Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Mikk Raudsepp postitused

  1. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Selline pommuudis jäi meile poeskäigul silma!!!
  2. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Kummidega surumist lõppu Soomlased on TRX-ist šnitti Frederik lendamas Treener jagab õpetussõnu Kas Otsus on laagrisse saabunud?
  3. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Heiki tegi särgiga surumist Telgitagused Samal ajal kui Ülemistel silda ehitatakse, näitab Kiivikas ette kuidas temal see välja tuleb Superduo Selga on alati vaja laiemaks saada Kangi hoidmine Superman leidis enda keebi üles
  4. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Tüdrukud tegid teistmoodi sooja Kuid samal ajal saalis juba töö käis Poosidega tagasi ei hoita Surumine on alati populaarne Superman isiklikult Ega rootslasedki ei tulnud mütsiga lööma Nagu Fasti liinitööline
  5. Siim Kelner Team FAST - kelner paks näitab vormi omg omg

    Laagris vaadati ka Siimu hetkeseis üle
  6. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Olegi jõu- ja ilunumbrid Ants näitab mida tema suudab Jõusaalis hakkas juba töö käima Brainwash
  7. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Kõik tähtis on vaja üles kirjutada Krissu teeb demo Olegi kord demo teha Fitnessi rahvas läks peale loengut kohe mattidele madistama
  8. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Koos hommikusöögiga Fasti omega ja Olimpi vitamiinid Hommikulaud Oleg saabus Koolitusele minek Härra Salu Tudengid Ott viis läbi poseerimise koolituse Dotsent
  9. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Trennist väsinud2 Vaatame enda üleslaetud pilte Better Bodies for all Raskekahurivägi Nämm nämm Tallegg, laseme heal maitsta
  10. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Lõkke sussutamine Laagri lipp on heisatud Grill Frederik Võlvi all Kõige ilusam pilt Vaade grilliplatsilt Trennist väsinud 1
  11. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Juturing Viimast võtmas Utti tegi väga omapärast harjutust Trenn tehtud ja meel on hea Siim tegi lõppu veel paar poosekat
  12. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Stabikad Minul hakkas seda pilti vaadates küll valus Ott leiutab harjutusi Seljad laiaks Peegelpilt Team Kiivika pealik on kohal Ikka viimast Biitsad punni
  13. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Peeglist peab tehnikat jälgima Saaga jätkub Athletic Fitness ikka meelel Linnupoegadel on aeg lendama õppida Aire leidis kaaslase Trenni on ju hea teha Soome poisid tegid päris kõva trenni Trenn võtab põsed õhetama
  14. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Hakkab vaikselt töö käima Poos Hakkab lammutamine peale Oti ja Heiki kükisaaga
  15. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    Põhjani! Kogunemine ennem trenni. Nii õnnelik, et lõpuks trenni saab. Treener ja treenitav. Spordihoone aed Spordihoone Jõusaal ennem tormi
  16. Mikk Raudsepp

    Teen ikka vaikselt trenni kuid midagi on nagu puudu. See on see pürgimise tunne millegi poole. Kuna edasisi plaane veel ei ole, siis on ilma edasise eesmärgita imelik trenni teha. Mõnes mõttes on küll hea, et ei pea millegi peale mõtlema, vaid teen enda tavalist trenni, kuid see pole ikka see. Ei tea kas see on spordibakter mis hommikuse pudru sees on? Et kogu aeg peab millegagi võidu ajama, kas või enda varjuga. Mõtlesin alguses hakata püüdma jõutõmbe 300kilogrammi. Selline korralik harju keskmine number, kõlbaks õlle kõrvale grillõhtul öelda küll kui küsitakse. Kuid ma kardan, et pean ennast pikemalt tagasi hoidma. Põlvi ja puusasid säästma. Tänagi peale ratta ringi tegin puusadele rulliga mudimist. Mul muidugi mingit spetsiaalset rulli ei ole, kuid saan käepäraste vahenditega asja aetud. Teine idee oligi maha panna mingi eesmärk rattaga. Kuid seda on raske mõõta, vahel on kuskil inimesed ees, tuul jne. Kui kellelgi on mingi huvitav spordipoolne idee, mis eesmärgi võiks püstitada, siis andke siin teada. Ootan huviga.
  17. Mikk Raudsepp

    Teeme 200kg kukil ravivõimlemist? Nii on sinuga koos trennid alati välja kukkunud
  18. Mikk Raudsepp

    Kaks kuud hakkab EM-ist mööda saama ja alles nüüd hakkab mõnud trenni tunne tulema. Esmaspäeval oligi hea mõnud trenni teha. Trenn peaks ikkagi selline olema, et on tahtmine sinna minna, saad midagi selle käigus või lõpus tagasi. Kes raiub raskuseid, kes jookseb maratoni, kes täiendab enda liikumisevajadust peale pikka istumist kontoris. Kuhugi mul kiiret ei ole ja sellepärast ei ole veel hakanud mingit kindlat süsteemi tegema. Olen teinud ikka 3 kangitrenni nädalas, mõnusa intensiivsuse ja raskuse valikuga. Seda sellepärast, et keha on vaja kehal lasta pikemalt puhata. Ravida valukohti, mis on tekkinud ja siis juba sealt edasi minna. Pikemas perspektiivis on selline käitumisviis kasulikum. Mõttetu oleks hakata kohe "lahmima" ja 3 kuu pärast uuesti enda valukohti lappima hakata. Mis samas ei lase soovitud tulemusteni jõuda. 3 Päeva nädalas, suurtele lihastele 3 neljast või 4 kolmest harjutust. Väiksematele 2 kolmest pluss muud väiksemad hajutused juurde, kuid selline on üldplaan, millest olen lähtunud. Kergelt aeroobset, ei midagi kohustuslikku, rohkem enesetunde järgi. Esmaspäevane trenn: Horisontaalne surumine kangiga: 90x8 90x8 100x8 110x8 | 3,5 Postitiivne rinnalt surumine hantlitega: 38x8 40x8 40x8 42x8 | 3 Pec tec rinnale: 36x9 36x8 36x8 36x9 | 3,5 Lendamine kõrvale istudes trenažööril: 60x10 60x10 60x10 | 3 Küünarvarte kõverdused istudes hantlitega: 16x10 16x10 16x10 | 3 Küünarvarte kõverdused scott pingi trenažööril: 6x8 6x10 6x10 | 3,5 Kõht
  19. Mikk Raudsepp

    Hollywoodi ära, mis seal ikka.
  20. Mikk Raudsepp

    Kuna kaaluteema pakkus peale eelmist postitamist kõneainet, siis sellega ka jätkan. Kaalu on raske peale võistluseid hoida. Raskendavad faktorid on veel kinnijooksnud dieet, suur kaalulangus, liiga pikaajaline dieet, normaalsuse piiridest väljumine. Kõik need tegurid hakkavad pärssima keha normaalseid toiminguid. Need on omavahel seotud, nt liiga kõrge rasvaprotsent määrab selle ära, et peab tegema pika dieedi, samas kui aega lühendada on suurem võimalus, et dieet jookseb kinni, mis jällegi paneb tegema ekstreemsusi (normaalsuse piiridest väljumine). Plaanimine, ettevalmistatud kaalugraafik, juba aasta aega ennem valmis pandud makrotsükli kuupäevad. Kasvõi siis massiperioodi ja kaalulangetusperioodi näol. Ennem juba näha palju peab ikkagi alla võtma, küsida teadjamalt inimeselt kui palju peab maha võtma, et tuleks võistlusvorm. Kasvama, suurema töö peab ära tegema massiperioodil ning kaalulangetusperioodil peab ainult lihasmassi hoidma ja rasvaprotsenti langetama. Endalgi lendab kaal alati raketina üles, kuna mu normaalkaal ongi natuke kõrgem. Sealt tulevad alati pikad miinuskaloraažil oldud kuud. Pool aastat 0,5kg nädalas alla võtta võib alguses lihtne tunduda, aga poole tee peal selgub, et kõik ei lähegi nii libedalt. Tekib kerge taastumatus, liigeste/sidemete eest peab hoolt kandma, siia juurde võib veel panna selle, et kui ollakse 100% lainel, jääb mõistus lõpuks "haigeks". Selles mõttes, et kui ei lubata endale midagi, ei tõmmata vahepeal teadlikult tagasi. Kergem treening, kaalu langemise asemel hoidmine. Viimast muidugi siis, kui on aega, alati tasub plaani juba sisse panna 2-3 nädalat lisaaega. Olenevalt muidugi perioodi pikkusest. Mida läbimõeldum on tegevus, seda vähem on ruumi vigadeks. Kuid praktikas tuleb neid alati ette, kuna kehaprotsesse on raske jälgida. Alati ei anna soovitud tegevus vastavat reaktsiooni. Minu puhul ongi tavaliselt see, et ma hakkan kõrge kaalu pealt tulema ning kaalulangetusperiood venib liiga pikale. Kui sealt ahelatest lõpuks vabaks saab, siis ei saa enam pidama. See kord andis veel juurde lõpu ekstreemsused. Peale kõike seda pulli on mõistus nagu "haige", iga kord on söögilauas tõmmata hingetuks. Poes on raske käia, ostukorv täitub kiiresti igasuguse jamaga, mida tegelikult ei tahaks suu lähedalegi panna. Mis sest, et neid asju mis sinna sattusid, ei tarbinud ennem. Kuid nüüd saab süüa ja peab kõike proovima, sööma, maitsma. Isegi ei taha, kuid peab ostma, "kuna nüüd ma ju saan süüa".
  21. Tundub, et tahtsid selle kohe hingelt ära öelda
  22. Mikk Raudsepp

    Jah.
  23. Mikk Raudsepp

    Nii ta on 95kg Fast, see on see Fast, lihtsalt tuleb massi, vahet ei ole mida teha kliki hiirt või tõsta kangi.
  24. Mikk Raudsepp

    Pole midagi tükk aega kribanud kuna peale võistluseid olen suunanud kõik jõud kooli. Jätkan kirjutamist sealt kust pooleli jäi, pole jõudnud veel enda mõtteid võistlusest ega selle järgset kirja panna. Kokku tuli see hooaeg kolm võistlust. Eesti Karikavõistlus, Balti Matš ja Euroopa meistrivõistlused. Kõigil kolmel võistlusel tulin oma kategoorias esikohale. Kõikidel võistlustel edestasin küll teisi, kuid kõik võitlused olid omamoodi erinevad. Juba EKV ajal olin omadega "kinni jooksnud" ehk kaal ei langenud plaanipäraselt. Lahti seletatuna, kaal ei taha enam langeda, kärbid normaalsuse piires toitu/lisad trenni, kuid see ei anna soovitud efekti. Metabolism on aeglustunud ja keha protsessid ei tööta päris nii nagu peaks, siis on väga raske arvutada, et kulutan nii palju, siis peaks kaal sedasi langema, kuid tavareeglid ei taha siis kehtida. See sunnib ekstreemsusteni, muidugi on parem neid vältida. Tavaliselt tekib see siis, kui kaalu langetatakse liigese agarusega, jäädakse ajahätta, vaja kuskile kategooriasse sisse saada ja on vaja hakata trikitama. EKV: Tegin eelmine päev veel aeroobse ja kangitrenni. Ennem võistlust andsin natuke rohkem tavatoitu peale, hommikuks natuke rohkem müslit, lihtsalt et oleks energiat. Lava peal ei olnud muidugi tulemus see mis ta oleks võinud olla. Jaksasin lihaseid pingutada, kuid selline üldine väsimus ja taastumatus oli sees. Ma arvan, et rohkem jäi selle taha, kui millegi muu. Peale seda võistlust kahtlesin selles, et kas ma suudan EM-iks olla ideaalses konditsioonis. Et keha ei oleks väsinud, lihas kannataks pingutada jne. Õhtul võtsin otsuse vastu, et söön normaalselt, see oleks viimane aeg kui saab natuke kehal lasta kosuda. Eriti midagi juurde ei visanud, kuid eriti paremaks ka ei teinud. Balti Matš: Siin ei olnud enam nalja ja kaks päeva ennem seda tõmbasin päevase kalori hulga 1200 peale. Läksin peale täiesti tühjana, ennem võistlust sõin kaks banaani lisaks. Võistlustele minnes oli kaas 84kg ja nii oli ta ka tagasi tulles. Jäänud oli nädal aega ja 4kg. Kaal oli küll 84kg, kui pilt ei olnud see mis olema oleks pidanud, kuna koos kaaluga ei tekkinud enam paralleelselt vormi paranemist. Märksõnadeks väsimus, kalorsus ei vasta koormusele. Toon välja pildi, mis on tehtud 06.04, kui mu hommikune kaal oli 84,8kg, pilt ei ole muidugi ei tea mis terav, aga midagi ikka. EM: Peale Balti Matši alates pühapäevast sõin 400-500kcal päevas, et kuidagi need 4kg alla saada. No peab lihtsalt minema. Hommikul ennem ärasõitu sai ennest veel saalis liigutatud. Kerge seljatrenn alla, kuna hommikul oli kaal veel 83kg. Kaalumise hommikuks olid näit langenud 82kg peale, kontrollkaalu ei olnud, kui käisin ennast kuskil keldris kohvri kaalu peal kaalumas. Päeval piirdusin ühe klaasi veega. Duššitamine algas vaevarikkalt, keha ei tahtnud kuumaks minna, kuna see vee juga oli lokaalne ja tervet keha oli raske kuumaks ajada. Nii pidi seal kannatama ja tantsima dušši all. Peale mõnda raundi olid alla tekkinud kontrollkaalud, kuid kaal näitas 81,3kg kui ma ei eksi. Nii läks möll uuesti lahti. Kuid see tõmbas jumala kapsaks ära, söömata, joomata, lihas pehme. Tõmbas rõhu kõrgeks ja südame puperdama, ott andis head nõu ja sõin ühe 75g energiageeli mitmes osas ära. See tegi olemise natukene muhedamaks ning ennem kaalumist müttas Ott seljas ning grammi pealt sees ma olingi. Õhtul sõin ikkagi soolata toitu, kuna seda ei olnud mitu päeva saanud, ainult muna ja köögivilju. Liialdama ei hakanud, umbes: 100g riisi, 40g ketšup, 250g salatit, 50g kana, kõik asjad ilma soolata. Juba õhtuse toidu peale tundisin, kuidas jaksan pingutada, poose hoida ja tunnetada lihast. Kõik tundus hea ning oli vaja seda lihtsalt hoida. Hommikul suurem ports putru ja ennem võistlust kaks energiageeli. Kõht hakkas küll ennem lõppu tühjaks kiskuma, kuid ei hakanud sinna midagi peale haukama. Hea oligi, kuna peale võistlust ma nägin kuidas lihtsalt tundidega kadus vorm uduloori alla. Järgmine päev olin juba paistes nagu oleks kuskil mesilastarus maganud . Kes siis veel ei tea mainin ära, et juuniorite absoluutsest meistritiitlist jäi mind lahutama 1 punkt. EM-i puhul mängis ka minu kasuks see, et kaalumisejärgsel päeval oli ära kogu võistlus, ei olnud mingit küpsetamiset hotellitoas. Naks kaaluma, naks lavale, naks medalid kaela. Kuid tõesti seekord kukkus lõpuks ilusti välja, olid need konarused mis nad olid, kuid lõppresultaat oli hea nii vormi kui ka koha poolest. Kõige magusam ongi selline võit, kus on hea konkurents, normaalne hulk võistlejaid ja enda vorm on hea. Pole midagi öelda seekord läks täkesse.
×