Jump to content

laizk

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

laizk

  • Tase
    Algaja
  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ema maitse on tõesti paranenud ^^,
  2. Osama bin Ladenil oli judos must vöö

    Pigem Martin Padari treeneri juurde trenni minna. Martin Padar ise on aktiivne judoka alles ju ja ei anna trenne? Minu teada vähemalt.
  3. Sibul testosterooni tõstja?

    Tomat ja sibul ratastena vaheldumisi, lasta natukene seista neil. Pipart ka iga kihi vahele panna, super.
  4. Biolabi toidulisandid

    Hey, ma eelmine nädal nägin teemat nende kohta, aga otsing ei leidnud hetkel. Kas keegi on proovinud neid muidu? Tegemist on Eesti kraamiga nagu ma aru olen saanud.
  5. Jalad?

    Lihas vajab kasvamiseks täies pikkuses liigutamist, mitte alati suuri raskusi.
  6. Twitter

    Mina kasutan, eriti seal pole tegemist olnud, kuna followere ja followingse on vähe.
  7. üks käsi suurem, kui teine

    Ega juhuslikult tennist või midagi ei mängi?
  8. Ei kasva , tuleb vaid julma jõudu . :(

    Mis trenni, või mis moodi sa teed?
  9. Madonna - 2 kuud enne võistlusi

    Palju see mikrofon kaalub ei tea : /
  10. Halb geneetika massi jaoks ja pulbrid.

    Halva geneetika all mõtlesin ma peenikest konti ja kiiret ainevahetust. Aga tänan sõbraliku vastuside eest. Arvatavasti tellin elementaar kombo ja vaatan seda serious massi ka.
  11. Halb geneetika massi jaoks ja pulbrid.

    100 g andmed. Hera sisaldab rohkem valke kui ka rasva. Võib - olla olen ma valesti aru saanud ja seda võib ignoreerida, aga jes.
  12. Mul on nimelt kaks probleemi, esiteks on mul üsna halb geneetika ,et ennast suureks ajada ja ma ootaks mingil määral vastusidet, et millist treeningmeetodit(seeriaid ja raskuseid) ma pean kasutama, et saavutada mingi tulemus, mis on nähtav silmaga. Teiseks on mul küsimus kahe pulbri koha, üks on hera80 ja teine fasti mass2. Andmete järgi peaks hera80 tooma suurema kaalu tõusu, aga omet on gaineri all mass2, et milles konks on?
  13. Odavat massilisajat toidunäol

    Kohupiima või kodujuustu.
  14. Somatropinne

    ...Researchers also didn't discover any gain in muscle strength, which led them to believe that GH merely let the body store more water in the muscles rather than increase muscle growth. This would explain the increase in lean body mass... Ühesõnaga, saad vesiseks jälle siis?
×