaretis ja hoiab meie laagril silma peal...
  5. Mikk on minu kaisus.... Miku kaalust ei tea me suurt midagi ,sest kontrollkaalu ei ole veel üles pandud, kuid meest on kahju vaadata - tunnen kaasa kõigile, kes otsustavad oma elus nälgida... Meil Krissuga ei ole häda midagi, enestunne ok ja vorm ka - eks õhtul tuleb juba kaalumiselt ka vormipilte. Vahepeal käisime jalutamas ca tunnikese ja nüüd teeme enne lõunasööki aega parajaks. Venelased, kes kõrvaltoas elavad ajasid hommikul üles, räägivad nii kõvasti, arvavad, et teisi inimesi ümber justkui ei elaks - seinad on nagu paberist tehtud...keegi mööda koridori läheb ,siis on tunne et toas kõnnitakse. Registreerisime ennast ära, toetasime ka rahaliselt IFBB... Naaber hotell Kristjuu - õpib naertama, et laval ära ei ununeks, treenime seda kogu aeg
  6. Elu on ikka nagu udus Kohtumispaika ei tohi muuta
  7. Käisime õhtusel jalutuskäigul ja sattusime penskarite tantsuõhtule - maja on neid puupüsti täis.... Tuled on peal ja ikka kedagi kodus ei ole No väike vormikontroll ka
  8. Kristjuu - ühes toas koos olles on keeruline olla üksi, kuid Kristjuul see õnnestub Vaade vasakule poole meie toa rõdult vaade paremale poole rõdult
  9. Tuled on peal kuid kedagi kodus ei ole Kristjuu - on kogu aeg ühenduses koduse fännclubiga, telefon on põhimõtteliselt pea külge paelaga seotud Vähesed vabad hetked kui Mikk teadvusele tuleb veedab ta lamades
  10. Paistab, et reportaazi lõhna siit ei paista kui 50 kb pilte ühekaupa ei suuda maha laadida...
  11. Oleme ilusasti Santa Susannas kohal, sõit läks kähku, kuna ümberistumise aeg Münchenis oli vaid 40 min ja siis otse edasi Barcelonasse. Meil oldi ilusasti vastas ja koos meiega sõitis ka osa Venemaa koondisest, ca 1 tund ja 15min bussisõitu ja olime Barcelonast - Santa Susannas. Registreerisime ennast kohe ka hotelli ja elame 3 kesi ühes toas, meie jagame Mikuga (kirjutan Miku nime alt, sest koduarvutis olen enda alt juba sisse logitud) voodit.... hea kedagi vähemalt öösel kaissu võtta... Ega hetkel ei olegi midagi väga lisada, Mikul on tuled peal aga kedagi kodus ei ole, ketoosis täiega... Pits konjakit turgutamiseks ja elab vast järgmised 24 h üle. Endal on enesetunne ok - pilt on läinud veel teravamaks ja olen ka toiduga tagasi hoidnud, eile vaatasin üle võistlejate nimekirjad ja võistlen siiski -90kg, sest seal paistab et on ka seekord parajad vastased, paljud keda olen varem võitnud ja keda hea vormiga võin ka edestada, seega ei hakka -3 kilo tõmbama, sest ka hommikul enne trenni oli kaal 87,8kg. Võib - olla lähen natuke veel jalutan ja siis koti peale. Neti on suht aeglane ja ei ole kindel ,kuidas piltide mõttes õnnestub reportaazi teha. Tervitused kõigile!
  12. Mikk Raudsepp

    Annan endast vahepeal elumärku. Kõige tähtsam enne: EXCEL Kes ei tea, siis ma pean treeningpäevikut excelis, mahud, südamelöögid, kaal, treeningkavad. Eks ta viitsimise asi ole, eriti nüüd, kui ei treeningud ei ole enam mõnusad ja peab veel mingeid numbreid sisse toksima. Samas on hea teha muudatusi, baseerudes just nendele numbritele. Hea jälg tuleviku mõttes. Olen isegi mõelnud, et ah see ja teine asi jääb meelde, kuidas on tehtud. Kuid tutkitki, see peakolu neid asju täpselt meeles peab. Pluss seal saab graafikuid teha, mis annavad üldisema võrdleva pildi. Siia juurde veel see, et kui paljud ei oska täpselt ettevalmistust teha, siis miks mitte võtta selline asi aluseks, kus on põhimõtteliselt kõik kirjas. Treeningust, vahepeal tõstsime kangitreeningu mahtu, jättes aeroobse poole samaks, 30min päevas. Mahu tõusuks oli 20%, kui ennem oli 89 seeriat neljases tsüklis, siis nüüd 111. Kordused 10-12. Sellist kava jälgisin 29.03 - 13.04 ehk kaks nädalat. Kuid tundsin, et kõrgemad kordused, suurem maht ja 1min pausid võtsid liiga läbi. 13.04 muutsime kordused 8-ste peale tagasi, jättes mahu samaks. Pildis kava summa 29.03 - 13.04 Kava alates 13.04 Kuna kaalu on veel palju ja EM-iks pean olema 80kg, siis oli vaja tuure juurde panna. 12.04 tõstsime ka aeroobse mahtu, 1h iga päev. Ning treeningust enam vabasid päevi ei ole, võib-olla ainult pühapäeval peale võistlust tuleb, oleneb kuidas enesetunne on ja palju laval võimelda saab. Mõned päevad olen suutnud ka 1,5h välja punnitada. Täna hommikune kaalunumber oli veel 84,2kg, kui viimased 2kg veega minna, siis on veel jäänud 2,2kg minna. Kaks nädalat on aega ja 2kg ei kõla palju, kuid see on juba lõpp ning seda annab pigistada. Vaatajatele laupäevaks elamusi ja võistlejatele vesi nahavahele!
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    :D Pane või seina peale rippuma!
  14. Las ta olla parem natuke piklikum, kui halvema pildi ja häälega. Pilt läks küll laiemaks, aga lihtsalt venitatud pikslite arvelt.
  15. Muutsin ära, kvaliteet läks sutsu alla, aga nüüd on proportsioonid korras.
  16. See on kaamera analoogse väljundi viga, ta annab mulle sellise kentsaka resolutisooni ette.
  17. http://www.ustream.tv/4170063 POPOUT STREAMI LINK STREAMI KANAL (Parem resolutsioon)
  18. Streamist hakkab kell 14:00 sisu tulema. Kuna ennem ei tehta laval midagi. Kuid võite muidugi akna lahti ära teha. STREAM
  19. Estaga on juba selles osas ära räägitud. Ainult oleks vaja juurde mikrofoni, mida saaks kuskile lava juurde vedada. Ma ei saa sellest aru, miks peab võistlust korraldama läbi foorumi postituste? Kõigil meilid, telefonid, MSN-id, facebookid olemas.
  20. Mikk Raudsepp

    Tervitus! EXCEL-i treeningu tabel. Annan endast ka elumärki. Ennist ma olen maininud, et puus teeb pideval muret. Vahepeal suutsin ka trapetsit tehes selja ära tõmmata. See tekitas kohe selle, et pidin ära jätma jõutõmbe ja muud selga koormavad harjutused, hetkel kannatab pukil seljasirutusi teha. Kuid eile kükki tehes tundis uuesti kuidas selga hakkas valutama ja olingi uuesti sant valmis. Võimalik, et see tuleb puusas, mis tõmbab ka alaselja lihased pingesse ja sealt ka vigastuse võimaluse suurem potentsiaal. Parem rinnalihase kinnitus teeb jubedat valu, kuid kannatab teatud asju teha kui soojaks saab. See on kimbutanud mind tegelikult juba kaalulanguse tsükli algusest saadik. Tuleb need lihtsalt ära kannatada, kuna need täielikult ennem ära ei parane kui keha toitu ja puhkust saab. Peab hoolikamalt harjutusi valima ja alternatiive välja mõtlema, muud midagi, ega trenn tegemata ei jää. Aeroobse maht on vaikselt üles läinud 3-4h nädalas. Samas kaalulanguses see ei kajastu. Nühi seda pinki palju tahad, ikka maha ei tule. Peab hakkama toitu rohkem piirama, kuna kaalugraafikust olen 1kg maas ja päris lõppu seda jätta ei saa. Teine asi mida ma teinud olen, on aeroobse jagamine kaheks ennem kangitrenni 30min ja 30min peale. Mõni päev veel ja saab õuemõnusid nautida. Esimese 20km sõidu tegin juba ära. Õues sõitmise pluss on see, et kannatab sõita kõrgema pulsiga ja kulutus tuleb suurem. Muidugi peab sellega ettevaatlik olema, et jalg enamvähem ära taastuks. Mõtled küll, et paneks veel tunnikese, kaks väntamist juurde, kuid lõppkokkuvõte on see, et jalg ei taastu ära. Trennides muutsin puhkepäevasid, et enam ei oleks kahte järjestikust vaba päeva. E T K N R L P ehk 3+1, 2+1. Eilne jalatrenn: Pausid: 1min Pikkus: 68min AVG HR: 118 MAX HR: 169 KCAL: 590 Sääre sirutus ette 77,1x8 77,1x8 77,1x8 | 3 Kükk turjal 160x8 160x8 160x8 | 3,5 Kõhuli jalgade kõverdamine ternaz 130x8 130x8 130x8 | 3,5 Jala kõverdamine pukil 50x8 50x8 50x8 | 3 Istudes jalgade kõveramine trenaz 85x8 85x8 85x8 | 3 Eesel 5x8 5x8 5x8 | 3 Pöiale tõus istudes trenaz 70x8 70x8 70x8 | 3 Jalad harki hantli tõmme 36x12 36x12 36x12 | 3 Jalgade eemaldamine trenaz 130x10 130x10 130x10 | 3
×