Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Mikk Raudsepp postitused

  1. Eesti enamuse arusaam kultursmist!

    Seda seal ei saa nimetada Eesti enamuseks. Kõik, kes mind teavad päriselus ei ole midagi halba öelnud selle kohta, kui siis ainult ongi sellised mõttetud vennad kellel on vaja kõike komenteerida ja kritiseerida, kuigi ise on igas asjas lootusetu kehkenpüks. Kuid need Delfi vennikesed jätavad küll mind külmaks.
  2. Nikolai Valujev

    Ongi, äkki on teisel haridustki rohkem kui sinul riorijkaard?
  3. Nikolai Valujev

    Präegu kaevate siin endile auku. See on sama teema, mis kulturistidega, et kui on suur ja musklis, siis on kindlasti loll. Kes teab missugune ta on.
  4. Murrame müüte: ViaGym

    Kui nüüd praktilisemast poolest rääkides, siis Revalis oli sellest võimsam vahepeal, mingid rihmad olid ka kaasas, et siis saavad käes ka seda vibra. Kuid kui peale jalatrenni asetasid ennast sinna peale erinevates poosides, siis lõdvestav toime oli küll.
  5. Murrame müüte: ViaGym

    Ei peagi vist täna neid kükke minema rabama, loodame, et neil on kiiretellimine. Mr. Olympia here I come.
  6. ENNUSTA JA VÕIDA!

    See, et need mehed on ratastoolis ja sellises vormis, võtan mina nende eest mütsi maha ja teen veel kummarduse ka takka otsa.
  7. lõunauinakud

    Ma lasin päris tihti vahepeal ennem trenni natika silma looja nii 1h vms. Tunne oli peale seda parem ja põhjus oligi selles, et ma ei tahtnud minna sinna jobutama vaid anda endast ikka 101%
  8. Mida soovitate hommikuks süüa?

    100g müslit/putru (keetmata) 200g kohupiima mingi puuvili Algus polnud üldse harjunud hommikuti sööma, kuna pole seda mitte kunagi teinud aga nagu näha harjub kõigega.
×